Jump to content
  • 0

Χρειάζομαι βοήθεια


Paulkioyt40

Question

Γειά σας, θα ήθελα κάποιος εάν μπορεί να με βοηθήσει με τον Server μου, όποιος μπορεί ας μου στείλει είτε να  να γράψει εδώ είτε να στείλει μήνυμα!!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Γειά σας, θα ήθελα κάποιος εάν μπορεί να με βοηθήσει με τον Server μου, όποιος μπορεί ας μου στείλει είτε να  να γράψει εδώ είτε να στείλει μήνυμα!!!!! :) :) :)

kapoia pliroforia?

ti voithia xreiazese?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

προσπαθώ να βάλω Npc μέσα έτοιμα με Custom Items και έτσι αλλά μου τα βγάζει Unseccesful αν έχει κάποιος Custom Npc να μου δώσει μπας και είναι το σωστό Npc για να περαστεί στον Server μου και να δουλεύει !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

προσπαθώ να βάλω Npc μέσα έτοιμα με Custom Items και έτσι αλλά μου τα βγάζει Unseccesful αν έχει κάποιος Custom Npc να μου δώσει μπας και είναι το σωστό Npc για να περαστεί στον Server μου και να δουλεύει !!!!!!!!!!

 

Me to SQL exeis provlima?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

δεν μπορώ να βγάλω φώτο αλλά θα σας πω, μου βγάζει Error στο Sql δηλαδή Unsuccesful !!!!!

mporeis apla na clickareis to continue with error kai na kaneis copy to error pu su vgazei na mas to dikseis otan patas na kaneis to execute!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

το έκανα και αυτό αλλά μετά ανοίγω το Gamserver για να φορτώσει για να ανοίξει ο Server αλλά φορτώνει ως ένα σημείο και μετά σταματάει !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

το έκανα και αυτό αλλά μετά ανοίγω το Gamserver για να φορτώσει για να ανοίξει ο Server αλλά φορτώνει ως ένα σημείο και μετά σταματάει !!!!!

prepei na perimeneis..panta argei ligo!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

περίμενα πολύ ώρα το άφησα για να δω εάν φορτώσει γιατί μου το έχει ξανακάνει και πάλι δεν φόρτωνε !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

περίμενα πολύ ώρα το άφησα για να δω εάν φορτώσει γιατί μου το έχει ξανακάνει και πάλι δεν φόρτωνε !!!!

apla kolaei?dn su vgazei kapoio error i kati tetoio?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

το έκανα και αυτό αλλά μετά ανοίγω το Gamserver για να φορτώσει για να ανοίξει ο Server αλλά φορτώνει ως ένα σημείο και μετά σταματάει !!!!!

κοίτα,χωρις φωτογραφίες δεν γίνεται να σε βοηθήσουμε..

 

έτσι με γενικότητες πως θα το κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

πως να στο εξηγήσω... μμμμ κοίτα πατάω το Gameserver για να αρχίσει να φορτώνει....... φορτώνει ως ένα σημείο και από εκεί και πέρα σε ένα συγκεκριμένο σημείο σταματάει να φορτώνει και γράφει κάτι για το Multisell και με το που γράφει για αυτό το πράγμα σταματάει να φορτώνει !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

πως να στο εξηγήσω... μμμμ κοίτα πατάω το Gameserver για να αρχίσει να φορτώνει....... φορτώνει ως ένα σημείο και από εκεί και πέρα σε ένα συγκεκριμένο σημείο σταματάει να φορτώνει και γράφει κάτι για το Multisell και με το που γράφει για αυτό το πράγμα σταματάει να φορτώνει !!!!

eisei siguros oti ta exeis kanei ola swsta?

k an ta exeis kanei ola swsta trexeis to loginserver kai meta to gameserver kai kolaei to gameserver?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ναι πιστεύω όλα σωστά τα έκανα.... ναι πρώτα το Loginserver ανοίγω και μετά το Gameserver !!!!!

 

έχεις Team Viewer να μπεις να δεις τι εννοώ ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...