Jump to content

[GR] Οι δηλώσεις Κεδίκογλου για την ΕΡΤ


MixMasteR

Recommended Posts

Αγόρι μου livestream είναι τι ψυχολογικά έχεις; Συγκεντρώσου! ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΥΒΕΡΝΑΣ, ΕΧΕΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ

ok

Link to comment
Share on other sites

https://www.avgi.gr/article/454470/kubernitiki-sunergasia-me-ti-xrusi-augi-blepei-o-mpaltakos

 

 

Σύμφωνα με πληροφορίες της ΑΥΓΗς, ο γγ του υπουργικού συμβουλίου και στενός συνεργάτης του πρωθυπουργού, Παναγιώτης Μπαλτάκος, σε συζητήσεις του με δημοσιογράφους αναφέρει το "απευκταίο αλλά όχι απίθανο ενδεχόμενο" η ΝΔ να υποχρεωθεί να κυβερνήσει μετά τις επόμενες εκλογές με τη συνεργασία της Χρυσής Αυγής.

 

 

ΓΙΝΕΣΤΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ STEVEN! XAXAXAX

Link to comment
Share on other sites

https://www.avgi.gr/article/454470/kubernitiki-sunergasia-me-ti-xrusi-augi-blepei-o-mpaltakos

 

 

Σύμφωνα με πληροφορίες της ΑΥΓΗς, ο γγ του υπουργικού συμβουλίου και στενός συνεργάτης του πρωθυπουργού, Παναγιώτης Μπαλτάκος, σε συζητήσεις του με δημοσιογράφους αναφέρει το "απευκταίο αλλά όχι απίθανο ενδεχόμενο" η ΝΔ να υποχρεωθεί να κυβερνήσει μετά τις επόμενες εκλογές με τη συνεργασία της Χρυσής Αυγής.

 

 

ΓΙΝΕΣΤΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ STEVEN! XAXAXAX

pote i XA den 8a sugkuvernisei me kanena tous

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να πληρώνω 9 ευρώ κάθε δίμηνο και ας μην έχω ανοίξει ποτέ ΕΡΤ εκτός από αγώνες μπάσκετ ή ποδοσφαίρου που τους βρίσκεις και στο internet. Για μια ΕΡΤ του 4 %. Για μια ΕΡΤ διαφθοράς με τη Σταη και το Λιατσο να παίρνουν δεκάδες χιλιάδες ευρώ. Μέσα στους μεγάλους λογικό είναι να χαντακωθούν και μικροί αλλά λογικό όμως όχι δίκαιο. 'Ετσι όμως είναι η ζωή άδικη. Και ακόμη πιο άδικη σε άλλα καθεστώτα που κυβερνούν αριστεροί βλέπε Βενεζουέλα, βλέπε Β. Κορέα. Χωρίς τομές και αλλαγές δεν θα πάει ποτέ μπροστά αυτή η χώρα. Δεν είμαι σίγουρος πως τα πράγματα θα γίνουν καλύτερα ΑΝ αλλάξουν...

Γι'αυτό που είμαι σίγουρος είναι ό,τι για να γίνουν καλύτερα...ΠΡΕΠΕΙ να αλλάξουν.

Link to comment
Share on other sites

N.Δ + Χ.Α θα ήταν ο καλύτερος συνδυασμός για την Ελλάδα.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΑ ΔΥΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΜΑΣ ΚΟΜΜΑΤΑ!

Εγώ δεν μπορώ να πληρώνω 9 ευρώ κάθε δίμηνο και ας μην έχω ανοίξει ποτέ ΕΡΤ εκτός από αγώνες μπάσκετ ή ποδοσφαίρου που τους βρίσκεις και στο internet. Για μια ΕΡΤ του 4 %. Για μια ΕΡΤ διαφθοράς με τη Σταη και το Λιατσο να παίρνουν δεκάδες χιλιάδες ευρώ. Μέσα στους μεγάλους λογικό είναι να χαντακωθούν και μικροί αλλά λογικό όμως όχι δίκαιο. 'Ετσι όμως είναι η ζωή άδικη. Και ακόμη πιο άδικη σε άλλα καθεστώτα που κυβερνούν αριστεροί βλέπε Βενεζουέλα, βλέπε Β. Κορέα. Χωρίς τομές και αλλαγές δεν θα πάει ποτέ μπροστά αυτή η χώρα. Δεν είμαι σίγουρος πως τα πράγματα θα γίνουν καλύτερα ΑΝ αλλάξουν...

Γι'αυτό που είμαι σίγουρος είναι ό,τι για να γίνουν καλύτερα...ΠΡΕΠΕΙ να αλλάξουν.

7 ευρώ το τετράμηνο είναι παλιοτσιγκούνη. Η ΕΡΤ της διαφθοράς από ποιον δημιουργήθηκε από τον ΣΥΡΙΖΑ ; Ο Λιάτσος από ποιον διορίστηκε ; Από τον Κεδίκογλου που το παίζει αδιάφθορος, ο Σιμούλης ξεχνάει ότι επί 5  χρόνια ήταν και αυτός διοικητικό στέλεχος της ΕΡΤ. Όπως ξεχνάει τους δικούς του που διόρισε το τελευταίο χρόνο που είναι κυβερνητικός εκπρόσωπος. Η δικιά του από το ράδιο Αλιβέρι που την έβαλε στην ΕΡΤ και την έχει στο γραφείο του ; Οπότε σταματήστε να πουλάτε τρελίτσες γιατί αυτοί που μπήκαν στην ΕΡΤ και τα έτρωγαν είναι τα δικά τους παιδιά, οι οποίοι βολεύτηκαν μια χαρά και δεν έχουν κανένα πρόβλημα πλέον οι απλοί εργαζόμενοι όμως των 800 ευρώ τι θα κάνουν ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...