Jump to content

[GR]Ρώσοι νεοναζιστές βίασαν μέχρι θανάτου ομοφυλόφιλο έφηβο. Προσοχή σκληρές ει


FinalGod

Recommended Posts

Τράβα να πηδήξεις τη μάνα σου σε φωνάζει μέχρι εδώ ακούγεται 2 σπίτια πιο μακριά. Νέο παιδί ακούω τέλεια.

Έτσι κάνετε οι Χριστιανοί Ορθόδοξοι; Πηδιέστε με τις μάνες σας;
Link to comment
Share on other sites

oxi re gia tous martures twn iaxwvadwn lene oti i prwti tous einai i mana tous... kata poso isxuei...

Ιαχωβάς θα ναι τότε.
Link to comment
Share on other sites

exw mia kopela edw kiato kapws tin kserw alla ntrepome na tin rwtisw an 8a pidixtei me to paidi tis :P

Καλά ειδικά αν δεν είναι σίγουρο ότι όντως το κάνουν αυτό θα φέρει και τον πατέρα της με την καραμπίνα.
Link to comment
Share on other sites

Καλά ειδικά αν δεν είναι σίγουρο ότι όντως το κάνουν αυτό θα φέρει και τον πατέρα της με την καραμπίνα.

o pateras tis kai i mana tis magazi me krustalla exoun na mou feroun tous iaxwvades na me priksoun stin propaganda

Link to comment
Share on other sites

o pateras tis kai i mana tis magazi me krustalla exoun na mou feroun tous iaxwvades na me priksoun stin propaganda

Εμένα πολλές φορές μου αφήνουν φυλλάδια στο γραμματοκιβώτιο, δε ξέρω ανησυχώ.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πολλές φορές μου αφήνουν φυλλάδια στο γραμματοκιβώτιο, δε ξέρω ανησυχώ.

xtupane portes kai lene polla!

Link to comment
Share on other sites

xtupane portes kai lene polla!

Ευτυχώς δηλαδή που λείπω συνέχεια τις πρωινές ώρες.
Link to comment
Share on other sites

Ε να πα να γαμηθούν δεν ανοίγουμε το μεσημέρι!

nai gt alliws se katarazonte san tous guftous!

an kai 8a itan endiaferousa mia suzitisi mazi tous an eixes xrono!

Link to comment
Share on other sites

Ρε FinalGod δεν ντρέπεσαι λίγο ρε ; Τι σου είπε ο Steven ότι όχι δεν υποστηρίζει αυτό που έγινε. Εσύ τι κάνεις ; Γιατί είσαι τόσο αλαζόνας ; Γιος παπά είσαι και αφήνεις στο forum χωρίς να πεις τίποτα topics σαν και αυτά http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=281414.0  και μετά μας λες για gay και ιστορίες. Δες ο φίλος σου μου έκανε dekarma (αν και χέστηκα) αν πας εσύ και εναντιωθείς μαζί του θα σε πετάξουν από mod. Τι σε νοιάζει πιο πολύ Zayden το mod ή ψυχή σου ; Η και "καλά" θέση που έχεις σε αυτό το σκατοφόρουμ ή ο Χριστός που σου έδωσε φαγητό να φας ; Αίσχος και ντροπή μόνο τίποτε άλλο.

Καταρχάς θα ποστάρω εγώ όπου θέλω και δεν θα μ λες εσύ τι ια κάνω.

Δεύτερον τι είμαι γιος παπά?Ο πατέρας μ είναι φύλακας σε πλατεία.Μάλλον θα.μπερδεύεις ότι έχω φίλο ένα άτομο το οποίο έγινε παπάς.

Εμένα τι με ενδιαφέρει αυτό.Από την στιγμή που μ φέρεται καλά σαν φίλος το τι κάνει στην ζωή του δεν με νοιάζει.

 

Και τι σχέση έχει αυτό με υο θέμα ρε ναζίστομούτρο...Σ θιξαμε τίποτα εσένα..

 

Αντε βλαμενα δεν κονταμε να κάνουμε ένα τοπικ για ενημέρωση αμέσως να το γαμησετε.

 

Ακούς εκεί μαλακιες να σώσω την ψυχή μου λέει.

Link to comment
Share on other sites

τοπικ για ενημέρωση

Και βάζεις πηγή ένα κλασικό ψευτοblog που θέλει να βγάλει λεφτά από τα views, στ αλήθεια τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...