Jump to content

Πως γίνεται αυτό;


Dask

Recommended Posts

Άντε ρε άσχετε,εσύ δεν έχεις πάει -4 μόνο με steal adena item για να μιλάς.

ΜΑΛΑΚΑ ΘΥΜΑΣΑΙ; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

ΗΤΑΝ BUGGAΡΙΣΜΕΝΟ 'Η ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΑΤΥΧΟΣ; ΧΑΧΑΧΑ

BUGGΑΡΙΣΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

Μην σπαμάρετε το τοπικ μου σας παρακαλώ, έκανα μια αναφορά και ρωτάω σοβαρά. Αν θέλετε να τρολλάρετε να πάτε στο spam section.

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο smite που είχα φάει, ήταν από τον Justice και ήμουν -1.

 

 

Μου σβήσατε όλα τα + από το karma log κι αφήσατε μόνο τα - και είμαι -4. Για ποιο λόγο;

 

θα ήθελα να ξέρω, ευχαριστώ.

Και εγώ αυτήν την απορία είχα :D

Link to comment
Share on other sites

Μην σπαμάρετε το τοπικ μου σας παρακαλώ, έκανα μια αναφορά και ρωτάω σοβαρά. Αν θέλετε να τρολλάρετε να πάτε στο spam section.

Συγγνώμη θα μιλήσω και πάνω στο θέμα.

 

Απλά η απάντηση είναι ότι το έκαναν επειδή έχουν ψυχολογικά από σένα ακόμα και τώρα πόσο καιρό που δεν έμπαινες αυτοί πήγαν και σου έσβησαν όλα τα + karma.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη θα μιλήσω και πάνω στο θέμα.

 

Απλά η απάντηση είναι ότι το έκαναν επειδή έχουν ψυχολογικά από σένα ακόμα και τώρα πόσο καιρό που δεν έμπαινες αυτοί πήγαν και σου έσβησαν όλα τα + karma.

Δεν είναι λόγος αυτός, νόμιζα ότι οι διαχειριστές δεν πρέπει να έχουν προσωπικά θέματα με τα μέλη του φορουμ και πως πρέπει να δρουν αντικειμενικά.

 

Δεν το θεωρώ σωστό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι λόγος αυτός, νόμιζα ότι οι διαχειριστές δεν πρέπει να έχουν προσωπικά θέματα με τα μέλη του φορουμ και πως πρέπει να δρουν αντικειμενικά.

 

Δεν το θεωρώ σωστό.

Προφανώς και δεν είναι σωστό, πιστεύω ότι ο Justice ή ο Maxtor θα τη διορθώσουν αυτή την αδικία.
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν είναι σωστό, πιστεύω ότι ο Justice ή ο Maxtor θα τη διορθώσουν αυτή την αδικία.

Εξού και το όνομα! Δικαιοσύνης!
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα το καρμα μου να πάει -1, όπως ήταν μετά το τελευταίο fix που έφαγε από τον Justice. Μιας και δεν έχω μπει για 3-4 μήνες, δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο είμαι -4.

 

Επίσης θέλω να κάνετε dekarma/ban τον φινιτο για karma abuse, όταν το έκανα εγώ έτρωγα ban.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα το καρμα μου να πάει -1, όπως ήταν μετά το τελευταίο fix που έφαγε από τον Justice. Μιας και δεν έχω μπει για 3-4 μήνες, δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο είμαι -4.

 

Επίσης θέλω να κάνετε dekarma/ban τον φινιτο για karma abuse, όταν το έκανα εγώ έτρωγα ban.

Γιατι μισεις.
Link to comment
Share on other sites

έχω απαντήσει, περιμένεις τον μάξτορα

 

σύντομα

Επίσης θέλω να κάνετε dekarma/ban τον φινιτο για karma abuse, όταν το έκανα εγώ έτρωγα ban.

Μιας και είσαι global moderator θέλω να κάνεις κάτι γι'αυτό. Δεν έχω κάποιον να απευθυνθώ. Έστειλα pm και στον Zake αλλά δεν έχω πάρει απάντηση.

 

Σύμφωνα με αυτό εδώ

 

1: Always get a valid reason in karma change. When there are no valid karma reasons, it will be fixed you will be warned.

 

2: No changes of karma are allowed at Report section/Spam section

 

3: Dont abuse your karma privs. If you do it mods are free to punish you.

 

4: When you see a spammer, dont dekarma him. Just report him

 

χρειάζεται τιμωρία.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...