Jump to content

[GR]Φεστιβάλ... μαστούρας στο Πνευματικό κέντρο του Δήμου Αθηναίων


Steven7

Recommended Posts

Τα ναρκωτικά διαλυουν,καίνε,καταστρέφουν τα εγκεφαλικά κύτταρα. Το ότι το σύνολο των χωρών του κόσμου απαγορεύουν αυτές τις ουσίες δεν είναι τυχαίο. Οι ουσίες αυτές είναι πολύ εθιστικες και γρήγορα σε κάνουν να θες όλο και παραπάνω. Ξεκινώντας με την μαριχουανα σε σύντομο χρονικό διάστημα θα φτάσεις και στην κοκαινη και μετά και στην ηρωινη. Δεν θα ξέρεις τι συμβαίνει γύρω σου. Δεν θα σε απασχολεί τι συμβαίνει στην οικογένεια σου και δεν θα σε ενδιαφέρει τίποτα παρά μόνο πως να βρεις τροπο να πάρεις τη δόση σου. Το να λες στο νέο παιδί 15 χρόνων πάρε αγόρι μου δοκίμασε ναρκωτικά η απαγορεύεστε τις απαγορεύσεις όπως λένε τα ανεγκέφαλα του ΣΥΡΙΖΑ μόνο αριστερό και προοδευτικό δεν σε κάνει. Ας επιτρέψουμε λοιπόν στα παιδιά μας να χρησιμοποιούν με το νομο ναρκωτικά, ας δώσουμε στους λαθρομετανάστες την πατρίδα μας ας τους νομιμοποιησουμε όλους στο κάτω κάτω . Οποίος μπαίνει στην Ελλάδα να μένει για πάντα εδώ. Ας γίνουμε επιτέλους φιλοπονοι για το συνάνθρωπο και ας ξεχάσουμε τον Χριστο όπως κάθε αριστερός θέλει. Μια τέτοια Ελλάδα ονειρεύεστε VeGe & Nikoloudos7 ; Ας πάτε λοιπόν σε κανά μπουρδελο γιατί μόνο χώρα δεν είναι αυτό που θέλετε. Ρουμανία, Τσαουσεσκου θέλετε. ΝΙΩΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ !!!!!! !!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

den katalavainete ti lew

posoi eipan den 8a piw allo

alla 8eloun na pioun mpei den mpei orio

to orio 8a einai ligo oso pernaei o kairos kai i xrisi ka8imerini

kokkina matia gelio koroidia se oti deis kai tetoia einai ta spastika pou den katalavaineis oti kaneis

metaksu tous oi xasiklides numfalioi fenonte

pou 8a mou peite den kserw ti ginete

epeidi pinete sapio xamomili me rigani den simainei oti oloi auto pinoun

suxna eimai se voltes me xasiklides den exw 8ema na pinoun vlepw ti ginete kai pws ksekinisan kai pou kataligoun stin kokaini pou kai pou

arakse ligo pou mou ginate oloi master xasiklides

Link to comment
Share on other sites

Τα ναρκωτικά διαλυουν,καίνε,καταστρέφουν τα εγκεφαλικά κύτταρα. Το ότι το σύνολο των χωρών του κόσμου απαγορεύουν αυτές τις ουσίες δεν είναι τυχαίο. Οι ουσίες αυτές είναι πολύ εθιστικες και γρήγορα σε κάνουν να θες όλο και παραπάνω. Ξεκινώντας με την μαριχουανα σε σύντομο χρονικό διάστημα θα φτάσεις και στην κοκαινη και μετά και στην ηρωινη. Δεν θα ξέρεις τι συμβαίνει γύρω σου. Δεν θα σε απασχολεί τι συμβαίνει στην οικογένεια σου και δεν θα σε ενδιαφέρει τίποτα παρά μόνο πως να βρεις τροπο να πάρεις τη δόση σου. Το να λες στο νέο παιδί 15 χρόνων πάρε αγόρι μου δοκίμασε ναρκωτικά η απαγορεύεστε τις απαγορεύσεις όπως λένε τα ανεγκέφαλα του ΣΥΡΙΖΑ μόνο αριστερό και προοδευτικό δεν σε κάνει. Ας επιτρέψουμε λοιπόν στα παιδιά μας να χρησιμοποιούν με το νομο ναρκωτικά, ας δώσουμε στους λαθρομετανάστες την πατρίδα μας ας τους νομιμοποιησουμε όλους στο κάτω κάτω . Οποίος μπαίνει στην Ελλάδα να μένει για πάντα εδώ. Ας γίνουμε επιτέλους φιλοπονοι για το συνάνθρωπο και ας ξεχάσουμε τον Χριστο όπως κάθε αριστερός θέλει. Μια τέτοια Ελλάδα ονειρεύεστε VeGe & Nikoloudos7 ; Ας πάτε λοιπόν σε κανά μπουρδελο γιατί μόνο χώρα δεν είναι αυτό που θέλετε. Ρουμανία, Τσαουσεσκου θέλετε. ΝΙΩΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ !!!!!! !!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

hahahahahaha ksekola me to double post :P

ase gt se ena allo topic edeiksa tous xairetismous me ta anarxopoula

nike mauro papoutsi psili kaltsa vermouda xamili fardia zaketa jamaica xrwmata makrua malia kai mousi 3 metra

paidia pou nomizoun 8a kapnisoun tin pipa tis eirinis stin india kai 8a ginoume ola ta e8ni filoi me 1 arxigo! ton kim jong un!

den ntreponte ligo oi ntzives tous... sta 20 anarxia sta 30 peace sta 40 mercedes

Link to comment
Share on other sites

Τα ναρκωτικά διαλυουν,καίνε,καταστρέφουν τα εγκεφαλικά κύτταρα. Το ότι το σύνολο των χωρών του κόσμου απαγορεύουν αυτές τις ουσίες δεν είναι τυχαίο. Οι ουσίες αυτές είναι πολύ εθιστικες και γρήγορα σε κάνουν να θες όλο και παραπάνω. Ξεκινώντας με την μαριχουανα σε σύντομο χρονικό διάστημα θα φτάσεις και στην κοκαινη και μετά και στην ηρωινη. Δεν θα ξέρεις τι συμβαίνει γύρω σου. Δεν θα σε απασχολεί τι συμβαίνει στην οικογένεια σου και δεν θα σε ενδιαφέρει τίποτα παρά μόνο πως να βρεις τροπο να πάρεις τη δόση σου. Το να λες στο νέο παιδί 15 χρόνων πάρε αγόρι μου δοκίμασε ναρκωτικά η απαγορεύεστε τις απαγορεύσεις όπως λένε τα ανεγκέφαλα του ΣΥΡΙΖΑ μόνο αριστερό και προοδευτικό δεν σε κάνει. Ας επιτρέψουμε λοιπόν στα παιδιά μας να χρησιμοποιούν με το νομο ναρκωτικά, ας δώσουμε στους λαθρομετανάστες την πατρίδα μας ας τους νομιμοποιησουμε όλους στο κάτω κάτω . Οποίος μπαίνει στην Ελλάδα να μένει για πάντα εδώ. Ας γίνουμε επιτέλους φιλοπονοι για το συνάνθρωπο και ας ξεχάσουμε τον Χριστο όπως κάθε αριστερός θέλει. Μια τέτοια Ελλάδα ονειρεύεστε VeGe & Nikoloudos7 ; Ας πάτε λοιπόν σε κανά μπουρδελο γιατί μόνο χώρα δεν είναι αυτό που θέλετε. Ρουμανία, Τσαουσεσκου θέλετε. ΝΙΩΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ !!!!!! !!!! 

 

 

Nomizw oti egine katanoitos.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είπα εγώ να ναι ελεύθερα τα ναρκωτικά προς όλους ; Όταν λέω να είναι νόμιμα μιλάω στα πρότυπα της Ολλανδίας που μπορούν να κάνουν χασίς μόνο οι ενήλικοι σε συγκεκριμένα μαγαζιά.Πόσο βλάκας μπορεί να σαι ρε "κεντροαριστερέ" ; Περιττό να σου πω ότι σιγά σιγά αρχίζει και αποποινικοποιείται σε όλο τον κόσμο και εκεί μάλλον αριστεροί αναρχοάπλυτοι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν γράφεις με το default μέγεθος γραμματοσειράς ρε πίθηκα; Θεωρείς ότι έτσι δίνει μεγαλύτερο βάρος στα λεγόμενα σου;

 

Πρώτον πάλι μιλάς χωρίς να ξέρεις. Στο χω ξαναπεί αυτό είναι τέρμα τραγικό και σε κάνει να δείχνεις ακόμα πιο ηλίθιος απ' ότι μπορεί να είσαι. Αν κάποιος δει τα ποστ σου θα με περιμένει σαν ένα μπασμένο, άεργο, αμόρφωτο, μπαφιάρη. Για την ιστορία και μόνο λοιπόν και για να μην κολλάς πάντα στα ίδια να σε πληροφορήσω ότι σπουδάζω στο Πάντειο, δουλεύω part time σα σερβιτόρος και (ω ναι) δεν είμαι μπαφιάρης.

 

Ναι έχω δοκιμάσει χόρτο. Ήταν στην τετραήμερη (2α λυκείου) είχαμε κάνει και γαμώ τα κεφάλια είχαμε μεθυσμένα γκομενάκια και τι άλλο θέλαμε. Ναι ήταν πολύ κομπλέ φάση, είχαμε περάσει και γαμώ. Από τότε έχουν περάσει 3 χρόνια και μάντεψε έχω πίει γύρω στις 5-6 φορές σε περιστάσεις όπως παρτάκια, διακοπές κτλ και ναι πάθε την πλάκα σου, δεν έχω πάρει ούτε κοκαίνη, ούτε ηρωίνη, ούτε έχω σκεφτεί να δοκιμάσω.

 

Αν εσύ νιώθεις ότι είσαι τόσο αδύναμος χαρακτήρας που αν δοκιμάσεις κάτι που σε ανεβάζει και σε κάνει πιο κοινωνικό για μισή ώρα θα θες να το πάρεις ξανά και ξανά επειδή δεν αντέχεις τη μίζερη ζωή σου τότε δεν είναι τό χορτάρι το πρόβλημα σου και καλύτερα θα ήταν να δεις έναν ψυχολόγο.

 

Ποτέ δεν είπα ότι η Ελλάδα μπορεί να συντηρήσει τόσες ψυχές και ότι είναι εφικτό όλοι αυτοί οι μετανάστες να μείνουν εντός των συνόρων. Αυτά είναι δικά σου λόγια.

 

Και όσον αφορά το Χριστό, στα παπάρια μου πραγματικά αν πιστεύεις κάπου και τι είναι αυτό στο οποίο πιστεύεις. Προσωπικά εγώ πιστεύω στον "Άνθρωπο", εσύ μπορεί να πιστεύεις σε φωτοστέφανα και κρίνους. Πραγματικά δε μου καίγεται καρφί. Απλά σκέψου ότι ένας πολύ κοντινός μου φίλος είναι όσο πιο πιστός πάει, και αυτό δεν είναι εμπόδιο στο να έχουμε άριστες σχέσεις. Από τη στιγμή που άλλος είναι σωστός απέναντι μου θα είμαι και γω.

Link to comment
Share on other sites

sou xoun pei pws stin ollandia einai kala

epitreponte mexri 5 tsigara se ka8e magazi

ela pou exei 800 ta 500 sto amsterdam

exoun paei dikoi mou kai pistepse me einai aneleita ksefragko ampeli

kai min lete malakies arxizei nomimopoiite

pou nomimopioite? mono stin ollandia kai auto me kafrilika "oria"

Link to comment
Share on other sites

sou xoun pei pws stin ollandia einai kala

epitreponte mexri 5 tsigara se ka8e magazi

ela pou exei 800 ta 500 sto amsterdam

exoun paei dikoi mou kai pistepse me einai aneleita ksefragko ampeli

kai min lete -beep-ies arxizei nomimopoiite

pou nomimopioite? mono stin ollandia kai auto me kafrilika "oria"

 

 

09:01 30/11/2012, inews

 

Οι πολιτείες Ουάσινγκτον και Κολοράντο στις ΗΠΑ έγραψαν ιστορία. Οι δύο πολιτείες ψήφισαν υπέρ της νομιμοποίησης της μαριχουάνας για ψυχαγωγικούς λόγους.Σύμφωνα με το ρεπορτάζ των New York Times, πρόκειται για τις πρώτες αμερικανικές πολιτείες που θα αντιμετωπίζουν τις μικρές ποσότητες μαριχουάνας όπως κάνουν με το αλκοόλ. Βέβαια αυτό αποτελεί ένα είδος τεστ για τη νομιμοποίηση των ναρκωτικών σε εθνικό επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

sou xoun pei pws stin ollandia einai kala

epitreponte mexri 5 tsigara se ka8e magazi

ela pou exei 800 ta 500 sto amsterdam

exoun paei dikoi mou kai pistepse me einai aneleita ksefragko ampeli

kai min lete -beep-ies arxizei nomimopoiite

pou nomimopioite? mono stin ollandia kai auto me kafrilika "oria"

Διάβασες το από πάνω? Διάβασες τα δικά μου ?

Ή πετάς τυχαίες προτάσεις?

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΣ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΕΣ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΟΝΟ ΛΟΥΜΙΔΗ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΣ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΕΣ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΟΝΟ ΛΟΥΜΙΔΗ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑΤΑ.

ΣΤΙΣ* ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑΤΟΠΟΤΕΙΑ* OΙΝΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ*
Link to comment
Share on other sites

Διάβασες το από πάνω? Διάβασες τα δικά μου ?

Ή πετάς τυχαίες προτάσεις?

gamise me twra mas priksate ante ksupnate ligo ekei den einai san edw pera

ekei ka8e perioxi exei idiaiterotites stous nomous

edw ti 8es na ginei? na ginei nomimo kriti gia test kai meta vlepoume?

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΙΣ* ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑΤΟΠΟΤΕΙΑ* OΙΝΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ*

 

Δεν ελέγχω για ορθογραφικά όταν δεν περιμένω σοβαρή απάντηση :p

Link to comment
Share on other sites

tl ;dr

 

οπως κ σε διαφορα ενημερωτικα σαιτ παντα ειναι αξιοπεριεργο πως μια απλη συζητηση εμπεριεχει πολιτικου περιεχομενου σχολια.

 

βρεχει στην Αθηνα? ο Συριζα φταιει

εκλασε η Μερκελ? Η χρυση αυγη θα το κανε καλυτερα

εχασε ο παναθηναικος? ο σαμαρας εβαλε το χερακι του επειδη ειναι ολυμπιακος

 

κοφτε το πια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...