Jump to content

Βοήθεια Με Papypal & Prepaid Card.


Andrew™

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά..
σήμερα έβγαλα την κάρτα...την πέρασα και στην paypal 
Και τώρα μου βγάζει να πατήσω: Confirm my debit or credit card

Πατάω και στην συνέχεια μου βγάζει αυτό:
Που μπορώ να βρω τον κωδικό που μου ζητάει?
και τι πρέπει να κάνω μετα για να ολοκληρώσω τελείως την διαδικασία?
(είμαι εντελώς άσχετος απο αυτά - δεν ξερω)
2sd53.png

Ευχαριστώ!

Edit: Την κάρτα την έβγαλα σε τράπεζα Πειραιώς.

Edited by Andrew™
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου !!! :) Λοιπόν υπάρχουν δύο τρόποι να τον βρείς τον κωδικό.

 

Εφόσον έκανες την κάρτα έπρεπε για την δική σου διευκόλυνση να κάνεις και e banking.Εάν έχεις κάνει τότε σε μία με δύο μέρες θα σου εμφανιστεί.

Εάν δεν έχεις κάνει τότε πρέπει να περιμένεις 2 με 3 μέρες και να ξαναπας στην τράμεζα για να σου βγάλουν ΠΛΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΙΝΗΣΕΩΝ της κάρτας και εκεί θα είναι ο κωδικός.

Εγώ σου προτείνω να πάς στην τράπεζα και να κάνεις αίτηση για e banking ειναι γρήγορο μμην ανησηχείς. Στο ebanking μπορεις να δεις το υπολοιπο σου,τις κινησεις σου και κάτι τέτοια ζητήματα.

 

Ελπίζω να βοήθησα. Είναι δοκιμασμένα όλα :)

Κάνε μου αξιολόγηση εάν θελεις με 5 αστεράκια :-*

 

Note: Αυτό που κάνει το paypal να ξερεις έιναι: Σου πέρνει ένα υπόλοιπο απο τον λογαριασμό σου και στην αιτιολόγιση βάζει εναν κωδικό. Αυτό γίνετε για επάληθευση του ότι είσαι εσύ :)

Edited by Joyce
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου !!! :) Λοιπόν υπάρχουν δύο τρόποι να τον βρείς τον κωδικό.

 

Εφόσον έκανες την κάρτα έπρεπε για την δική σου διευκόλυνση να κάνεις και e banking.Εάν έχεις κάνει τότε σε μία με δύο μέρες θα σου εμφανιστεί.

Εάν δεν έχεις κάνει τότε πρέπει να περιμένεις 2 με 3 μέρες και να ξαναπας στην τράμεζα για να σου βγάλουν ΠΛΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΙΝΗΣΕΩΝ της κάρτας και εκεί θα είναι ο κωδικός.

Εγώ σου προτείνω να πάς στην τράπεζα και να κάνεις αίτηση για e banking ειναι γρήγορο μμην ανησηχείς. Στο ebanking μπορεις να δεις το υπολοιπο σου,τις κινησεις σου και κάτι τέτοια ζητήματα.

 

Ελπίζω να βοήθησα. Είναι δοκιμασμένα όλα :)

Κάνε μου αξιολόγηση εάν θελεις με 5 αστεράκια :-*

 

Note: Αυτό που κάνει το paypal να ξερεις έιναι: Σου πέρνει ένα υπόλοιπο απο τον λογαριασμό σου και στην αιτιολόγιση βάζει εναν κωδικό. Αυτό γίνετε για επάληθευση του ότι είσαι εσύ :)

Αγορινα μου , ναι σαι καλά σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Αγορινα μου , ναι σαι καλά σε ευχαριστώ πολύ!

Δεν κάνει τίποτα :) αλλά δεν είμαι αγόρι να ξέρεις :P :-*

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει τίποτα :) αλλά δεν είμαι αγόρι να ξέρεις :P :-*

γεμίζει το φορουμ κορίτσια? ή μου φαίνεται? χαχαχα :P

Link to comment
Share on other sites

Παιδια! το εκανα και το e-banking βέβαια γίνεται της τρελής εδω μέσα....πως μπορώ να δω τον κωδικο που θέλω? :/
επίσης ποσες μέρες περιπου κανει.? διοτι πατησα να ξαναστηλει και με ξανα χρεωσε με 1.50

Edited by Andrew™
Link to comment
Share on other sites

@Andrew , σε τρολαρε .. :Ρ

Χαχα σοβάρα τώρα κοπέλα είμαι να ξέρετε :P :-*

Παιδια! το εκανα και το e-banking βέβαια γίνεται της τρελής εδω μέσα....πως μπορώ να δω τον κωδικο που θέλω? :/

επίσης ποσες μέρες περιπου κανει.? διοτι πατησα να ξαναστηλει και με ξανα χρεωσε με 1.50

Αυτό δεν γίνετε απευθείας.Πρέπει να περιμένεις 1 με 2 μέρες μπορεί και περισσότερο για να εμφανιστεί. Θα μπορείς να το δεις στις κινησεις κάρτας που έχει το ebanking. Τα λεφτα θα σου δωθούν πίσω :)

Link to comment
Share on other sites

Χαχα σοβάρα τώρα κοπέλα είμαι να ξέρετε :P :-*

 

Αυτό δεν γίνετε απευθείας.Πρέπει να περιμένεις 1 με 2 μέρες μπορεί και περισσότερο για να εμφανιστεί. Θα μπορείς να το δεις στις κινησεις κάρτας που έχει το ebanking. Τα λεφτα θα σου δωθούν πίσω :)

thank you again :)

Link to comment
Share on other sites

to oti se ksanaxrewse den sumainei tpt. tha ta epistrepsei molis tin energopoieiseis.

1nas tropos gia na matheis ton kwdiko einai na pareis tilefwno stin trapeza stin opoia exeis vgalei tin prepaid..

 

sugkekrimena ean exeis prepaid apo tin trapeza kuprou mpeneis sto www.i-cardonline.gr 

kai to vlepeis apo ekei. exei oles tis sunalages pou exeis kanei me tin prepaid kai sou leei to tetrapsufio arithmo...

 

 

fantazomai pws kai oi ales trapezes tha exoun to antistoixo site opws i kuprou 

Link to comment
Share on other sites

Μίλα μου skype αν έχεις καμία ερώτηση γενικά με το αυτά τα ζητήματα.

 

 

Χαχα σοβάρα τώρα κοπέλα είμαι να ξέρετε :P :-*
 

MARRY ME

Link to comment
Share on other sites

Μίλα μου skype αν έχεις καμία ερώτηση γενικά με το αυτά τα ζητήματα.

 

 

MARRY ME

Βαρδαρη Srt .

Ειναι πιο φθηνα απο οτι νομιζεις .. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...