Jump to content

HOL Apesio Internet.


InTheEndॐ

Recommended Posts

Cyta είναι για τον πούτσο, όλες είναι για τον πούτσο.

 

1η η Conn-X αλλά είναι πανάκριβη και μετά Forthnet, όλα τ'άλλα δεν υπάρχουν. Και δεν μιλάμε τώρα να έρθει ένας να μου πει μα έχω cyta και είναι καλό, ναι έτυχε να είσαι ο μοναδικός στο κατσικοχώρι σου που έχεις Cyta και ο κόμβος να είναι μέσα στη στάνη, μπράβο. Όπως παράδειγμα τον Finito, τεσπα.

 

 

QQ σε αυτόν που έκανε το τοπικ και κλαίγεται για το ιντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Gt ebales hol exw akousei oti einai gtp to internet p parexoun.

spiti exw conex 24ara kai baraw 800kb/s se torrent

kai sto alo spiti exw cyta 4ara kai katebazw 400kb/s

den exw kanena problima mexri tora

\

hol me netfaster sto torrent pianei 700

Link to comment
Share on other sites

Cyta είναι για τον πούτσο, όλες είναι για τον πούτσο.

 

1η η Conn-X αλλά είναι πανάκριβη και μετά Forthnet, όλα τ'άλλα δεν υπάρχουν. Και δεν μιλάμε τώρα να έρθει ένας να μου πει μα έχω cyta και είναι καλό, ναι έτυχε να είσαι ο μοναδικός στο κατσικοχώρι σου που έχεις Cyta και ο κόμβος να είναι μέσα στη στάνη, μπράβο. Όπως παράδειγμα τον Finito, τεσπα.

 

 

QQ σε αυτόν που έκανε το τοπικ και κλαίγεται για το ιντερνετ.

Όχι ρε μλκ, Cyta μια χαρα ιντερνετ έχει..πολύ γνωστοί μου έχουν και δεν είχαν κάποιο πρόβλημα

 

Link to comment
Share on other sites

Με hol πάντως εγώ και άλλοι 2-3 φίλοι μου σε torrent downloads πιάνουμε μέχρι και 1,5 mbps/sec.

Γενικά στην περιοχή μας η hol είναι μια χαρά, ενώ άλλες είναι σκατά.Πιστεύω πως είναι ανάλογα με τα σημεία.

Link to comment
Share on other sites

Με hol πάντως εγώ και άλλοι 2-3 φίλοι μου σε torrent downloads πιάνουμε μέχρι και 1,5 mbps/sec.

Γενικά στην περιοχή μας η hol είναι μια χαρά, ενώ άλλες είναι σκατά.Πιστεύω πως είναι ανάλογα με τα σημεία.

Το θέμα είναι να μην είναι ανάλογα με τα σημεία.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να μην είναι ανάλογα με τα σημεία.

Αυτό ακριβώς, γιατί όταν εμένα με παίρνουν τηλέφωνο από όλες τις Εταιρείες (hol, forthnet, wind και 1002) 40 φορές τη μέρα και μου λένε να αλλάξω σε αυτούς επειδή είναι φτηνά και πίπες, και μετά βάζεις 24αρι, πληρώνεις τα 30 ευρώ που "ειναι φθηνά, γιατί connx έδινα 60" και πιάνεις τα 5, ε τότε να πάει να γαμηθεί. Προτιμώ να δίνω τα 69 που δίνω για Connx το δίμηνο και να πιάνω τα 17-18 mbps παρά να δίνω 25-30 το μήνα για 24αρι και να πιάνω τα 3 μου.
Link to comment
Share on other sites

Genikos kai egw gia HOL exw akousei oti einai gtp

alla kita an exeis problima me to wifi mono tote to pio pithano na fteei to modem , h karta diktiou tou laptop h an exeis desktop mpori na fteei to stick pou exeis gia na syndeese.

 

Θες να σου postarw ta forthnet 2,4mbps, ή να περιμενω καμια βδομαδα για τα ~45 του vdsl;

 

sout esy, piges kai extises to spiti sou panw ston kombo....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...