Jump to content

Ξεκολλήστε Από Αυτή Την Ρουτίνα


Vkouk

Recommended Posts

και κατάφερες να αλλάξεις κάτι μέσα από αυτό ή παρέμεινες ο ίδιος;

o idios emeina. eite mesa sto spiti i oli mera eksw einai to idio pragma gia emena.

einai kai oi parees kai o tropos pou zeis 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό που είπες.Η παρέα ή θα σε παρακινήσει να κάνεις κάτι καλύτερο ή θα σε αφήσει στάσιμο..
Εσύ δεν είσαι από τους ανθρώπους που ψάχνουν κάτι καλύτερο,δεν θες να βοηθήσεις εσένα αλλά και τους φίλους σου να ξεπεράσετε κάποια όρια;
Γιατί εμείς σαν παρεά αυτό κάναμε και πίστεψέ με,θα ήθελες πολύ να ζήσεις και εσύ κάποια παραπάνω πράματα γιατί όλοι μας έχουμε όνειρα θέμα είναι να τα πραγματοποιήσουμε.Εμείς μέσα από την δουλειά αλλά και την συνεργασία μας θα προχωρησούμε πάρα πολύ,αλλά το επιλέξαμε είπαμε ή μένουμε στάσιμη ή αλλάζουμε προς το καλύτερο.

Edited by Ventic
Link to comment
Share on other sites

Γιατί εμείς σαν παρεά αυτό κάναμε και πίστεψέ με,θα ήθελες πολύ να ζήσεις και εσύ κάποια παραπάνω πράματα 

Μπράβο ρε φίλε πήγες στρατό άντε και γαμήσου τώρα και μη μας τα πρήζεις. Ο Devon καλύτερη σάτιρα κάνει από εσένα. 'Αντε να βγει ο Τσίπρας να τον καταργήσει μετά θα έχω λόγο να χαίρομαι που δεν πήγα και αποφάσισα να σπουδάσω πρώτα. Ο καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεών του δεν θα του βάλεις εσύ μυαλό. Σταμάτα να λαϊκίζεις και να το παίζεις υπεράνω μέχρι προτέρας και εσύ θύμα του διαδικτύου ήσουν. 'Αν βίωσες 2-3 πράγματα και αυτό σε έκανε να νιώθεις υπέρ γαμάτο σε όλους εμάς που είχαμε από πριν μια κανονική ζωή ακούγονται σαν ανέκδοτα. Σταμάτα λοιπόν τ'ανέκδοτα και ξεκίνα τη σάτιρα σαν τον από κάτω. 

Edited by Godrics
Link to comment
Share on other sites

Και τι πάει να πει "κανονική ζωή"; Ποιος και με ποιο δικαίωμα ορίζει έναν τρόπο ζωής ως κανονικό ή ανώμαλο;

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

Και τι πάει να πει "κανονική ζωή"; Ποιος και με ποιο δικαίωμα ορίζει έναν τρόπο ζωής ως κανονικό ή ανώμαλο;

 

Normal ζωή εννοείται μια ζωή πέρα από τον εθισμό του διαδικτύου και λαϊκά το κάψιμο. Αν και συμφωνώ μαζί σου στο ότι κανείς δεν ορίζει πως θα αποφασίζει να ζει ο καθένας, αυτό προσπαθεί να μας διδάξει ο Βασιλάκης με το παρόν τοπικ αλλά του τα είπα μια χαρά και δεν έχει απάντηση. 

Edited by Godrics
Link to comment
Share on other sites

Εγω ομως ειμαι αεροπορια.Οποτε απλα θα αυξηθουν οι ωρες λολ.heuheuhehueh

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό που είπες.Η παρέα ή θα σε παρακινήσει να κάνεις κάτι καλύτερο ή θα σε αφήσει στάσιμο..

Εσύ δεν είσαι από τους ανθρώπους που ψάχνουν κάτι καλύτερο,δεν θες να βοηθήσεις εσένα αλλά και τους φίλους σου να ξεπεράσετε κάποια όρια;

Γιατί εμείς σαν παρεά αυτό κάναμε και πίστεψέ με,θα ήθελες πολύ να ζήσεις και εσύ κάποια παραπάνω πράματα γιατί όλοι μας έχουμε όνειρα θέμα είναι να τα πραγματοποιήσουμε.Εμείς μέσα από την δουλειά αλλά και την συνεργασία μας θα προχωρησούμε πάρα πολύ,αλλά το επιλέξαμε είπαμε ή μένουμε στάσιμη ή αλλάζουμε προς το καλύτερο.

Κοιτα , να στο θεσω απλα.Προφανος εσεις εισασταν μια νερτνοπαρεα που απλα αποφασισε πρωι-βραδυ να πηγαινει για καφε.Προφανος θα βρηκατε και καμια σαπια μουνοπαρεα και θα αραζετε 24/7 λεγοντας μουνοδουλιστικες μαλακιες.Εγω ειμαι 18 και πιστεψε με , βαριεμαι το να παω για καφε πλεον , 1000φορες να κατσω να παω Diamond η να δω κανα anime , και να βγω Παρασκευη-Σαββατο να κανω καμια μαλακια.Simple

Link to comment
Share on other sites

αφού σοβάρεψε ο revenger, μπορούμε να κάνουμε retire από τη ζωή :*

 

 

βασικά δεν αξίζει να δίνεις 3-4 ευρώ για καφέ, λολ

Link to comment
Share on other sites

αφού σοβάρεψε ο revenger, μπορούμε να κάνουμε retire από τη ζωή :*

 

 

βασικά δεν αξίζει να δίνεις 3-4 ευρώ για καφέ, λολ

Ποιος σοβαρεψε ρε αχαχαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σοβαρεψε ρε αχαχαχαχαχχα

Εγω ειμαι 18 και πιστεψε με , βαριεμαι το να παω για καφε πλεον , 1000φορες να κατσω να παω Diamond η να δω κανα anime , και να βγω Παρασκευη-Σαββατο να κανω καμια μαλακια.Simple

 

 

με αυτό έδωσες σημάδια ανάκαμψης αλλά μόλις τα έσβησες... είχα μια ελπίδα αλλά με ξενέρωσες, λολ

Link to comment
Share on other sites

Εγω ομως ειμαι αεροπορια.Οποτε απλα θα αυξηθουν οι ωρες λολ.heuheuhehueh

pws skata mpikes aeroporia.....?

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε φίλε πήγες στρατό άντε και γαμήσου τώρα και μη μας τα πρήζεις. Ο Devon καλύτερη σάτιρα κάνει από εσένα. 'Αντε να βγει ο Τσίπρας να τον καταργήσει μετά θα έχω λόγο να χαίρομαι που δεν πήγα και αποφάσισα να σπουδάσω πρώτα. Ο καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεών του δεν θα του βάλεις εσύ μυαλό. Σταμάτα να λαϊκίζεις και να το παίζεις υπεράνω μέχρι προτέρας και εσύ θύμα του διαδικτύου ήσουν. 'Αν βίωσες 2-3 πράγματα και αυτό σε έκανε να νιώθεις υπέρ γαμάτο σε όλους εμάς που είχαμε από πριν μια κανονική ζωή ακούγονται σαν ανέκδοτα. Σταμάτα λοιπόν τ'ανέκδοτα και ξεκίνα τη σάτιρα σαν τον από κάτω. 

Δεν πήγα να βάλω μυαλό σε κανένα,δεν πήγα να βοηθήσω κανένα μια συζήτηση πήγα να κάνω αλλά τα ανώριμα δεν λείπουν ποτέ από μια παρεά δυστυχώς.

 

 

Κοιτα , να στο θεσω απλα.Προφανος εσεις εισασταν μια νερτνοπαρεα που απλα αποφασισε πρωι-βραδυ να πηγαινει για καφε.Προφανος θα βρηκατε και καμια σαπια μουνοπαρεα και θα αραζετε 24/7 λεγοντας μουνοδουλιστικες μαλακιες.Εγω ειμαι 18 και πιστεψε με , βαριεμαι το να παω για καφε πλεον , 1000φορες να κατσω να παω Diamond η να δω κανα anime , και να βγω Παρασκευη-Σαββατο να κανω καμια μαλακια.Simple

αυτό ακριβώς όμως ρε αντώνη το βρήκες όλοι μέρα κορυδαλλό λολ ανιμε και δεν συμμαζευέται.και μόνο με το ανιμε που είπες έφαγες Χ μεγάλο.

Κλειδώστε το τόπικ δεν πειράζει που μερικά άτομα θα παραμείνουν μικρά και θα τους ταϊζουν  οι γονείς τους.

Τα φιλιά μου.

Edited by Ventic
Link to comment
Share on other sites

Εσείς νομίζετε ότι πήγα να σας βάλω μυαλό ή να σας φέρω στον ίσιο δρόμο,απλά τελευταία μου σκάσανε πολλά πράματα μαζί και ήθελα να ανοίξω μια συζήτηση να δω άτομα της ηλικίας μου τι βλέψεις έχουν.

Good luck anyway.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...