Jump to content

~ Please Read / Παρακαλώ Διαβάστε ~


Blane

Recommended Posts

Ελληνικά:

 

Παιδιά.Η κατάσταση έχει φτάσει στο χτένι.Παρακαλώ συχωρέστε με που κάνω αυτό το ποστ εδώ στα Off-Topics αλλά δεν πάει άλλο.Κάθε μέρα φοβάμαι να μπω msn/mxc γιατί θα πρέπει να περιμένο κάποια αίτηση για signature/banner/ally-clan-crest/ό,τι έχει σχέση με Photoshop.Πρέπει πλέον να καταλάβετε πως ο χρόνος μου είναι πιεσμένος όχι για να φτιάξω κάτι, αλλά να περιμένω να ανοίξω το πρόγραμμα (που λέει ο λόγος)...Αν δεν λαμβάνετε απαντήσεις είναι γιατί σας αγνοώ για τους παραπάνω λόγους.

 

Δείξτε λίγο κατανόηση και αν κάποιος σας ρωτάει αν ξέρω απο PS πείτε "ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ!". - Απλά.

 

English:

 

Guys.The situation has really pissed me off.Every time I log in msn/mxc I'm getting pm's/msges for Signatures/Banners/Ally-Clan-Crest/Photoshop related requests.From now on, well till the summer, that I have no time, not to make a signature but even to open the program (kiddin').If you don't get any replies, is just that I ignore you for the above reason.

 

Please show some respect to my work.Oh!If anyone is asking "Does Blane knows PS?" say "NO HE'S NOOB!". - Simple.

 

Best Regards,

Blane

Link to comment
Share on other sites

A re trele dn s leei tpt kaneis re magka a8ou esu ksereis na ta ftiaxneis kala apla na les dn ftaixnw alla varethika !!!

k tpt dn prepei na tous akous dikos s xronos einai!!!xarh tous kaneis otan tous akous !!!!

Link to comment
Share on other sites

[gr]Ego prosopika den exw zitisie tpt ;D ala mono mia xari soy zitw na mou doseis ena elliniko site i aplos ena link gia na dw monos m pws mporw na ftiaksw ena banner ktl ktl... eixa psaksei gia flash banners ala ela trial htan kai merika sites htan telia ala me 10 $ ktl ktl mono auto thelw... kserw otoi to kses :P epidi kai esy kapote arxises ;D

 

"Eisai i petr0la kai molis telioses"

@aporo pos ta kataferneis me ton proto soy efages ban me -3 karma twra ksana ekanes kai exeis -1 me 29 posts

ti kaneis den mporw na katalavw...

nomizw prepei na sevastis ligaki oloys edo mesa...

Respect, and will be respected

Link to comment
Share on other sites

Exei kai kapoio dikio edw pou ta leme!

 

Ok re file alla na sou pw kai kati...esu eftaikses to topic gia na sou lene na ftiaxneis singatures...

 

To mono topic pou exw dei gia Signatures einai auto "kai sigoura den einai apo ton Blane!":

 

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=49753.0

 

Ahhh & Bahhhh ...se katalaveno kikloforun poli asxeti

 

aplos otan gemizis PMs kada delete ola mazi :D xoris na ta aniksis ...

 

"Eisai i petr0la kai molis telioses" ;p

 

Mexri twra se exw dei na les oti 3ereis apo L2 Develop kai na modareis gia plaka / na xrisimopoieis Photoshop "kai oti eisai kai Pro enw oi aloi Asxetoi"

 

Giati omws den exw dei kanena Post / Topic pou na apodikniei oti eisai Pro "apo osa les" , para mono merika posts pou "mioneis" tous alous kai den ektimas tin douleia pou exoun kanei? "kata tin gnwmh mou panta , kai me vasi ta posts pou exw dei"

 

P.S. Zitw signomi gia to Off Topic apla parasir8ika!

Link to comment
Share on other sites

tsekareto ligaki ego to mono poy eida einai gia bag  se ena game den ekatsa na do diavaso parapano (asxeto poy einai 5 sires)ala ao ti katalava den exei kamia sxesi me ta Signatures

 

TeCpa Den postara edo gia na sizitiso gia to link aplos kanw post gt simfono me ton blane na mathete moni sas i apo kapoio link p.x. zitiste ena link apo autona oxi olokliri eikona...

kai akoma kati...

Ahhh & Bahhhh ...se katalaveno kikloforun poli asxeti

 

aplos otan gemizis PMs kada delete ola mazi :D xoris na ta aniksis ...

 

"Eisai i petr0la kai molis telioses" ;p

an den ektimas tin doulia tous aloys den vlepw na sinixizeis kala sto forum... meta apo merika bans akoma isos to katalaveis pos sto forum den leme pos einai Noob vlakia i voylia sou i px poy eida prosfata stin doylia toy cobra me to java.. kati eipes pos "mporeis na kaneis kalitera kai einai axristo to topic poy ekane"

(Gia Mod: Den kanw ton mod i ton mpampoyla aplos o Heyhops mou tin dinei pistevo to exete katalavei kai eseis)

AMa thelete zviste to rply poy molis ekana den thelw +1post gia auto poy grafw twra aplos thelw na eimai elikrineis se merika pragmata)

Euxaristo gia tin katanoisi sas...

Link to comment
Share on other sites

Ξεφύγαμε ή μου φαίνεται;

Τέσπα εγώ σκοπό είχα να πληροφορήσω.Μην κλαίγεστε.Δεν είπα τίποτα για κανέναν.Και ξέρω πως να διαγράφω pms...δεν είναι αυτό το θέμα.

 

-Blane

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...