Jump to content

Kontopas Kai Palu Kontopas


roadwarrior

Recommended Posts

Πέρα από κάτι βίντεο σαν αυτό και το wrecking ball, δεν έχει κάνει τίποτα σπουδαίο. Ούτε καν μέτριος. Πολύ κουραστικός με τα 10λεπτα video που έχουν μέσα το πολύ 1-2 καλές ατάκες.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από κάτι βίντεο σαν αυτό και το wrecking ball, δεν έχει κάνει τίποτα σπουδαίο. Ούτε καν μέτριος. Πολύ κουραστικός με τα 10λεπτα video που έχουν μέσα το πολύ 1-2 καλές ατάκες.

 

Ε κάνε εσύ show ρε μαλάκα μετά. Που στο 10λεπτο πετάς 100 ατάκες. 

Link to comment
Share on other sites

Ε κάνε εσύ show ρε μαλάκα μετά. Που στο 10λεπτο πετάς 100 ατάκες.

Ωραία λογική. Δηλαδή για να σχολιάσω το ό,τιδήποτε πρέπει να είμαι master του είδους;

 

Εκτός αυτού, ναι, είμαι καλύτερος από τον Κοντοπίδη σε αυτόν τον τομέα. Ίσως επειδή ζορίζεται για να βγάλει τα video και δεν είναι κάτι που του βγαίνει αυθόρμητα.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και να μη γνωρίζεις σε ποιον μιλάς βέβαια, πράγμα δύσκολα κατανοητό εκ μέρους μου.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία λογική. Δηλαδή για να σχολιάσω το ό,τιδήποτε πρέπει να είμαι master του είδους;

 

Εκτός αυτού, ναι, είμαι καλύτερος από τον Κοντοπίδη σε αυτόν τον τομέα. Ίσως επειδή ζορίζεται για να βγάλει τα video και δεν είναι κάτι που του βγαίνει αυθόρμητα.

 

Ναι. Πρέπει να το διακατέχεις. Δυστυχώς ο Kοντομούνης δεν έχει master στην μαλακία. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Πρέπει να το διακατέχεις. Δυστυχώς ο Kοντομούνης δεν έχει master στην μαλακία.

Εδώ μάλλον έχεις δίκιο. Αυτό που κάνει ο Κοντοπίδης μπορεί να λέγεται μαλακία. Εγώ για χιούμορ μιλούσα.

Link to comment
Share on other sites

Oute emena m aresei...mikeus k 3ana mikeus...einai natural  :alone:

Ο Mikeius κάνει ψυχαγωγικό χιούμορ, σε αντίθεση με τον Κοντοπίδη που κάνει καθαρά διασκεδαστικό.

Link to comment
Share on other sites

kala ntax pedia o kontopidis pisteuo einai enas metagenesteros xioumoristas,prospathei vevea alla nomizo prosopikotites san ton xarry klunn as poume dn tha ton ftasei pote

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...