Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

τελικά θα πάρω SSD απο αμερική, τον Σεπτέμβριο έρχεται ένας θείος μου που δουλεύει στην Microsoft..

 

Αρα πάω για εξωτερικο σκληρό και ram..:P

Link to comment
Share on other sites

τελικά θα πάρω SSD απο αμερική, τον Σεπτέμβριο έρχεται ένας θείος μου που δουλεύει στην Microsoft..

 

Αρα πάω για εξωτερικο σκληρό και ram..:P

 

Καλά εσύ παραγγέλνεις τα ssd? Δηλαδή λεφτά να πας dion και να πάρεις από μόνος σου δεν έχεις?

Link to comment
Share on other sites

τελικά θα πάρω SSD απο αμερική, τον Σεπτέμβριο έρχεται ένας θείος μου που δουλεύει στην Microsoft..

 

Αρα πάω για εξωτερικο σκληρό και ram..:P

 

Τώρα θες ram και εξωτερικό ? να σου βρω?

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ παραγγέλνεις τα ssd? Δηλαδή λεφτά να πας dion και να πάρεις από μόνος σου δεν έχεις?

 

Λές να έχει κρήτη SSD σε κανενα Multirama ή Plaisio? το μόνο μαγαζί που βρήκα και πουλάει είναι το e-shop.gr και αυτο gtp τιμές..150 ευρώ 64GB..καλύτερα να το πάρω σε 20/30 μέρες για 50/60 ευρω παρα να δώσω σήμερα 150..

 

 

Τώρα θες ram και εξωτερικό ? να σου βρω?

βρές..στις 20/21 θα πάω να ψάξω σε κανα Multirama/Plaisio γι αυτό θα ήταν καλύτερα να μ βρείς κατάλογο απο εκει.. :P
Link to comment
Share on other sites

Λές να έχει κρήτη SSD σε κανενα Multirama ή Plaisio? το μόνο μαγαζί που βρήκα και πουλάει είναι το e-shop.gr και αυτο gtp τιμές..150 ευρώ 64GB..καλύτερα να το πάρω σε 20/30 μέρες για 50/60 ευρω παρα να δώσω σήμερα 150..

 

Ρε συ... Αν είσαι κάτω από 40 κάνεις δωρεάν teleport. Τα ssd κάνουν 14-18 adena το ένα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...