Jump to content

[Share]L2JOneo Interlude Pack from DevilSoul


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

stop spam! file thanx gia emena i Oneo einai i malon itan i kaluteri project pou ypirxe!

tin kleisan megalo lathos tous! an eixe polla fixarismena bugs exploits ktlp tha itan

i teleia epilogi gia emena!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

File Tetiou idous server hackarode poli eukola k dn exoune protections... (sto lew gt eixa bali k egw mia fora...)

H Oneo teal itane kali otan ipirxe ...

Oso gia to pack dn kserw 9a s poun k ta pedia p 9a to baloune an ine kalo... =/

Pados h ONEO team exei klisi opote 9a iparxoune para pola bugs k 9a pianoune pola hacking tools..=/

Link to comment
Share on other sites

Epeidh eimai poly noob mporeis na m proteineis ena pack me buffer(2 wres buffs) gm shop oxi custom ,ta clan skills na ta pairneis xwris kati avga ,teleport pou na exei kai to primeval island kai na exei kalo protection? kai interlude

Link to comment
Share on other sites

BALE KAI KAMIA PIC NA DOUME wreo prepi na einai

 

is gm server?

 

prepei na matheis epitelous na min spammareis -4 karma kai akoma spammareis re? se vlepw bannarismeno suntoma

prosekse sto epomeno sou sou logariasmo na min spam kai double post kai na diavaseis kai ligo tous kanones tou foroum

den vlaptei an katseis 10 lepta kai diavaseis i den ksereis grammata! telos padwn ade ftiakse apo twra logariasmo.

tha sou kanw ban request!

 

File Tetiou idous server hackarode poli eukola k dn exoune protections... (sto lew gt eixa bali k egw mia fora...)

H Oneo teal itane kali otan ipirxe ...

Oso gia to pack dn kserw 9a s poun k ta pedia p 9a to baloune an ine kalo... =/

Pados h ONEO team exei klisi opote 9a iparxoune para pola bugs k 9a pianoune pola hacking tools..=/

 

Kamia sxesi i Oneo me tin hardcode! i Oneo dokimase to last rev tis kai dokimase kai Opio sou lew

O.P.I.O allo pack thes kai tgha ainthousiasteis pragmatika.. re c omws den exei prostasia epeidh

kleisan grigora.. twra i hardcode einai kali alla...tzifos... ekleise! an thes file gia tera sou proteinw Archid!

Kai to paidi den mas eipe oti den tha exei bugs.. apla mas to moirase me customs mesa kai alla..

egw padws tha to dokimaswmono kai mono epeidh einai Oneo!

 

Epeidh eimai poly noob mporeis na m proteineis ena pack me buffer(2 wres buffs) gm shop oxi custom ,ta clan skills na ta pairneis xwris kati avga ,teleport pou na exei kai to primeval island kai na exei kalo protection? kai interlude

 

opws eipa kai pio panw dokimase archid einai etoima moirasmena edw compiled.. kai exoun etoimo GMShop

gatekeeper kai buffer apla tha prepei ston buffer na ftiakseis to duration twn buff..!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...