Jump to content

[GR]AirTickets.gr


Vkouk

Recommended Posts

Καλησπερα,δυο ερωτησεις εκλεισα εισητηριο απο αυτο το σιτε για το καλοκαιρι για να ερθω απο λημνο,στο checkin θα πρεπει να ξερω τον αριθμο εισητηριου και να εχω μαζι μου ταυτοτητα,επισης checkin να κανω εκεινη την ωρα λετε ή απο το web checkin;ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ακομα ζεις εσυ;

απορω πως δεν εχεις καψει τα λιγοστα σου εγκεφαλικα κυτταρα καθοντας ολοι μερα στο μχσ

Link to comment
Share on other sites

Εχω χρησιμοποιησει κι εγω τις υπηρεσιες τους και δεν ειχα κανενα θεμα απολυτως.

Check-in ειχα κανει στο αεροδρομιο, 2 λεπτα υποθεση ειναι ... εσυ αποφασιζεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

ποση ωρα πιο πριν πρεπει να ειμαι εκει;

1 ωρα;

γιατι θα εχω θεμα στην μετακινηση καθως πεφτει σαββατο,το αεροπλανο φευγει 7:20 το πρωι και εγερτηριο εχουμε στις 7:30.

 

οσον αφορα το εισητηριο θα γινει ετσι οπως προανεφερα;πρεπει να ξερω τον αριθμο εισητηριου και να εχω μαζι μου την ταυτοτητα ετσι;

Link to comment
Share on other sites

ποση ωρα πιο πριν πρεπει να ειμαι εκει;

1 ωρα;

γιατι θα εχω θεμα στην μετακινηση καθως πεφτει σαββατο,το αεροπλανο φευγει 7:20 το πρωι και εγερτηριο εχουμε στις 7:30.

 

οσον αφορα το εισητηριο θα γινει ετσι οπως προανεφερα;πρεπει να ξερω τον αριθμο εισητηριου και να εχω μαζι μου την ταυτοτητα ετσι;

Δεν ξερω αν εχει κατι διαφορετικο το airtickets παντως νομιζω αποσο ξερω πρεπει να εχεις μια φωτοτυπια του εισητηριου σου.

Link to comment
Share on other sites

ποση ωρα πιο πριν πρεπει να ειμαι εκει;

1 ωρα;

γιατι θα εχω θεμα στην μετακινηση καθως πεφτει σαββατο,το αεροπλανο φευγει 7:20 το πρωι και εγερτηριο εχουμε στις 7:30.

 

οσον αφορα το εισητηριο θα γινει ετσι οπως προανεφερα;πρεπει να ξερω τον αριθμο εισητηριου και να εχω μαζι μου την ταυτοτητα ετσι;

 

to aeroplano feugei stis 7:20 kai eseis exete egertirio stis 7:30 to proi? i ego den katalaba kala i esi exeis kleisei la8os eisitiria

Link to comment
Share on other sites

to aeroplano feugei stis 7:20 kai eseis exete egertirio stis 7:30 to proi? i ego den katalaba kala i esi exeis kleisei la8os eisitiria

καλα καταλαβες,εγω θα πρεπει να φυγω πιο πριν και να σηκωθω κιολας,η μετακινηση εναι λιγο θεμα αλλα θα λυθει

 

τωρα προεκυψε κατι αλλο.σημερα εμαθα οτι ενδεχεται να παρω μεταθεση πιο πριν απο τισ 6 ιουλιου που ειχα κλεισει το εισητηριο λογω αδειας,γινετε να αλλαξω ημερομηνια και να πληρωσω τα υπολοιπα λευτα;

Link to comment
Share on other sites

koita den 3ero genikos ti paizei me eisitiria apo to internet. alla afou to aeroplano feugei 7:20 ego stis 8esi sou 8a imoun apo tis 6:30 sto aerodromio. den einai kai aparaitito na eisai apo toso noris alla prosopika protimo na eimai ekei noris kai na eimai me tin isixia mou oti ola pane kala para na trexo teleutaia stigmi kai na psaxnomai.

Link to comment
Share on other sites

ακομα ζεις εσυ;

απορω πως δεν εχεις καψει τα λιγοστα σου εγκεφαλικα κυτταρα καθοντας ολοι μερα στο μχσ

::)
Link to comment
Share on other sites

koita den 3ero genikos ti paizei me eisitiria apo to internet. alla afou to aeroplano feugei 7:20 ego stis 8esi sou 8a i-beep- apo tis 6:30 sto aerodromio. den einai kai aparaitito na eisai apo toso noris alla prosopika protimo na eimai ekei noris kai na eimai me tin isixia mou oti ola pane kala para na trexo teleutaia stigmi kai na psaxnomai.

εννοειται αυτο

οσον αφορα την αλλαγη μηπως γνωριζεις τιποτα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...