Jump to content

[GR]Μεταθεση


Vkouk

Recommended Posts

Bασιλη μην αγχωνεσε ρε μπόρα είναι θα περάσει μην κολωνεις σκέψου ότι θα παίξεις για 7 μήνες και μετά γιΑ χαρά..

μην κολλάς..

Link to comment
Share on other sites

Bασιλη μην αγχωνεσε ρε μπόρα είναι θα περάσει μην κολωνεις σκέψου ότι θα παίξεις για 7 μήνες και μετά γιΑ χαρά..

μην κολλάς..

9 μηνο δυσκολο παιχνιδι ..

 

ερωτηση:οι πιο πολλες μοναδες στον εβρο ειναι αμεταθετες;αν ναι.αυτο πως το μαθαινω.

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι κάποια στρατόπεδα που είναι αμετάθετα . Δεν συμπληρώνεις κάποια μόρια που χρειάζεται για μετάθεση , τώρα ποια είναι αυτά γκουγκλ.

Κατ'έξερεση  μόνο . Χωρισμένοι γονείς , γονέας με 67% αναπηρία και άνω , προστάτης οικογενιας... κ.α που δεν θυμάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Είναι κάποια στρατόπεδα που είναι αμετάθετα . Δεν συμπληρώνεις κάποια μόρια που χρειάζεται για μετάθεση , τώρα ποια είναι αυτά γκουγκλ.

Κατ'έξερεση  μόνο . Χωρισμένοι γονείς , γονέας με 67% αναπηρία και άνω , προστάτης οικογενιας... κ.α που δεν θυμάμαι.

 

+1 egw imoun oresteiada lepti perioxi 173 meap purovoliko  ametatheto ! oxi ventic den ine polles i monades p einai ametatheto 10 sta 100 stratopeda ine ametatheta alla kalitera ebro na kaneis oli tin thiteia gt ama ise konta sto spiti s kai den  safinoun na vgeneis tote .. ;P

Link to comment
Share on other sites

+1 egw i-beep- oresteiada lepti perioxi 173 meap purovoliko  ametatheto ! oxi ventic den ine polles i monades p einai ametatheto 10 sta 100 stratopeda ine ametatheta alla kalitera ebro na kaneis oli tin thiteia gt ama ise konta sto spiti s kai den  safinoun na vgeneis tote .. ;P

ενω αμα παω εβρο καθε μηνα εξω ε;

καλυτερα να ειμαι εδω να ερχονται να με βλεπουν οι δικοι μου πιο συχνα

 

απο οτι μου ειπαν δεν δικαιουμαι μεταθεση :/

Link to comment
Share on other sites

 

απο οτι μου ειπαν δεν δικαιουμαι μεταθεση :/

 

Άμα δεν έχεις μέσο, δεν κάνεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν έχεις μέσο, δεν κάνεις τίποτα.

δεν..

Ventic να πάρεις και κανένα δισκάκι του Γιάννη να σου κρατάει συντροφιά.

mp3 και κλαμα το καλυτερο πραμα
Link to comment
Share on other sites

Ρε αγορι μου δεν ειναι ολα τα στρατοπεδα αμεταθετα..τι σου ειπαν οχι..θα μπεις στρατο και θα σου δωσουν ενα χαρτι να βαλεις 3 στρατοπεδα..και θα εχουν κολλησει τα μορια απο καθε στρατοπεδο στον τοιχο..θα τα δεις εκει ποια ειναι..απο τωρα καθεσαι και ψαχνεις?

Link to comment
Share on other sites

9 μηνο δυσκολο παιχνιδι ..

 

ερωτηση:οι πιο πολλες μοναδες στον εβρο ειναι αμεταθετες;αν ναι.αυτο πως το μαθαινω.

 

E malaka oti einai na ginei 8a ginei

pane parousiasou

PANE EVROOOOO (i allios gkatza)

kai perna kala

 

KAI MIN KLAPSOMOUNIAZEIS (propanton)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...