Jump to content

Επίσημο Τοπικ Πανελληνίων 2014


Fanky

Recommended Posts

Την άλλη φορά ας βάλουν πιο μπερδεμένα θέματα στα Μαθηματικά.

Υπαρχει περιπτωση να μην δω την σκατοφατσα σου στα μερη μου του χρονου;

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά βλέπω τόσο κόσμο να κλαίει. (Χημεία) Jesus, γαμώ τα υπουργεία τους και τις επιτροπες τους. 

Link to comment
Share on other sites

Μαθηματικά γενικής παιδείας,το 17 ενας καλα προετιμασμενος το έπιανε χωρις προσπάθεια,17

Μαθηματικά κατ,τι μιγαδικοί ήταν αυτοί;;Το 11 το έπιανε κάποιος με στοιχειώδη διάβασμα,12-13

ΑΟΔΕ,έγραψα 15 δεν έγραψα την οργάνωση

Προγραμματισμο,δεν ξέρω μου φάνηκαν πιο δύσκολα απο πέρσυ και ενώ πήγαινε για 18-19 έγραψα γυρω στο 75

Έκθεση πιστεύω 14-15

Φυσική,ούστ.5-6

Link to comment
Share on other sites

Καλά αποτελέσματα σε όλους, απ'ότι είδα θα έχουμε άνοδο των βάσεων γιατί σε γενικές γραμμές τα θέματα που μπήκαν ήταν βατά σε σχέση με άλλες χρονιές.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αποτελέσματα σε όλους, απ'ότι είδα θα έχουμε άνοδο των βάσεων γιατί σε γενικές γραμμές τα θέματα που μπήκαν ήταν βατά σε σχέση με άλλες χρονιές.

 

Παπάρια, οι θέσεις αυξήθηκαν, το καλά έγραψαν το λένε μόνοι οι δημοσιογράφοι. Θα εξαρτηθεί και η ζήτηση. Θα δούμε. 

Link to comment
Share on other sites

Παπάρια, οι θέσεις αυξήθηκαν, το καλά έγραψαν το λένε μόνοι οι δημοσιογράφοι. Θα εξαρτηθεί και η ζήτηση. Θα δούμε. 

αυξηθηκαν;

εδω δεν εχουμε καθηγητες για εργαστηρια, φερνουν ακομα παραπανω ατομα :D ;D :D

Link to comment
Share on other sites

αυξηθηκαν;

εδω δεν εχουμε καθηγητες για εργαστηρια, φερνουν ακομα παραπανω ατομα :D ;D :D

Κατήργησαν τις ειδικές κατηγορίες, και έτσι όλοι θα μπουν ισότιμα και υπάρχει εικονική αύξηση η οποία όμως επηρεάζει τις βάσεις άμεσα. 

Link to comment
Share on other sites

Στ'αρχίδια μου όλα του χρόνου τέτοιο καιρό θα κάνω πρακτική και θα μαι έτοιμος για το πτυχίο μου.

Link to comment
Share on other sites

Παπάρια, οι θέσεις αυξήθηκαν, το καλά έγραψαν το λένε μόνοι οι δημοσιογράφοι. Θα εξαρτηθεί και η ζήτηση. Θα δούμε. 

Αυτό ακριβώς.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς κάνει η τηλεόραση,ενω σε κάποια μαθήματα ήταν πραγματικά πολύ αυξημένης δυσκολίας (βιοχημεία,λατινικά,φυσική) κάθονται και λένε 'καμία δυσκολία',΄αναμενόμενα θέματα' κλπ

 

Τι να πεις

Link to comment
Share on other sites

Μαθηματικά Κατεύθυνσης ήταν πολύ εύκολα σε σχέση με προηγούμενα χρόνια ρε μαλάκα, ντάξει δεν πιστεύω ότι θα ανέβουν πολύ αλλά δε θα πέσουν σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Μαθηματικά Κατεύθυνσης ήταν πολύ εύκολα σε σχέση με προηγούμενα χρόνια ρε μαλάκα, ντάξει δεν πιστεύω ότι θα ανέβουν πολύ αλλά δε θα πέσουν σίγουρα.

 

Το μόνο εύκολο στα μαθηματικά ήταν ότι πήγαινες εύκολα στο 10. Ωστόσο πάλι τα ποσοστά είναι ίδια και χειρότερα. Πχ πολύ δεν έκαναν το Δ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...