Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

#  Πιο πολύ με απασχολεί να μην κολλήσω τίποτα παρά το τι θα συζητάνε το αγόρι μου με τους φίλους του. Εξάλλου μού έχει υποσχεθεί πως δεν το συζητάνε πάρα έξω. Πάντως εγώ το ευχαριστιέμαι με όλα τα αγόρια και θεωρώ πως είμαι τυχερή που ο δικός μου είναι ανοιχτόμυαλος και δεν με θέλει μόνο για τον εαυτό του

Posted 1 month ago

# μια χαρα σε βρίσκω. Αφου σου εχει υποσχεθει πως δεν το συζητανε έτσι θα είναι. Λες να σου ελεγε πως κανουν πλάκα μαζι σου και λενε ποσο ξεφτιλισμένη σε θεωρούν; Μη φοβασαι τιποτα! και για να μην εχεις τον παραμικρο φοβο ζητησε τους να βαζουν καποτα. Αν δεν κανουν ουτε κι αυτο, μαλλον για μπαζο σε εχουν. Οσο για το δικο σου, μια χαρα ειναι το παιδι. Οχι γιατι σε κανει πασα, αλλα γιατι σε εχει γραμμενη κανονικα κι αυτο θα το διαπιστωσεις συντομα. Δεν ειναι κακο να κανεις παρτουζες, αλλα καλο ειναι να τις κανεις απο δικη σου επιλογη και με ανθρωπους ειτε εντελως αγνωστους ειτε που εισαι απολυτως σιγουρη πως δεν σε θεωρουν ξεφτιλισμενη και σεβονται αυτο που κανουν. Οι πιτσιρικαδες σου τη βρισκουν μαζι σου και σιγουρα κανενας τους δεν θα ηθελε να εισαι το κοριτσι που αγαπαει και που θα ηθελε να ειναι για παντα μαζι.

Posted 4 weeks ago

# hahahaha re des ti grafoun asxolounte me to psema tou aiwna!

Posted 4 weeks ago

# Γιατί νομίζετε πως δεν συμβαίνουν αυτά; Που ζείτε; Κι εμένα το αγόρι μου μου φέρνει γαμιάδες, μόνο που τους γουστάρει κι αυτό. Στηνόμαστε και τρώμε κι οι δυο καβλιά από παντού. Κι είναι τρέλα!

Posted 4 weeks ago

# ENTA3EI OLA AYTA.ALLA POY 3EREIS OTI DN KANEI KAI AYTOS TO IDIO ME TIS FILENADES TON FILWN TOY?

Posted 4 weeks ago

# ΕΛΑ ΚΑΗΜΕΝΕ ΚΑΙ ΣΥ! ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΠΡΙΤΣΙ ΕΧΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΑΓΟΡΙ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΗς ΕΧΕΙ ΦΕΡΘΕΙ ΑΨΟΓΑ ΣΕ ΟΛΑ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΣΑ ΣΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ. ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΓΑΜΑΕΙ. αΦΟΥ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΕΙ!!!!! ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΒΡΑΒΕΙΟ ΧΑΖΟΜΑΡΑΣ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ! ΧΑ ΧΑ ΧΑ!

Posted 4 weeks ago

# eiste zwa mono to video na deite pou evale katalaveneis oti einai moufa. ilithioi!

Posted 4 weeks ago

# eleoooooos!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posted 4 weeks ago

# Θεέ και κύριε!

Τι να πει κανείς και τι να γράψει...

ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ! Και απο ότι φαίνετε το "Αμόρε" σου μια χαρά σε έχει στην φάρμα του!.. ΖΩΟ!

ΕΛΕΟΣ!

Posted 3 weeks ago

Link to comment
Share on other sites

   

*

      Περιπέτεια, τιμή και δόξα

      Ανακάλυψε ένα κρυμμένο κόσμο! Τώρα δωρεάν σμμετοχή

      www.4story.gr

Link to comment
Share on other sites

   

*

      Περιπέτεια, τιμή και δόξα

      Ανακάλυψε ένα κρυμμένο κόσμο! Τώρα δωρεάν σμμετοχή

      www.4story.gr

 

 

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ τι μαλακίες είναι αυτές;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...