Jump to content

VeGe "Δεν είμαι αναρχικός"


Dev

Recommended Posts

Ο συγκεκριμένος είναι τραγικός, μου μιλάει για Βόρεια Κορέα κλπ λες και έχω βγει και έχω πει εγώ ποτέ ότι είμαι υποστηρικτής των πολιτευμάτων αυτών ή ότι συμφωνώ με όλες τις συνιστώσες του ΣΥΡΙΖΑ. Σύμφωνα με τους νεοφιλελεύθερους υπάρχουν 2 είδη διακυβέρνησης, το δικό τους και η Βόρεια Κορέα.

ti malakas eise re akou ti leei h xrush augh  Mia fora
Link to comment
Share on other sites

Και θα κλαίτε στη Βουλή σαν κλαμμένα μουνιά αφού στην κοινωνία δεν μπορείτε να βγείτε αν δεν έχετε και όλη την ΕΛΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

Syriza + ND = 1

Ναι το βρήκες, τόσα χρόνια κάτω από τα αρχίδια τους είσαι και σου πλήρωναν τις εκδόσεις ψηφοδελτίων και φυλλαδίων.
Link to comment
Share on other sites

Ναι το βρήκες, τόσα χρόνια κάτω από τα αρχίδια τους είσαι και σου πλήρωναν τις εκδόσεις ψηφοδελτίων και φυλλαδίων.

Xrysh Augh pososto = 20 %
Link to comment
Share on other sites

False στο λέω αν γράφεις πάλι έκθεση για Βόρεια Κορέα κλπ θα σου γράψω απλά ένα tldr.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι εσύ γαμώ τη μάνα σου ; Σαν να ακούω τους καραγκιόζηδες στον ΣΚΑΙ είσαι που προσπαθούσαν να πείσουν τον κόσμο ότι ο Τσάβες ήταν ίδιος με τον Παπαδόπουλο. Μαλάκες καραγκιόζηδες νεοφιλελεύθεροι με τη γαμημένη θεωρία των δύο άκρων.

Φυστικα και αυτος ο καποιος "τσαβες" δεν ειναι ιδιος με τον Παπαδόπουλο. Ο Παπαδόπουλος είχε τα ΑΡΧΙΔΙΑ να διαπραγματεύεται με τους αμερικανους.. Αυτος ο κυριος τσαβες, εκτος απο το εργατικο δαιμονιο που σκοτωνει ανθρωπους σαν κατσαριδες τι αλλο εκανε?

Επισης 15χρονε , μαθε τι εχεις στα μπουτια σου αναμεσα και μετα αρχινα με τις μανες. Οικοσυτο.

Link to comment
Share on other sites

Φυστικα και αυτος ο καποιος "τσαβες" δεν ειναι ιδιος με τον Παπαδόπουλο. Ο Παπαδόπουλος είχε τα ΑΡΧΙΔΙΑ να διαπραγματεύεται με τους αμερικανους.. Αυτος ο κυριος τσαβες, εκτος απο το εργατικο δαιμονιο που σκοτωνει ανθρωπους σαν κατσαριδες τι αλλο εκανε?

Επισης 15χρονε , μαθε τι εχεις στα μπουτια σου αναμεσα και μετα αρχινα με τις μανες. Οικοσυτο.

PESTA STON POUSTH
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...