Jump to content
  • 0

[Question] Clan Leader's Message


L2KingWorld

Question

Recommended Posts

  • 0

gnwmh m panta etc mporei gia kapion na akousei malakia alla protimo auta ta messages na to kanw me macros :/ Dn  t theorw kai polu xrisimo code :/ isws kanw kai la8os omos...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

gnwmh m panta etc mporei gia kapion na akousei -beep-ia alla protimo auta ta messages na to kanw me macros :/ Dn  t theorw kai polu xrisimo code :/ isws kanw kai la8os omos...

Εγω πιστεύω οτι δεν έχεις ιδέα το τι κάνει ο κώδικας αυτος , γιατί που κολάει το macros με το system message δεν κατάλαβα.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Τελικά δεν νομίζω οτι μπορείς να το κάνεις.

Νόμιζες οτι αλλάζοντας τα imports οτι θα δούλευε τέλος πάντον.

Aqueen πολύ καλά τα λες φίλε. ;)

Φίλε μου, δεν άλλαξα τα imports. Το έκανα addapt στο l2jfrozen.

 

Στο κάτω κάτω, δεν είμαι υποχρεωμένος να βοηθήσω και κακός το έκανα θέμα. Αν θες να πεις κάτι, να το πεις private σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Φίλε μου, δεν άλλαξα τα imports. Το έκανα addapt στο l2jfrozen.

 

Στο κάτω κάτω, δεν είμαι υποχρεωμένος να βοηθήσω και κακός το έκανα θέμα. Αν θες να πεις κάτι, να το πεις private σε παρακαλώ.

Τι ακριβώς έκανες addapt?

Έτσι ακριβώς το έκανα και εγω οι αλλαγές ήταν πολύ μικρές το θέμα είναι το αποτέλεσμα αυτο μετράει.

Φυσικά και δε είσαι υποχρεωμένος εσυ κοκορευόσουν οτι θα μας το έδινες και "σήμερα θα το έχετε έτοιμο" και κτλ....

Εχω μάθει πρώτα να κάνω και μετά να μιλάω το θέμα τελειώνει εδω κάποιος lock.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Τι ακριβώς έκανες addapt?

Έτσι ακριβώς το έκανα και εγω οι αλλαγές ήταν πολύ μικρές το θέμα είναι το αποτέλεσμα αυτο μετράει.

Φυσικά και δε είσαι υποχρεωμένος εσυ κοκορευόσουν οτι θα μας το έδινες και "σήμερα θα το έχετε έτοιμο" και κτλ....

Εχω μάθει πρώτα να κάνω και μετά να μιλάω το θέμα τελειώνει εδω κάποιος lock.

 

Όπως είπα ήταν λάθος μου να το πω. Anyway, μίλησε μου private μπορώ να σου δώσω καλύτερο κώδικα.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

8a mou pite giati mou vgazi error sto Connection

 

[javac] C:\workspace\old\trunk\CORE\java\net\sf\l2j\gameserver\model\L2Clan.java:473: cannot find symbol

    [javac] symbol  : class Connection

    [javac] location: class net.sf.l2j.gameserver.model.L2Clan

    [javac]              Connection con = null;

    [javac]              ^

    [javac] C:\workspace\old\trunk\CORE\java\net\sf\l2j\gameserver\model\L2Clan.java:1199: cannot find symbol

    [javac] symbol  : class Connection

    [javac] location: class net.sf.l2j.gameserver.model.L2Clan

    [javac]                Connection con = null;

    [javac]                ^

    [javac] Note: C:\workspace\old\trunk\CORE\java\net\sf\l2j\gameserver\GeoEngine.java uses or overrides a deprecated API.

    [javac] Note: Recompile with -Xlint:deprecation for details.

    [javac] 2 errors

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Όπως είπα ήταν λάθος μου να το πω. Anyway, μίλησε μου private μπορώ να σου δώσω καλύτερο κώδικα.

Τελικά το λάθος διορθώθηκε και ευχαριστω τον Dεbian για την βοηθεια του.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...