Jump to content

Etsi 8a mas kapsoun lene oksww


Korin8ios

Recommended Posts

xtupane stin uperifaneia mas

opws ksereis prin to 2009 to ti komma eisai (nd-pasok) itan tampela

twra les eleu8era ti psifises kai ti 8a psifiseis kai den tsakwnese me kanenan se kafeneia-kafeteries kai loipa

tampeles telos

ka8e xwra dinei parapanw dikaiwmata sto e8nos tou kai meta stous metanastes

 

O Vladimir Putin ,ο Ρώσος πρόεδρος παρουσιάστηκε

στην Δούμα(το ρωσικό Κοινοβούλιο) και έκανε μια ομιλία για τις εντάσεις με

τις μειονότητες στην Ρωσία.

 

“Στην Ρωσία ζουν Ρώσοι. Οποιαδήποτε μειονότητα από οπουδήποτε ,αν θέλει να

ζει στην Ρωσία, να εργάζεται και να τρώει στην Ρωσία, θα πρέπει να μιλάει

ρωσικά και θα πρέπει να σέβεται τους ρωσικούς νόμους. Αν επιθυμούν το νόμο

της Σαρίας, τους συμβουλεύουμε να πάνε σε εκείνα τα μέρη που είναι νόμος του

κράτους τους (εννοεί τη Σαρία).

 

Η Ρωσία δεν χρειάζεται μειονότητες.Oι μειονότητες χρειάζονται την Ρωσία και

δεν θα τους χορηγήσουμε ειδικά προνόμια ή να προσπαθήσουμε να αλλάξουμε τους

νόμους μας έτσι ώστε να ταιριάζουν στις επιθυμίες τους ανεξάρτητα πόσο

δυνατά θα φωνάζουν περί διακρίσεων. Εμείς μαθαίνουμε καλύτερα από τις

αυτοκτονίες στην Αμερική, την Αγγλία, την Ολλανδία και την Γαλλία, αν

πρόκειται να επιζήσουμε ως ένα έθνος.

 

Τα Ρωσικά έθιμα και παραδόσεις δεν είναι συμβατά με την έλλειψη της

κουλτούρας ή του πρωτόγονου τρόπου ζωής των περισσοτέρων μειονοτήτων.

Όταν αυτό το αξιότιμο Νομοθετικό Σώμα σκεφτεί να δημιουργήσει νέους νόμους

(να νομοθετήσει), θα πρέπει να έχει υπόψη του το εθνικό συμφέρον πρώτα

παρατηρώντας (σημειώνοντας) ότι οι μειονότητες δεν είναι Ρώσοι.

Οι πολιτικοί στη Δούμα (Κοινοβούλιο) επευφήμησαν όρθιοι τον Πούτιν για πέντε

λεπτά.

Αυτο κοιτας μονο ;

Το οτι πηρε ολες τις ξεπουλημενες επειχηρησεις (πρωιν κρατικές) και τις ξαναεκανε κρατικες οταν βγηκε προεδρος λεγοντας "Αυτες ειναι του Ρωσσικου Λαου και οχι τον Ιδιωτων"...

 

Την στιγμη που οι δικοι μας προσπαθουνε να μαγειρεψουνε νουμερα ωστε να πουλησουνε τις κερδοφορες επειχηρησεις ΤΖΑΜΠΑ σε κανεναν Μπομπολα.

Link to comment
Share on other sites

nai -beep-eta, me kati pseutopatriwtes pou exoume stin ellada (glezos) pou paei stin kideia tou vlaka tou xotza

alla vevaia den pige sto KKE ws megalos kom-beep-stis

pige sto syriza pou exei pio megala pososta mipws prin pe8anei (an den ftasei ton mitsotaki se ilikia)

na parei kai ligo eksousia

MIA EINAI I LUSI: APELASI OLWN TON LA8ROMETANASTWN POU MPIKAN STI XWRA XWRIS DIVATIRIO KAI AS VGIKE XARTI PARAMONIS 40 IMERWN POU DEN TOUS KSANAVRISKEIS POTE

Link to comment
Share on other sites

Τι παίχτηκε εδω;Καινουργιο μπασταρδακι στο φορουμ;

To φορουμ αυτο μονο καινουργιους δεν μαζευει βλακακο. Το οτι δε σπαμαρω σε τοπικ οπως εσυ (που και ποστ να εχεις παλι στο φτυσιμο εισαι) δε σημαινει οτι ειμαι καινουργιος μπετοβλακα. Σειρε αλλαξε τον ορο της μανας σου τωρα και σκασε.

Link to comment
Share on other sites

Για θύμισε μου ποιανης χώρας είναι η ομάδα που πήρε το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα μπάσκετ τη χρόνια 2012 και σήμερα στο final four του Λονδίνου νίκησε με ένα budget 9 εκατομμυρίων euro μια ομάδα με budget 37 εκατομμυρίων euro με όνομα CSKA MOSKOW ( ΤΣΣΚΑ ΜΟΧΑΣ ) ; Την ομάδα η οποία ήταν φαβορί για το κύπελλο σύμφωνα με τους ειδικούς ;

 

 

Αλλα, για να απαντήσω στο ερώτημα σου. Κλέφτης της Ευρώπης, μια χώρα ονομάστηκε η ναζιστική Γερμανία του Χιτλερ και η σημερινή ναζιστική Γερμανία της Μερκελ.

 

Τέτοια απάντηση θα έδινε μόνο κάποιος που δεν έχει τι να απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Για θυμισε μου ποιος λαος εκλεψε το ρολοι του Μπους. Για θυμισε μου σε ποια χωρα δασκαλος παιρνει 70 ευρω τον μηνα. Για θυμισε μου σε ποια χωρα σφαχτηκαν για ενα κομματι τουρτας, ανημερα "εθνικης" εορτης? Για θυμισε μου ποιο κρατος ιδρυθικε για ιταλικα συμφεροντα? Εισαι μικρος ακομα για να μου την πεις. Τραβα παιξε κανα λολ.

 

Με μικροπαραδείγματα που έχουν κάνει αντίστοιχα τους και οι Έλληνες προσπαθείς να μου την πεις εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Το ελληνικό κράτος σου έδωσε να φας όμως γι'αυτό βουλωστο η παενε Αλβανία ανθελληνικο απόβλυτο.

 

Μετά από αυτό το post είμαι σίγουρος ότι μας trollάρεις τόση ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά False και Dev ό,τι προπαγάνδα κάνει η ακροδεξία εδώ και πολλά χρόνια μέσω internet την έχετε φάει. Όταν ήμουν 14-15 την έτρωγα και εγώ και αισθανόμουν γαμάτος που είμαι Έλληνας. Κάποιοι βέβαια μεγαλώσαμε ενώ κάποιοι μείναμε με το μυαλό του 15χρονου.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτό το post είμαι σίγουρος ότι μας trollάρεις τόση ώρα.

Θα κάνουμε κανα donate στο lol ; Ποσά σου έδωσε ο μπαμπάς σήμερα ; Αμα δεν σε φτάνουν δεν πειράζει πάμε για καφέ.

 

 

Fortuna

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνουμε κανα donate στο lol ; Ποσά σου έδωσε ο μπαμπάς σήμερα ; Αμα δεν σε φτάνουν δεν πειράζει πάμε για καφέ.

 

 

Fortuna

 

Να τος ο εργαζόμενος που βγάζει τα λεφτά του με τον ιδρώτα που χύνει.

Link to comment
Share on other sites

Να τος ο εργαζόμενος που βγάζει τα λεφτά του με τον ιδρώτα που χύνει.

Το χυνει να το τονισεις. 'Ενεκεν η ώρα που θα σε χυσει ο Ελληνικός λαός. Και εσένα και τα κολεγιοπαιδα της Εκαλης. Με τις μολοτωφ στο ένα χέρι και στο άλλο την πρεζα.

Link to comment
Share on other sites

λολ κρινεις το δικο μας μπουρδελο οταν εσυ , δεν κοιτας το δικο σου? Εχεις εναν Μαφιοζο (Mπερισα) ο οποιος εχει καταφερει να σας διωξει (μεταναστευση*) ολους απο την χωρα σας και συνεχιζεις μιλας για την ελληνικη κυβερνηση?

 

*Γνωριζεις οτι οι 4/10 ειστε χωρις χαρτια

 

Επειδή όλοι τον παίζετε θα απαντήσω σε σένα,ΤΟ ΠΟΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ, Λες κ λες,αλλά δεν έχω δει τν Αλβανία ακόμα σε κρίση? Το Ελληνικό κράτος έχει κλέψει τα κέρατα του και ακόμα συνεχίζει.

 

Και ποιος σας είπε πως είμαι Αλβανός? Ομογεννής δεν ξέρω αν σου λέει κάτι,αλλά ναι ξέρω για εσάς όλοι οι Ομογεννής είναι Αλβανοί ΑΛΛΑ οι Έλληνες ομογεννής στην Γερμανία είναι ΕΛΛΗΝΕΣ.

 

Τώρα κάτσε στο μπουρδέλο κράτος και άσε τα πολιτικοφασιστικά,και εσύ και οι άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Το χυνει να το τονισεις. 'Ενεκεν η ώρα που θα σε χυσει ο Ελληνικός λαός. Και εσένα και τα κολεγιοπαιδα της Εκαλης. Με τις μολοτωφ στο ένα χέρι και στο άλλο την πρεζα.

 

Δε μπορείς να αποκαλέσεις  "Ελληνικό λαό" ένα 7 %.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά False και Dev ό,τι προπαγάνδα κάνει η ακροδεξία εδώ και πολλά χρόνια μέσω internet την έχετε φάει. Όταν ήμουν 14-15 την έτρωγα και εγώ και αισθανόμουν γαμάτος που είμαι Έλληνας. Κάποιοι βέβαια μεγαλώσαμε ενώ κάποιοι μείναμε με το μυαλό του 15χρονου.

 

Γιατί πόσο νομίζεις πως είναι αυτοί ρε μαλάκα?

Η Ελλάδα έχει μόνο ΙΣΤΟΡΙΑ τώρα τα έχουν γαμήσει όλα με το μπουρδελοκράτος..

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όλοι τον παίζετε θα απαντήσω σε σένα,ΤΟ ΠΟΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ, Λες κ λες,αλλά δεν έχω δει τν Αλβανία ακόμα σε κρίση? Το Ελληνικό κράτος έχει κλέψει τα κέρατα του και ακόμα συνεχίζει.

 

Και ποιος σας είπε πως είμαι Αλβανός? Ομογεννής δεν ξέρω αν σου λέει κάτι,αλλά ναι ξέρω για εσάς όλοι οι Ομογεννής είναι Αλβανοί ΑΛΛΑ οι Έλληνες ομογεννής στην Γερμανία είναι ΕΛΛΗΝΕΣ.

 

Τώρα κάτσε στο μπουρδέλο κράτος και άσε τα πολιτικοφασιστικά,και εσύ και οι άλλοι.

ΤΙ ΚΡΙΣΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΑΛΒΑΝΙΑ ΒΡΕ ΖΩΑΡΑ , ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΡΙΣΗ ΕΧΕΙ ΒΛΑΜΜΕΝΕ αλβανε. ΜΕ 70 ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΚΕΙ ΗΛΙΘΙΕ Ε ΗΛΙΘΙΕ . ΤΡΑΒΑ ΖΕΙΣΕ ΕΚΕΙ ΑΝ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΟ 14ΧΡΟΝΟ

Link to comment
Share on other sites

To φορουμ αυτο μονο καινουργιους δεν μαζευει βλακακο. Το οτι δε σπαμαρω σε τοπικ οπως εσυ (που και ποστ να εχεις παλι στο φτυσιμο εισαι) δε σημαινει οτι ειμαι καινουργιος μπετοβλακα. Σειρε αλλαξε τον ορο της μανας σου τωρα και σκασε.

Θα παω να της τον αλλαξω τον ορο.Εσυ τραβα βγαλε απο το μνημα την φωτογραφια της μανας σου που ειναι αγκαλια με το καβλι μου και τραβα βαλε καμια πιο σεμνη.Αντε τωρα , νεκρη γυναικα πραματα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...