Jump to content

Pos Ksekinisate Na Pezete To Gnostotero Pexnidei Line Age 2?


Cobra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Είχα μπει Brazzers και είχα δει την διαφήμιση του Lineage κάτω δεξιά και είπα να το δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Είχα μπει Brazzers και είχα δει την διαφήμιση του Lineage κάτω δεξιά και είπα να το δοκιμάσω.

γινεσαι κακος παικτης
Link to comment
Share on other sites

opos oi perisoteri kapos etsi k ego  pigena se net cafe pitsirikas kai ida kapion na paizi l2 stin arxi to arxisan mono oi filoi m stin sinexia kai ego

bnb c3 39 lv dark elf fighter quest den ipirxe gia emas tote :)

proto name "sexydarkelf"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

isws na ime o monadikos .arxisa l2 vlepontas to 8eio mou to kalokairina(7 xronwn) na paizei (gia 3 mhnes).ton epomeno xrono me evale ligo na pai3w (isa isa na geutw to pws ine na mhn 3ereis na patas koubia kai na min 3ereis na apanthseis otan oi alloi sou lene (hi).ton epomeno xrono pali ema8a na psilopaizw mazi me ton bro mou.otan paizame ligo global.vevaia eklise meta apo ligo kai den eixame idea pws na paername to game sto pc gia allous server.opote ka8e kalokairi kaigomoun sto pc tou 8eiou mou.mexri thn prwth gumnasiou to evlepa mono kalokairia.tote gnwrisa ena paidi pou mou ema8e pws na to kanw install kai ebena se opoion server mou kapnisei.

 

p.s (5 xronia kanonika sto game kai 4 xronia psa3imatos kai akoma den borw na 3ekolisw) :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prwth fora p eida l2 htan sto net kai koitousa kapoious megaluterous na paizoun kai etsi arxisa kai egw san newbie p eimoun kai me ton kairo ema8a akoma kalutera.

Kai to 2010 anoi3a to prwto mou server.  :)

 

O prwtos server pou epai3a.  L2Elite <3  c4

 

Kai o prwtos Interlude htan o L2 Core

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kai egw apo to net tis geitonias ksekinisa na paizw....evlepa kati filous mou na paizoun kai thimamai pou tous koroideua gt to thewrousa teleiws vlakeia to game....kai otan ksekinisa na mathainw kollisa gia ta kala :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...