Jump to content

Nea moda tou l2Walker me epitixia


zenernom

Recommended Posts

Geia se olla ta alania tou max meta apo kairo emfanizomai palli den eimoun oute filaki oute tpt apla doulies kai mpenw sto 9ema me to walker kai to l2 tower mazi kai net  kanena apo afta ta 2 den pianoun to Walker einai safos palio alla poli mprosta mono apo tin endoli pou dialegeis esy to mob pio na varaei kai pio oxi katalavenete tespa exoume ta ekseis

 

poli lene den mporw na mpw me walker kai pos to tower einai kalutero mp@ mporeis, den exw afisei server gia server me walker kai ta paideia pou pezw mazi kseroun  ::)

 

ta paideia pou kseroun apo bots 9a katalavoun katefthian to kolpaki apla den to skeftikan  :-[

 

sto telos 8a valw kai link me to diko m walker na einai efkolo

pame sto server pou 9eloume kai ksekiname katevazoume to system l2gtp (paradigma)

vazoume to l2gtpsystem stin epifania ergasias

 

egw exw panta ena ka8aro l2 akoma kai to system mesa einai ka9aro enow pws den exw pragmata pou vazoun i admin protect kai tetia

me tin moni diafora pos to exw onomasi systemwalker kai meni ekei

 

pame epifania pou exoume to l2gtp system pernoume mono omos to l2.ini kai to vazw sto systemwalker

anigoume L2svr efoson exoume perasei host  sto driver/etc kai anigoume to walker panta san admin paideia etsi na ta leme

exe to nou sou otan lew systemwalker afto einai mesa sto l2 oxi to walker

efoson anikseis to l2 sou eisai sxedon etimos  enw vlepeis pos litourgei den einai kai 100% sxedon 90% 9elei 2 rithmisoules kai apolamvaneis

1ton pas sto policy bazeis klik to use far settings me 5000 to target dn pirazei pianei afto opou na einai mob mono k mono gia na min se piasei to discconect vgazeis to direct attack akoma kai se fighters gia na min exeis dc xwreis na xreiazete na valeis kapio skill  den vazeis pote follow gt se dinei dc mono assist kai dinei pono den 9elei kati allo mpes opou 9es

 

edw to link

9a sou lisei ta xeria  dokimaste kai rwtiste oti den katalabenete gt ta grafw kapos

http://www.2shared.com/file/4P2VUenl/L2Walker_IG_179.html

  exw mesa to systemwalker  valte to katefthian sto l2

 

 

next post 9a sas exw scrip  mana drug/cp hp / quick hp/tateo kai lupa ...mp exw valeui eidh

etimazw scrip na min varaei mob me x5hp kai panw  pou einai ta legomena champion me eidio name

elpizw na helpara ligo magkes  oti 9elete kai mporw na helparw edw replay i message .

 

 

 

a kante to idio kai me alla chronical egw paizw mono c6 opote den kserw ti kanei se alla stadia alla den exei diafora ta idia vimata apla allo systemwalker....!!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bravo file wraios...Etsi 8a mporeis na dokimazeis na kaneis login ston server xwirs na se rixni access fail...

Ontos to acess fail den sou fenete pou8ena ektos vevea an piasteis mesa sto game...

Link to comment
Share on other sites

TA sugxaritiria mou sto palikari fenetai na einai psagmenos. erwthsh omws an exoume system katevasmeno apo ton "server" ton opoio paizoume. kamia fora exoun ekei hdh perasmeno to IP gia log in ktl(dld dn kanoume drivers,etc ktl) paizei to system omws afto na exei kapoio eidos protection anti-cheat - anti-bot?

Oxi tpt epidi eida oti anaferes gia system(folders) pou dn prepei na einai peiragmena apo Server owners.

An exei anti-bot system pws mporoume na kanoume bypass?

Link to comment
Share on other sites

TA sugxaritiria mou sto palikari fenetai na einai psagmenos. erwthsh omws an exoume system katevasmeno apo ton "server" ton opoio paizoume. kamia fora exoun ekei hdh perasmeno to IP gia log in ktl(dld dn kanoume drivers,etc ktl) paizei to system omws afto na exei kapoio eidos protection anti-cheat - anti-bot?

Oxi tpt epidi eida oti anaferes gia system(folders) pou dn prepei na einai peiragmena apo Server owners.

An exei anti-bot system pws mporoume na kanoume bypass?

 

afto pou les ontos mono me bypass to  .ini  9a eisai komple upo9esei 5 lepta.

Link to comment
Share on other sites

geiasou file an mporeis na help ligo giati eime noobas se ayto to thema to ekana opos eipes alla mou leei acces failed mipos prepi na balo sto set ini tou walker tin ip tou sever?sto host pali pou les ti bazo?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock