Jump to content

[Gr]Ta sxoleia Anigoun Ocrombrio Fetos!!!??


oldhiphop

Recommended Posts

ontws dn poli leei..Kai egw to akousa makari na ginei (leme twra..) alla 8a doume..Paidia na plenete ta xeria sas gt kai i mana mou pou douleuei se nosokomeio leei oti ta pragmata dn einai kai toso kala..Tous kanoun seminaria kai mlkies poli syxna..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά είμαι 50-50. Δηλαδή και θέλω να μην ανοίξουν για να διαβάσω λίγο και να ξεκουραστώ και από την άλλη σκέφτομαι ότι φέτος δίνω πανελλήνιες και δεν με συμφέρει να χάσω μαθήματα ούτε την 5ήμερη ^.^

 

 

 

Γιατί περιμένεις να γράψεις στις πανελληνίες με τη βοήθεια του σχολείου; Όλοι κάνουν φροντιστήρια και ιδιαίτερα για να περάσουν κάπου. ::)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί περιμένεις να γράψεις στις πανελληνίες με τη βοήθεια του σχολείου; Όλοι κάνουν φροντιστήρια και ιδιαίτερα για να περάσουν κάπου. ::)

+1 , ειναι δεδομενο στην Ελλαδα τα φροντιστηρια. Τα λεφτα για την παιδεια δεν τα γλιτωσε κανεις. =.=

Link to comment
Share on other sites

http://www.enimerosi24.gr/index.asp?a_name=politics&item_id=595

 

Διαβάστε θα σας ενδιαφέρει. =D

 

Τα παιδιά δεν θα πρέπει να βρίσκονται γενικά σε κλειστούς χώρους με πολύ κόσμο - κινηματογράφους, καφετέριες, εστιατόρια, παιδικές χαρές και άλλα σημεία μαζικής συγκέντρωσης.

 

Την πο^τσησαμε. :(

 

Link to comment
Share on other sites

Την πο^τσησαμε. :(

 

 

τι λένε ρε δήλαδη δεν θα μας αφήνουμε να βγουμε εξω? :χ  ναι sure ποιος θα επιτιρει?  ;D

Link to comment
Share on other sites

τι λένε ρε δήλαδη δεν θα μας αφήνουμε να βγουμε εξω? :χ  ναι sure ποιος θα επιτιρει?  ;D

Για τις παιδικες χαρες σου λεω εγω. :S

Που θα παιζουμε τωρα? Που θα κανουμε τραμπαλα? (lol)

Link to comment
Share on other sites

Για τις παιδικες χαρες σου λεω εγω. :S

Που θα παιζουμε τωρα? Που θα κανουμε τραμπαλα? (lol)

 

 

ναι ποιος θα το απαγορευσει  μωρε... σοβαρα τωρα θα βάλουν ατομα να επιτιρουν?  ;D

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα τωρα θα βάλουν ατομα να επιτιρουν?  ;D

Ναι, σαν την ταινια V for Vendetta. O.o

Θα μας καταδωσουν....μπ00.

Link to comment
Share on other sites

a0a0x000x0a φανταστείτε φάση.Πάνε τα μικρά στην παιδική χαρά να παίξουν.Και είναι περιτριγυρισμένα από body guards γαμάει; =D

Link to comment
Share on other sites

a0a0x000x0a φανταστείτε φάση.Πάνε τα μικρά στην παιδική χαρά να παίξουν.Και είναι περιτριγυρισμένα από body guards γαμάει; =D

χ0αχ0α  Ναι , να ζητανε χαρτια εμβολιασμου και ετσι. Aλλιως καραντινα λολ. =P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...