Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Maxtor

Recommended Posts

Hai ma Stalin, tocmai pe tine?

 

привет друг ;)

Chiar daca e comunista asta nu inseamna ca imi place.Tovarasu' a dat gres cu dihania asta. 

RUSINE  NICULE! La Москва e mult mai frumos :)

Edited by CryStaliN
Link to comment
Share on other sites

O SA DEVIN PRESEDINTE SI O SA CONDUC LUMEA

o sa impusc toti guvernantii si am sa va cresc salarile cu PANA LA 150% si scad taxele si impozitele cu pana la 50%, si voi creste pensiile cu pana la 400% si alocatia cu pana la 300%

 

votatima in partid! EUSTACHE COSMIN!

yo sunt ala 

 

jur pe mama daca ma votati cu 90% procentaje sa devin presedinte am sa fac tot ceea ce am promit si am sa pun toti guvernantii si magistratii inclusiv paia din umbra sa-mi suga pula sau le tai capul daca nu vor face cum zic yo! si am sa le dau mare muie la FMI, si am sai dau in judecata la fbi cu o parte din banii poporului si am sa explic cum FMI nea futut pe toti si coruptia lor infecta si cum vor fii executati ,voi face LIVE cu camera!

 

DUPAIA VOI DA VERDICT MONDIAL CUM CA TOTI NOI NASCUTII SA FIE CASTRATI PANA CAND AJUNGE POPULATIA GLOBALA LA 1 MILIARD SI VOI SALVA PLANETA de foamete si tristete! ma voi ocupa personal de toata coruptia ,voi obliga toti care devin bogati ,sa doneze o parte la orfelinate si alte acte de caritate! altfel ni se va da permisiunea sai luam 95% din avere si o facem noi! VOM FI COMUNISTI CU MILA SI CARE VOR SALVA PLANETA

 

votatima in pardid

Eustache Cosmin

Edited by Karasu
Link to comment
Share on other sites

Esti mandru acum ca ti-ai facut partid! :D

 

 

Esti mandru acum ca ti-ai facut partid! :D

 

partidul de zombii!

Spalare de creier!

 

whatever you say :))))) ,da inca nu i-am prins pe astia corupti sa le trag cate un glont, pentru fiecare glont creste salarile cu pana la 25% de cap de corupt de la guvernanti si fmi! :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock