Jump to content

[GR]Help me tin ram mou


Freyr

Recommended Posts

Pedia xtes pira mia ram tou 1 gb (1.75 akrivos)ddr1 kai simera arxise kai mou vgazi malakies.Iproti pou sinadisa aplos mou kolise to game kai eprepe na kanw rr pc dioti kolise i othoni.Deftero provlima otan xanaepixirisa na bw sto game,kai mou evgale mia ble othoni kai egrafe kati kinezoiaponoaravikoalvanikoakatalavistika pragmata kai to mono pou katalava ine kati pou egrafe BIOS.

Kamia idea?

Link to comment
Share on other sites

Pedia xtes pira mia ram tou 1 gb (1.75 akrivos)ddr1 kai simera arxise kai mou vgazi malakies.Iproti pou sinadisa aplos mou kolise to game kai eprepe na kanw rr pc dioti kolise i othoni.Deftero provlima otan xanaepixirisa na bw sto game,kai mou evgale mia ble othoni kai egrafe kati kinezoiaponoaravikoalvanikoakatalavistika pragmata kai to mono pou katalava ine kati pou egrafe BIOS.

Kamia idea?

 

ti idio akribos problima ixa kai ego me to palio m pc ebaza tin 1 gb ebgaze mple o8oni ebaza tin diki tou 512 MB itan mia xara dio pragmata mpori na ftene auto pou eipe o filos mas o Apithanos  na mi teriazi me tin mitriki kai to alo na min sikoni pola gb i mitriki gt emena afto eixe :D

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι την έχεις τοποθετήσει καλά; Να εφαρμόζει τέλεια...

 

Δοκίμασε έαν έχεις την μανίσια ram να την αφαιρέσεις και να βάλεις μόνο την καινούρια.

Link to comment
Share on other sites

ti idio akribos problima ixa kai ego me to palio m pc ebaza tin 1 gb ebgaze mple o8oni ebaza tin diki tou 512 MB itan mia xara dio pragmata mpori na ftene auto pou eipe o filos mas o Apithanos  na mi teriazi me tin mitriki kai to alo na min sikoni pola gb i mitriki gt emena afto eixe :D

diskolo na mn sikwnei to pc s 1gb ram... >:D

einai apithano na mn sikwnei 1gb,

ti ram pernei to pc s DIMM? vale mia ekdosi everest ultimate edition kai des mexri poso mporei na ftasei i mitriki s tis ram...

Link to comment
Share on other sites

diskolo na mn sikwnei to pc s 1gb ram... >:D

einai apithano na mn sikwnei 1gb,

ti ram pernei to pc s DIMM? vale mia ekdosi everest ultimate edition kai des mexri poso mporei na ftasei i mitriki s tis ram...

einai pc tou 2004 kai i ram tou 2009 :P kai dn 8imame ti ram perni pantos emena mou eipan oti dn sikoni parapano apo 512 mb!

Link to comment
Share on other sites

einai pc tou 2004 kai i ram tou 2009 :P kai dn 8imame ti ram perni pantos emena mou eipan oti dn sikoni parapano apo 512 mb!

prepei na kaneis kapia updates sta chipest,motherboard genika.

Link to comment
Share on other sites

einai pc tou 2004 kai i ram tou 2009 :P kai dn 8imame ti ram perni pantos emena mou eipan oti dn sikoni parapano apo 512 mb!

kitaxe an ipostirizei

px to palio m pc p to pira 2002 akrivos ipostirizei 1 giga mono

Link to comment
Share on other sites

vale tin ram kai patise tin wste na kanoun click ta 2 klipsakia kai na efarmosei kaLa.

antistrepse tous roLLous tis ram.

exei p htan i palia s vale tin new kai tin palia dipla.

epishs eicai sigouros oti ipostirizei DDR1?

Link to comment
Share on other sites

vale tin ram kai patise tin wste na kanoun click ta 2 klipsakia kai na efarmosei kaLa.

antistrepse tous roLLous tis ram.

exei p htan i palia s vale tin new kai tin palia dipla.

epishs eicai sigouros oti ipostirizei DDR1?

Mou tin evalan afti pou piga gia service.Pistevo ixeran ti kanane.Kati xerw apo esoteriko tora gia ram na vro tin thesi tis ligo diskolo ala tha prospathiso :P

Oso gia to allo,,,nai ipostirizi ddr1 gt i proigumeni itan pali ddr1.

 

Link to comment
Share on other sites

1on katevase ta swsta driver gia tn ram

2on den an tairiazei me tn mitrikh

3on des an einai swsta stn 8esh ts

4on me 1gb mnhmh sovaro paixnidi dn ginete na pai3eis 8a skatokollaei

2-4 gb k panw

Link to comment
Share on other sites

1on katevase ta swsta driver gia tn ram

2on den an tairiazei me tn mitrikh

3on des an einai swsta stn 8esh ts

4on me 1gb mnhmh sovaro paixnidi dn ginete na pai3eis 8a skatokollaei

2-4 gb k panw

File to elenxa ola ok drivers lipun.

Tora file epeza palia me 700 kb l2 gracia client den ixa problem.Allo sou leo.Kolai i othoni,edelos,den me petai tpt critical...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...