Jump to content

{GR} Site me mixanes!


Frank

Recommended Posts

Alios einai 2xrono kai allios 4xrono.Ta 2xrona vgazoun kai zimies theloun ladi mixis mazi me tin venzina einai kai alla dn exw asxolithei me 2xrona.An 8es kane me add sto msn mou na sou dixw to papaki mou Exw ena Honda Astrea

Link to comment
Share on other sites

hahahaha na vromaei to gomenaki....siga re den einai ekei to provlima...KAI NAI exw ti lusi..Aromatika Ladia :D  aa kai oso gia na to kaneis 100cc kai na einai 50cc sta xartia ti na s pw..to grapsimo den to glitoneis..an o batsos thelei se grafei gia kathreftes/eksatmisi kai xilia 2...

 

P.S(Off-Topic) re mlka tora to siniditopoiisa oti eipes oti eisai apo Suro....prin 2 evdomades ekei eimoun gia diakopes...poli gamata...to mati m den stamatise na koitaei..exete eklekto kosmo ekei..vevaia me goneis brosta den kaneis polla:P tespa apo oti proseksa exete poli afstiri astinomia ekei...olo batsoi kikloforousan me ena blokaki..mexri kai to limeniko...

Link to comment
Share on other sites

D  aa kai oso gia na to kaneis 100cc kai na einai 50cc sta xartia ti na s pw..to grapsimo den to glitoneis..an o batsos thelei se grafei gia kathreftes/eksatmisi kai xilia 2...

 

Gt dn to glutwnw? Pou tha katalavei o mpatsos oti einai 100CC?

 

P.S(Off-Topic) re mlka tora to siniditopoiisa oti eipes oti eisai apo Suro....prin 2 evdomades ekei eimoun gia diakopes...poli gamata...to mati m den stamatise na koitaei..exete eklekto kosmo ekei..vevaia me goneis brosta den kaneis polla:P tespa apo oti proseksa exete poli afstiri astinomia ekei...olo batsoi kikloforousan me ena blokaki..mexri kai to limeniko...

 

Nai autes tis meres egine xamos..Polloi mpatsoi kai sunexeia me ena mplokaki sto xeri..

Link to comment
Share on other sites

ma sto eksigisa...o batsos ama katalavei oti exeis parapanw cc (kai na min to katalavaei) ama goustarei se grafei gia kathreftes (p den tha exeis) gia eksatmisi (p fadazomai tha exeis kamia kainouria kai oxi manisia) ..tespa ama thelei se grafei..kati tha vrei

Link to comment
Share on other sites

O kulindros leei pano posa kivika einai to papaki alla vriskeis kilindro pou leei 50cc ap'exw kai mesa einai 100

Entaxi twra na se grapsei gia ka8reftes tha einai polli eleinos o mpatsos etsi dn ginontai afta

Link to comment
Share on other sites

stin suro p einai to paidi otan eimoun diakopes ekovan akoma kai gia kranos...kalokairi itan na m peis touristes kai etc kai thelane na epivaloun to nomo tromara tous...tespa prin pareis pes mas tin apofasi s.....

 

P.S thelw kai egw alla oi dikoi m goneis den psinontai me tpt to palevw pados :P

Link to comment
Share on other sites

OPA XxRxX epitelous sou vrika to kalitero mixanaki....dld pistevw oiti tha patheis kiriolektika plaka...alla i timi tou einai akrivi...3500 euro alla pistepse me aksizei ton kopo pragmatika oloi tha se prosexoun kai tha eisai apolita nomimos...min se kratw se agwnia

 

      Aprilia RS 50 .....nai kala akouses...einai Aprillia kai einai mono 50cc kai einai akrivo epidi einai san tis mixanes p vlepeis sto motoGP....ama to psakseis tha vreis tis kaliteres kritikes..i asfaleia p parexei kinitiras daganes frena einai apaixta...kai panw apo ola 2xrono...skepsou 50cc dixrono me teliki 140 km....p na to peirakseis kiolas...

 

Afto to koukli einai http://www.bikepics.com/pictures/1331891/

 

kserw oti dagwses lamarina mazi tou alla einai akrivo..opote psakse metaxeirismeno..genika psaksto gt aksizei..afta apo mena

 

P.S gia sena doulevw :P

Link to comment
Share on other sites

kata tin gnomi mou dn mou poli aresi to aprilia kai ola ta cross kai alla supersport 50 kivika. pare ena papi enoite 4 xrono gt ta 2xrona ine provlimatika dld bori gia ena xrwniko diastima na exoun poli kales epidosis alla meta kaput xalane grigora kai to exw akousi apo pollous. dn mas ipes gt doulia to 8es

Link to comment
Share on other sites

ta lefta einai polla to kserw alla to mixanaki ta spaei..opote an boreis psakse gia metaxeirismeno...edw p menw to exei parei ena paidi alla xalase giro sta 4.500 euro....mazeve kairo lefta alla tora to mixanaki sta spaei..to pire kainourio kai to evapse kiolas karameli xroma...tespa epidi kserw oti oi perissoteroi den exounoikonomiki anesi ama vreis parto metaxeirismeno alla prossexe min s poulisoun oti nanai..an oxi pare glx opos leei o pankirt (skilia ta atima) i kanena yamaha Z / F1

Link to comment
Share on other sites

Loipon blepw paizei kali sizitisei edw :P

 

 

Loipon XxRxX egw sou sinisto an thes mixanaki pare papi h runner(Gilera).

 

Koita otan exeis papi tha to baretheis kai meta ha theleis runner, otan exeis runner tha baretheis to runner kai tha theleis papi :P

 

Egw papi exw kai komatiazei an thes na to deis des edw

 

http://www.youtube.com/watch?v=sWMlMw7AHvM

 

 

Giannena FTW

 

 

PS to Papi mou einai strogilofanaro alla exei kolo apo GLX opote einai strogilo

 

kai mes t video to deixnei sto 1:15 mexri to 1:21 :D

 

Enjoy-

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...