Jump to content

[Other] Προτάσεις - Γνώμες για hardware update.


Devlin

Recommended Posts

Μπορείς να ανέβεις στα λεφτά σου ή είναι 550 ταβάνι? Επίσης, το PC το θέλεις για gaming?

 

ΕDIT: Μακριά απο πλαίσιο & turbo-x!

Δεν πιστεύω ότι χρειάζεται να ανεβάσω το ποσό. Επίσης, στο μέλλον θα αγοράσω ssd και extra ram.

 

Btw, πιστεύω αυτή η κάρτα γραφικών παίζει τα βασικά games όπως cod2, lol, l2.

 

Έχω αγοράσει 2 pc από το plaisio και έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ΕDIT: Μακριά απο πλαίσιο & turbo-x!

Στους υπολογιστες, οι τιμες τους δεν ειναι πολυ μακρια απο αλλα μαγαζια, και εχουν πολυ καλες εγγυησεις δικιες τους(οχι αντιπροσωπειες)
Link to comment
Share on other sites

Όπως θέλεις.Το μόνο που θα άλλαζα εγώ θα ήταν το τροφοδοτικό που μου έχει κάτσει στο λαιμό :P

 

http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=32202&cat=17&sub=0&pmanuf=979&sort=undefined&step=undefined

 

15euro παραπάνω αλλά παίρνεις 3 χρόνια εγγύηση απο την Corsair και οχι απο Πλαίσιο.Όσο για τα προϊόντα και την εγγύηση του πλαισίου, έχω γνωστούς που ακόμα και απο τα κουτιά είχαν προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

ΕDIT: Μακριά απο πλαίσιο & turbo-x!

οντως θα συμφωνησω , ποιος ο λογος που τα παιρνεις απο το πλαισιο , ενω μπορεις να τα φερεις απ'εξω και μπορεις να παρεις με τα ιδια λεφτα καλυτερα πραγματα  ή τα ιδια με λιγοτερα λεφτα :P

Link to comment
Share on other sites

οντως θα συμφωνησω , ποιος ο λογος που τα παιρνεις απο το πλαισιο , ενω μπορεις να τα φερεις απ'εξω και μπορεις να παρεις με τα ιδια λεφτα καλυτερα πραγματα  ή τα ιδια με λιγοτερα λεφτα :P

Εγγυηση
Link to comment
Share on other sites

Εγγυηση

Το πλαίσιο μειώνει την εγγύηση των προϊόντων.Αν πχ το τροφοδοτικό που παίρνεις έχει 4 χρόνια εγγύηση απο την εταιρία του, σου λένε 2 χρόνια εγγύηση απο το πλαίσιο.

 

Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο μειώνει την εγγύηση των προϊόντων.Αν πχ το τροφοδοτικό που παίρνεις έχει 4 χρόνια εγγύηση απο την εταιρία του, σου λένε 2 χρόνια εγγύηση απο το πλαίσιο.

 

Still,εγγύηση.

Εγώ αν δεν είχα εγγύηση πριν κάτι μήνες που είχα θέμα με τη μητρική,θα έπρεπε να ψάξω άλλη με δικά μου λεφτά.

Μια χαρά μου'κατσε.Πάνω που τελείωνε η εγγύηση κιόλας,τυχερός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...