Jump to content

[GR] Οι δηλώσεις Κεδίκογλου για την ΕΡΤ


MixMasteR

Recommended Posts

Γενικά μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα,το μόνο ποιοτικό κανάλι που έχει απομείνει είναι το ΣΚΑΙ.

Με το μπρος να είναι η σαπίλα της ΕΡΤ,και το πίσω να είναι το ΣΤΑΡ και τα ΑΝΤurk1 και το MEGAturk.

ΤΟ ΣΚΑΙ ; Μαλάκα τι είναι αυτά που λες ; Δεν υπάρχει μεγαλύτερος εμετός από το ΣΚΑΙ, το κανάλι που γλύφει τους νεοναζί και παρουσιάζει ειδήσεις πάντα υπέρ της κυβέρνησης και των μεγάλων.
Link to comment
Share on other sites

Έχει και όλα τα παγκόσμια αθλητικά γεγονότα. Επίσης έχεις άδικο για τις εκπομπές γιατί έχει και το "στην υγειά μας", το "μένουμε Ελλάδα" και κάνει και κάτι πολύ ωραία αφιερώματα σε διάφορα θέματα. Γενικά αν θέλουν να πουν κάτι για να ναι ειλικρινείς για το κλείσιμο της ΕΡΤ, να πουν ότι είναι ανίκανοι να βρουν αυτούς που έφαγαν τα λεφτά της ΕΡΤ τόσα χρόνια.

Το στην υγειά μας δεν είναι αυτό που φέρνουν άκυρους μαλάκες,τα πίνουν και χορεύουν?

 

Ή το αλάτι της γης?Ή και τα δύο?

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΣΚΑΙ ; Μαλάκα τι είναι αυτά που λες ; Δεν υπάρχει μεγαλύτερος εμετός από το ΣΚΑΙ, το κανάλι που γλύφει τους νεοναζί και παρουσιάζει ειδήσεις πάντα υπέρ της κυβέρνησης και των μεγάλων.

Το ΣΚΑΙ είναι το μόνο με το οποίο μοιραζόμαστε ενδιαφέροντα,θα δείξει και μαγειρικές εκπομπές,θα δείξει και τα ντοκιμαντέρ του,τώρα ειδήσεις δεν ξέρω,δεν παρακολουθώ πλέον.

Αλλά εντάξει τι να πω,εγώ πλέον μόνο nova βλέπω,και σε σπάνιες περιπτώσεις καμία ταινία στο ΣΤΑΡ.

Link to comment
Share on other sites

Το στην υγειά μας δεν είναι αυτό που φέρνουν άκυρους μαλάκες,τα πίνουν και χορεύουν?

 

Ή το αλάτι της γης?Ή και τα δύο?

Και τα δύο.

Το ΣΚΑΙ είναι το μόνο με το οποίο μοιραζόμαστε ενδιαφέροντα,θα δείξει και μαγειρικές εκπομπές,θα δείξει και τα ντοκιμαντέρ του,τώρα ειδήσεις δεν ξέρω,δεν παρακολουθώ πλέον.

Αλλά εντάξει τι να πω,εγώ πλέον μόνο nova βλέπω,και σε σπάνιες περιπτώσεις καμία ταινία στο ΣΤΑΡ.

Γενικά το θεωρώ ηλίθιο κανάλι. Τέλος πάντων το να κλείνεις τη δημόσια τηλεόραση είναι φασιστικό όσο δεν πάει.
Link to comment
Share on other sites

Καμία ελπίδα

Πες μου πραγματικά ένα κανάλι καλύτερο.

Δηλαδή υπονομεύετε την ποιότητα του καναλιού επειδή έχουν αντιφατικές απόψεις με σας?

Και Χρυσή Αυγή TV να λεγόταν,έχει καλύτερο πρόγραμμα από τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Πες μου πραγματικά ένα κανάλι καλύτερο.

Δηλαδή υπονομεύετε την ποιότητα του καναλιού επειδή έχουν αντιφατικές απόψεις με σας?

Και Χρυσή Αυγή TV να λεγόταν,έχει καλύτερο πρόγραμμα από τα υπόλοιπα.

Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχει ποιότητα, sorry :/
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχει ποιότητα, sorry :/

To θέμα είναι ότι κανένα δεν έχει ποιότητα,το μόνο πλησιάζει λίγο είναι το σκαι.

Πείτε μου ένα κανάλι που να δείχνει εκπομπές της προκοπής

Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι ότι κανένα δεν έχει ποιότητα,το μόνο πλησιάζει λίγο είναι το σκαι.

Πείτε μου ένα κανάλι που να δείχνει εκπομπές της προκοπής

Κανένα, σου πα η ΕΡΤ έδειχνε 2-3 που ντάξει μπορείς να τις παρακολουθήσεις.

 

Α και οι "Πρωταγωνιστές" του Θεοδωράκη έχουν ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια.

Περιεχόμενο=/= αν οι ειδήσεις είναι από την οπτική γωνία των αριστερών ή των δεξιών.

Μιλάμε για περιεχόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με τα άλλα κανάλια είναι ότι έχουν αποκλειστικά "ψυχαγωγικό" πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα, σου πα η ΕΡΤ έδειχνε 2-3 που ντάξει μπορείς να τις παρακολουθήσεις.

 

Α και οι "Πρωταγωνιστές" του Θεοδωράκη έχουν ενδιαφέρον.

Ε μέσα σε όλα τα σκατά,για μένα μόνο το ΣΚΑΙ είχε εκπομπές που τις θεωρούσα ενδιαφέρουσες,άντε και η μηχανή του χρόνου από την ΕΡΤ
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΣΚΑΙ ; Μαλάκα τι είναι αυτά που λες ; Δεν υπάρχει μεγαλύτερος εμετός από το ΣΚΑΙ, το κανάλι που γλύφει τους νεοναζί και παρουσιάζει ειδήσεις πάντα υπέρ της κυβέρνησης και των μεγάλων.

ai sto dialo re vlaka pou o mpogdanos einai tagmenos antipalos ili8ie den leei xrusi augi leei fasistes kai nazi oli tin wra

Link to comment
Share on other sites

ai sto dialo re vlaka pou o mpogdanos einai tagmenos antipalos ili8ie den leei xrusi augi leei fasistes kai nazi oli tin wra

Ναι όλοι εχθροί των νεοναζί.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...