Jump to content

Θα Παίζατε Σε Διακομιστή Τώρα; Θα Κάνατε Δωρεές;


Gyllene

Recommended Posts

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά. Κάνω μια έρευνα σχετικά με τις απόψεις σας εάν θα παίζατε σε έναν l2 διακομιστή και εάν σας άρεσε και το staff team άκουγε τις απόψεις σας τα λάθοι κτλπ εάν κάνατε δωρεάν.

 

Φανταστείτε λοιπόν ο διακομιστής δεν θα έχει customs θα είναι retail με πινελιές από καινούρια πράγματα. Μιλάμε για έναν C6 διακομιστή με ισορροπημένες δωρεές.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες L2 διακομιστή τι εννοείς φέρε ένα παράδειγμα διακομιστή με όνομα.

Link to comment
Share on other sites

diakomisths einai h ellhnikh metafrash tou "server"

 

apla o op to paizei e3ipnos , alla dn kserei kan t grafei

 

Μην γίνεσαι κακός.

Ε ωραία τι διαφορά θα έχει ο λ2 διακομιστής με έναν private server? Και γιατί να κάνεις δωρεά?

Link to comment
Share on other sites

Διακομιστη αχαχαχαα μου εφιαξες τη μερα ρεεε φιλε!!!  O0

Edited by GOld3x
Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα γιατί δεν πάει μπροστά αυτή η κοινότητα. Καλή πρωτοχρονιά παιδιά με υγεία και μυαλά. 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα γιατί δεν πάει μπροστά αυτή η κοινότητα. Καλή πρωτοχρονιά παιδιά με υγεία και μυαλά. 

 

Kαλά Χριστούγεννα aka Justice.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα γιατί δεν πάει μπροστά αυτή η κοινότητα. Καλή πρωτοχρονιά παιδιά με υγεία και μυαλά. 

Οχι δεν καταλαβες θα σου πω εγω γιατι δεν παει μπορστα αυτη η κοινοτητα...

 

Το μεγαλητερο section του φορουμ δηλαδη το l2 γαμηθηκε μεσα σε 5 χρονια ανοιξαν περισσοτεροι private server απο οσους μπορεις να φαντασεις.(ακομα και εγω ειχα εναν, το επαιζα developer) τεσπα αμα προσεξεις θα δεις 100 topic οι οποιοι ζητανε προτασεις για να ανοιξουν σερβερ ...

 

Οι παιχτες του λ2 μιλαω για interlude χωριστηκαν δηλαδη παιζανε απο 100 σε καθε σερβερ,δηλαδη αντι για 10 σερβερσ με 2000+ ο καθενας υπηρχαν 1000 σεβρερ με 100 ατομα-  και για αυτο χαλασε το παιχνιδι.

 

Τωρα εσυ μου λες οτι θα ανοιξεις σερβερ και μαλιστα interlude ειναι να μην γελασεις?

 

*Μην μπεις στο κοπο να μου απαντησεις οτι εχεις τα καλητερα files και μαλακιες.... (απο προσωπικη πειρα σου λεω οτι και τα χειροτερα να ειχες δεν θα ειχε σημασια...)

 

Eπισης ενα αλλο θεμα των σημερινων σερβερ ειναι το προτεκτιον το οποιο επειδη τα παιδια που ανοιγουν τους σερβερ δεν εχουν να πληρωσουν.....

 

Ελπιζω να σε καλυψα. Καλα χριστουγεννα!

Edited by GOld3x
Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα γιατί δεν πάει μπροστά αυτή η κοινότητα. Καλή πρωτοχρονιά παιδιά με υγεία και μυαλά. 

εγω ναι θα το δοκίμαζα, αν ήταν βέβαια κάτι πρωτότυπο και διαφορετικό από τα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

Δεν θα επιθυμούσα να περάσω τον χρόνο μου εις έναν διακομιστή ο οποίος μου θέτει από το πρώτο μήνυμα ότι επιθυμεί να παίξω εις τον διακομιστή του με την προοπτική να κάνω μιαν δωρεάν κατευθείαν εις την τσέπη του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα επιθυμούσα να περάσω τον χρόνο μου εις έναν διακομιστή ο οποίος μου θέτει από το πρώτο μήνυμα ότι επιθυμεί να παίξω εις τον διακομιστή του με την προοπτική να κάνω μιαν δωρεάν κατευθείαν εις την τσέπη του.

 

τουλάχιστον τοξικός.

Link to comment
Share on other sites

Μην γίνεσαι κακός.

Ε ωραία τι διαφορά θα έχει ο λ2 διακομιστής με έναν private server? Και γιατί να κάνεις δωρεά?

με λίγα λόγια στο πλασάρει έτσι για να "ξεχάσεις" οτι είναι κάτι κλάσικο κλπ οτι είναι κάτι καινούριο και διαφορετικό..

το θέμα είναι οτι "διακοσμιτές" σαν και αυτόν καλώς ή κακώς υπάρχουν ήδη πολλοί..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...