Jump to content

:)


SKRlllEX

Recommended Posts

[move]...KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...[/move]

 

Με λενε Δημητρη, ειμαι 20 χρονων και ζω στη Λαμια...Οχι δεν ειμαι βλαχος ή κατι τετοιο... :Ρ

Αθηναιος ειμαι και εχω ερθει να μεινω στη Λαμια...Ζω μεσα στο Κεντρο της πολης και ειναι πολυ ομορφα...

Πρεπει να ειναι το 4ο, 5o account μου εδω μεσα, απλα τα ειχα για μια ματια και αποφασισα να κανω ενα σωστο για να ποσταρω κι εγω μερικα πραγματα...

Ξερω πραγματα για το Lineage II, το League of Legends, και πολλα ακομα :)

Παιζω OnLine Games απο τα 8 μου και απ'οτι θυμαμαι το 1ο μου OnLine Game ηταν το Lineage II CT1.

Δεν πολυτρελαθηκα στην αρχη αλλα μετα το συνηθισα. Ειχε φαση...

Σπουδαζω "Προγραμματιστης" τωρα και παντα ηθελα να φτιαξω τον δικο μου Lineage II Server... Ειτε σε L2-OFF ειτε L2-Java.

Ολοι θελουμε εναν σερβερ που να τα σπαει, αλλα πιστευω πως για να παρουμε ΠΟΛΛΑ απο αυτο που θελουμε πρεπει να του ριξουμε και ΠΟΛΛΑ...Οπως χρονο, λεφτα και πανω απ'ολα θεληση.

Αυτα ειχα να πω παιδες, ελπιζω να βρουμε απαντησεις στις οποιες αποριες εχουμε και να καταφερουμε αυτα που θελουμε :)

Οποιος θελει μπορει να επικοινωνησει μαζι μου ειτε απο εδω ειτε απο:

 

E-Mail:mitcoocgr69@gmail.com

Facebook ID: https://www.facebook.com/profile.php?id=100003019440321

[move][/move]Skype: mitsos-freezy

Link to comment
Share on other sites

[GR] καλώς όρισες! αφού στο facebook γράφεις ότι ο Πλούταρχος είναι τα πάντα για εσένα τότε θα είσαι παιδί του Dask, hahahah!

 

Σε έκανα add στο skype επειδή ασχολούμαι με l2j και μίλα μου ελεύθερα για τυχόν απορίες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...