Jump to content

[Gr] Η ελληνική σημαία ανεμίζει στην πλατεία Ταξίμ


VeGe

Recommended Posts

Ούτε να σε φτύσω ρε παλιοαδέλφο. Φάε καμιά φασολάδα μπας και μπορέσεις και μου κλάσεις τα παπάρια τα αληθινά παπάρια όχι σα τα δικά σου τα βγαλμένα. Και άντε τράβα στη Τουρκία για συμπαράσταση στους αδελφούς αντιεξουσιαστές σου.

Μη γαμάς μόνο τόσο πολύ που απέκτησες και παπάρια καραγκιόζη.

den sou aresei o stratos? i pi8arxeia? oi arxes? oi kanones? i ierarxeia?

min niw8eis meionektika an einai anwterw tis dunamis sou kapioi pou vgikan apo ekei sigoura den tous kanei kaluterous an8rwpous alla mia fora sto epipedo antrismou anevaineis ekei mesa 1 skali

Δεν έχω θέμα με το στρατό με κάτι αυστραλοπίθηκους που έχει έχω θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω θέμα με το στρατό με κάτι αυστραλοπίθηκους που έχει έχω θέμα.

wraios xaraktirismos! eisai suggrafeas!

Link to comment
Share on other sites

wraios xaraktirismos! eisai suggrafeas!

Ευχαριστώ ευχαριστώ, πάντως σοβαρά δεν έχω θέμα με το στρατό όσο λειτουργεί όπως πρέπει και χωρίς υπερβολές και ακρότητες και ναι ξέρω ότι δε γίνεται να μην έχει μία χώρα στρατό για να μη λες.
Link to comment
Share on other sites

Ποια αρχίδια νόμιζα έκανες επέμβαση αλλαγής φύλου δεν εξηγείται αλλιώς η τόση υποστήριξη στις παλιόπουστρες. Μια τέτοια θα είσαι και εσύ.

 

RTMS

Link to comment
Share on other sites

Ομοφοβικός, ρατσιστής, μισάνθρωπος, νεοναζί κλεισμένος μέσα σε ένα δωμάτιο να μισεί τον ίδιο του τον εαυτό για τα κιλά του, την αγαμία που τον  τρώει και την αδυναμία του να κάνει πραγματικούς φίλους.

 

Χοντρέ δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο θέμα μαζί σου όχι μόνο γιατί δεν είσαι μάχιμος αλλά και γιατί είσαι απ' τους πρώτους που θα αλλαξοπιστήσουν όταν το σύστημα πάρει πίσω τη Χρυσή Αυγή όταν αυτή θα έχει τελιώσει τη δουλειά της και επίσης γιατί δεν είσαι δολοφόνος αλλά ένα σκουπίδι που πάει με το ρεύμα ψάχνοντας συντροφιά.

 

 

«Είμαστε εδώ κομμουνιστών εγγόνια τα κονσερβοκούτια δεν σκούριασαν ακόμα»

Link to comment
Share on other sites

Ομοφοβικός, ρατσιστής, μισάνθρωπος, νεοναζί κλεισμένος μέσα σε ένα δωμάτιο να μισεί τον ίδιο του τον εαυτό για τα κιλά του, την αγαμία που τον  τρώει και την αδυναμία του να κάνει πραγματικούς φίλους.

 

Χοντρέ δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο θέμα μαζί σου όχι μόνο γιατί δεν είσαι μάχιμος αλλά και γιατί είσαι απ' τους πρώτους που θα αλλαξοπιστήσουν όταν το σύστημα πάρει πίσω τη Χρυσή Αυγή όταν αυτή θα έχει τελιώσει τη δουλειά της και επίσης γιατί δεν είσαι δολοφόνος αλλά ένα σκουπίδι που πάει με το ρεύμα ψάχνοντας συντροφιά.

 

 

«Είμαστε εδώ κομμουνιστών εγγόνια τα κονσερβοκούτια δεν σκούριασαν ακόμα»

Το εύκολο με το δεξιό ακροατήριο είναι ότι ρίχνεις το σανό μια φορά και μετά μπορούν να το μυρικάζουν για μέρες, βδομάδες, μήνες ή χρόνια μέχρι να πέσει το καινούριο.
Link to comment
Share on other sites

vsk den einai asteio,mias kai to thema einai toso sovaro

 

 

den eipe kaneis pos einai asteio kai h foto einai real.

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνουν και καλά θα είναι να το καταλάβουνε όλοι αυτοί που νομιζόμουν ότι οι Τούρκοι είναι εχθροί μας

ΟΥΣΤ ΒΡΩΜΕΡΟ ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΑΝ ΣΚΛΑΒΟ 400 ΧΡΟΝΙΑ!

 

(Πρόλαβα Dev,False,Steven7).

χαχχαχα
Link to comment
Share on other sites

ΟΥΣΤ ΒΡΩΜΕΡΟ ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΑΝ ΣΚΛΑΒΟ 400 ΧΡΟΝΙΑ!

Πες τα ..

Link to comment
Share on other sites

Καμία ελπίδα.

Καμία ελπίδα.

Στα @@ μας.

Οταν οι ποργονοι σου πολεμουσαν για να εισαι ελευθερος, οταν η ελλαδα ηταν για 400 χρονια σκλαβοι τους και εσυ τωρα μου λες "ισχυρό μήνυμα φιλίας και αδελφοσύνης των λαών" τι απαντηση περιμενεις ?!??

Ελεος δηλαδη. Δεν σου λεω σφαξτε τους αλλα μην μου λες και τετοιες μαλακιες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...