Jump to content

[REQUEST]Bugs @ L2Mafia


MoDuL

Recommended Posts

Gnwrizei kaneis kanena bug gia L2mafia? exw apelpistei... exw spasei 8 dis gia Demon Dagger Mortal strike k ola +15 > +16 ginonte crystals... To apolyto 3enerwma einai oti ka8e mera 3efytrwnei enas asxetos protoemfanizomenos sto server me +16 mexri +20... Euxaristw.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

re

stop spam!

 

 

/ontopic mipws auta pou les oti ksefitronei ka8e mera enas me 16+ kai 20+ mipws ta kanoun donate???(gt o mafia exei pollous)o mafia dn exei kai bugs poia! palia eixe alla twra poia dn exei ka8olou!

Link to comment
Share on other sites

Stn mafia dn ginete na kaneis donate weps +20. moo +16 kai +35.kai +16 dn nomizw na xei kanei kaneis.

Stn mafia dn uparxoun pleon bugs afou to trade bug fixaristhke gl enchanting btw +5% to enchant rate

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

mou eipe enas friend bug gia mafia pou dn kserw ama pianei gt dn exw peksei kai pote ala dokimase akou lipon...

Otan kanei RR ton server o admin / gm  xronometraei leei p.x. 120 sec meta leei 60 sec  otan pei 10 sec xonei to weapon sou kai ama spasei 8a kanei ena mikro rollback o server kai 8a to exeis meta... Afto itan tora dn kserw

ama douleivei opos s eipa ala dokimase :D

Link to comment
Share on other sites

re pedia o admin t mafia ine sto maxcheaters member... oti bug k na kanete post 8a to di k 8a to ftia3i... exi kani k donate an elpizete na mn di ta hidden post... tespa.. o mafia dn exi bugs... auto me t rr exi 3anagini post ala k pali k na mn s spasi meta to rollback 8a exis to item etsi opos itan prin to koubosis... ite paei ite dn paei...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...