Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

Παιδιά νομίζω ότι έκανα την μαλακία του αιώνα...νομίζω ότι έστειλα 50 euros σε άλλο λογαριασμό...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω ότι έκανα την μαλακία του αιώνα...νομίζω ότι έστειλα 50 euros σε άλλο λογαριασμό...

X0ax0ax0a0xX0ax0X0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0x

X0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0x

X0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0x

X0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0x

X0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0x

ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX0ax0ax0a0xX

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω ότι έκανα την μαλακία του αιώνα...νομίζω ότι έστειλα 50 euros σε άλλο λογαριασμό...

σε ποιόν?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω ότι έκανα την μαλακία του αιώνα...νομίζω ότι έστειλα 50 euros σε άλλο λογαριασμό...

lol, toulaxiston dn ta estelnes

ston diko m pou ta exw k anagi twra teleutea :D

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν είμαι και σίγουρος αλλά πήρα paysafecard έκανα μετατροπή σε webmoney sto paypal και ακόμα δεν μου έχει έρθει e-mail..

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν είμαι και σίγουρος αλλά πήρα paysafecard έκανα μετατροπή σε webmoney sto paypal και ακόμα δεν μου έχει έρθει e-mail..

KALA NA PATHEIS GIA NA MN MPAINEIS MOU SOU NOU!

 

P.S <3 MARW

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που μου την πήρε ο πατέρας μου και δεν την πήρα από τα δικά μου λεφτά... ::)

 

Αν τρέχεις πιο γρήγορα από τον πατέρα σου καλώς.

Αν όχι... Χάρικα που σε γνώρισα.

Link to comment
Share on other sites

Molis teleiwsa ena game me nevermore 15-2

 

Items:Treads,Dominator,Butterfly,Lothars,Divine rapier,Vanguard kai eixa lefta k gia deftero divine

 

Damage 566

 

Atk speed:Asto

Link to comment
Share on other sites

Αν τρέχεις πιο γρήγορα από τον πατέρα σου καλώς.

Αν όχι... Χάρικα που σε γνώρισα.

Xa0x0ax0ax00!

 

PWNED!

 

@Pwnz0r

 

00st re.

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω είμαι κακός >:D

 

ούτε που θα το κάνω edit δεν με νιάζει ....

 

 

WTF? dn exoun valei hero sto wow

kai tpt apo ta wow item's dn moiazi me tou L2 mono gia to

85 lvl mporis na peis oti pire tin idea apo NCSoft ektos apo auto

L2/ WoW einai entelos diaforetiko! enw Aion=Remix apo l2 k wow

kata tin gnomi m... kai to kserw oti to l2 einai game tis NCSoft alla gt

ftiaxni idia games?mporouse na kanei ena update sto l2 k ola gg, opws to wow

pou bgazei expansion kati tetio tha mporouse na kanei kai h NCsoft alla...........

 

Ναι χαλάρωσε για games μιλάμε σίγα μην σκάσω κιόλας.Μόνο για το 85lv? Έχε χάρη που δεν ξέρω από wow...είχα βρει ένα site που έλεγε ποιο μιάζει σε ποιο και με τι τέσπα.Σιγά μην κάνει και playback to Aion :p . και τι  ενωείς ότι φτιάχνει ίδια games ? όλα τα MMORPG ίδια είναι ξεκινάς με  newbie items είσαι 1 lv πρέπει να υπερασπιστείς την φυλή σου κάνεις μερικά δεκάδες quest υπάρχει πάντα daggers/τοξότης σίγα τι αλλάζει ... ? τι πρέπει να κάνουν να ξεκινάς σε ένα γαλαξία που δεν έχει όνομα να ξεκινάς σε ένα δωμάτιο και να μην ξέρεις που είσαι και να ψάχνεσε ? :p και όταν βγάζει καινούργιο  chronicle το l2 τι είναι cookies? update είναι lol .... απλά στο wow το λένε expansion  - Επέκταση

Link to comment
Share on other sites

ούτε που θα το κάνω edit δεν με νιάζει ....

 

Ναι χαλάρωσε για games μιλάμε σίγα μην σκάσω κιόλας.Μόνο για το 85lv? Έχε χάρη που δεν ξέρω από wow...είχα βρει ένα site που έλεγε ποιο μιάζει σε ποιο και με τι τέσπα.Σιγά μην κάνει και playback to Aion :p . και τι  ενωείς ότι φτιάχνει ίδια games ? όλα τα MMORPG ίδια είναι ξεκινάς με  newbie items είσαι 1 lv πρέπει να υπερασπιστείς την φυλή σου κάνεις μερικά δεκάδες quest υπάρχει πάντα daggers/τοξότης σίγα τι αλλάζει ... ? τι πρέπει να κάνουν να ξεκινάς σε ένα γαλαξία που δεν έχει όνομα να ξεκινάς σε ένα δωμάτιο και να μην ξέρεις που είσαι και να ψάχνεσε ? :p και όταν βγάζει καινούργιο  chronicle το l2 τι είναι cookies? update είναι lol .... απλά στο wow το λένε expansion  - Επέκταση

To wow exei hero class tous death knights
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...