Jump to content

[GR][REPORT]Dask


Heiko

Recommended Posts

Btw τι έγινε, χθες με έλεγες no lifer, και πάλι έκατσες να κάνεις τοπικ για πάρτη μου 2 ώρες; Από το πρωί μέσα είσαι και είναι απόγευμα.

perimena na mpun staffs alla kai ta staffs mono na koitane vlepw kai na exun ta "ranks" tipota allo!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΑΙ! Αν το θεωρείς σκουπίδι αυτό το φόρουμ τότε πας πακέτο και εσύ! Μετά που θα τρως αναφορές πακέτο μην μιξοκλαίγεσαι στους Staffer για να κάνουν μπαν τον οποιονδηποτε γιατί και εσύ δεν πας πίσω.

Τι λες ρε μαλακα μεθυσμένος είσαι;

Link to comment
Share on other sites

den se rwtisa vasika na mu peis tin gnwmi su!

min eiste offtopic an thes na peis kati allo pes to spam topic i steile inbox edw eine report section kai an thes na miliseis tha miliseis mono gia to report kai tipota allo!

Με ρώτησες αν σε δουλεύω και σου απάντησα. Και μίλησα για το report καλά σας έκανε και σας έβρισε και λίγα σας είπε τόσο ανάπηροι που είστε.

Το θετικό το βρήκες εσύ; χαχαχαχαχαχαχα ε ρε τα καθυστερημένα τι λένε εδώ μέσα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Nice try bro 8)

Πραγματικά θα ήθελες πολύ να σαι τόσο ευφυής όσο εγώ.
Link to comment
Share on other sites

perimena na mpun staffs alla kai ta staffs mono na koitane vlepw kai na exun ta "ranks" tipota allo!

Πάρε τ'αρχίδια μου! Δώσε και στη μάνα σου το ένα να παίζει!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι λες ρε μαλακα μεθυσμένος είσαι;

 

Εσύ μην μιλάς! Γιατί αν τον είχατε στείλει πακέτο με όλους τους βλαμμένους που βρίζουν εδώ μέσα αυτό το φόρουμ που λέγεται MaxCheaters δεν θα είχε αυτά τα ρεζιλίκια .... Τόσο απλό

Link to comment
Share on other sites

Αν στέλνανε όλους τους βλαμένους που (σε) βρίζουν εδώ μέσα, τότε θα έμενες μόνο εσύ και το μουνί της μάνας του spirakos.

Link to comment
Share on other sites

Και οπως ειδες σου απαντησαμε ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ!

 

Γιατί με μισείτε όλοι ήθελα να 'ξερα, άνθρωπο δεν πειράζω ο καημένος.

τι τους εχεις κανει ρ? αχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock