Jump to content

[GR] Digital-master


Zake

Recommended Posts

Πιο έμπιστη δεν γίνετε.

Απλά το μόνο αρνητικό είναι ότι είναι στα ΧΑΝΙΑ.

Και εγώ που μένω πάνω Θεσσαλονίκη κάνει 3+ μέρες.

 

Oι αγορές μου :

 

iAz4KXhsXBWSr.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είχα κανένα πρόβλημα ως τώρα και έχω κάνει 24 παραγγελίες ΜΟΝΟ στην τελευταία έκανε να έρθει 5 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

xanthi kana mina tha kanei na erthei? ;p

Όχι 3-4 αλλά εξαρτάται το προιόν κιόλας αν παράδειγμα είναι άμεσα διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Πιο έμπιστη δεν γίνετε.

Απλά το μόνο αρνητικό είναι ότι είναι στα ΧΑΝΙΑ.

Και εγώ που μένω πάνω Θεσσαλονίκη κάνει 3+ μέρες.

 

Oι αγορές μου :

 

iAz4KXhsXBWSr.png

Παρήγγειλα ένα κινητό στις 19 Δεκέμβρη και ακόμη το περιμένω. Τους πήρα τηλέφωνο στις 2 Ιαννουαρίου και είπαν ότι θα μου το φέρουν στις 4 δηλαδή χτες, αλλά δε μου έστειλαν τον κωδικό από το courier για να το παραλάβω.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχω αγοράσει κι εγώ στο παρελθόν αν και καθυστέρησε λίγο..

Καμιά 20αριά μέρες όπως κι εμένα;
Link to comment
Share on other sites

Καμιά 20αριά μέρες όπως κι εμένα;

Exw parei apo e-shop kai m exei kanei 37 hmeres!

Prin ena mina paraggila kati apo digital master perasan 20 meres kai dn hrte epikinwnisa mazi tous mesw e-mail kai dn pira kan apanthsh etc to akirwsa afou to vrika xamilotera apo plaisio kai m ekana 2 meres!

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα ένα κινητό στις 19 Δεκέμβρη και ακόμη το περιμένω. Τους πήρα τηλέφωνο στις 2 Ιαννουαρίου και είπαν ότι θα μου το φέρουν στις 4 δηλαδή χτες, αλλά δε μου έστειλαν τον κωδικό από το courier για να το παραλάβω.

Αν δεν είναι διαθέσιμο δεν μπορούν να κάνουν κάτι.

Πρέπει να είναι διαθέσιμο από τους προμηθευτές τους αλλιώς σε περνούν τηλέφωνο και σου λένε θα αργήσει.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι διαθέσιμο δεν μπορούν να κάνουν κάτι.

Πρέπει να είναι διαθέσιμο από τους προμηθευτές τους αλλιώς σε περνούν τηλέφωνο και σου λένε θα αργήσει.

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα είναι διαθέσιμο στις 2 του μήνα και ότι θα το έχω στις 4 του μήνα. Χτες τους ξαναπήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα με πάρουν αυτοί στις 5 το απόγευμα για να με ενημερώσουν σχετικά με τον κωδικό αποστολής. Περίμενα μέχρι τις 6 παρά 10 και άρχισα να σπαμάρω τηλέφωνα αλλά δεν απάντησαν... Στις 6 έλεγε ότι έκλεισαν οι γραμμές.
Link to comment
Share on other sites

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα είναι διαθέσιμο στις 2 του μήνα και ότι θα το έχω στις 4 του μήνα. Χτες τους ξαναπήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα με πάρουν αυτοί στις 5 το απόγευμα για να με ενημερώσουν σχετικά με τον κωδικό αποστολής. Περίμενα μέχρι τις 6 παρά 10 και άρχισα να σπαμάρω τηλέφωνα αλλά δεν απάντησαν... Στις 6 έλεγε ότι έκλεισαν οι γραμμές.

Τι να σου πω έπεσες στην περίπτωση.

Δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...