Jump to content

[GR]ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!! ;)


'Baggos'

Recommended Posts

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον koza και τους "συνεργάτες" του που κατάφεραν να ρήξουν τον server μου μέχρι στιγμής 4 φορές με την ιδέα ότι θα πάμε και θα αγοράσουμε το δήθεν σουπερ τούμπανο υπερμέγιστο "ddos protection" του (ο θεός να το κάνει). Επίσης θέλω να τον ευχαριστήσω που κατάφερε να ρίξει άλλον έναν Ελληνικό server που προσπαθούσε να μεγαλώσει ανάμεσα σε άλλους τόσους τιτάνες του είδους του. Για άλλη μια φορά κατάφερε να ρίξει στα μάτια του ξένου κοσμάκι τον Έλληνα. Όχι μόνο κατάφερε να τον ρίξει δήχως σκοπό, σαν να μην έφτανε αυτό συνεχίζει και τον ρίχνει ακόμα. Δεν μπορώ να καταλάβω όμως τι καταφέρνει με αυτό? Τι ευχαρίστηση μπορεί να έχει κάποιος "σκοτώνοντας" κάτι που ο άλλος έχει δουλέψει σκληρά για αυτό και φυσικά έχει χαλάσει λεφτά? Όπως και να έχει ο server θα συνεχίζει να ανοίγει όσες φορές και να πέσει , χάσει δεν χάσει τα άτομα που έχει μέσα. Ειλικρινά σ'ευχαριστώ πάρα πολύ που μου δίχνεις το τι μεγάλο @ρχ!δ! είσαι.

 

 

Υ.Γ: Μην πιαστήτε κορόιδα και αγοράσετε το δήθεν ddos protection του. Απ'την στιγμή που έχετε τα 300 ευρώ κρατήστε τα , μαζέψτε άλλα 100-200 και αγοράστε ένα κανονικό protection χίλιες φορές καλύτερο απ'το δικό του.

 

Baggos, Julios.

 

 

[L2J]L2-Nephelim PvP Server Grand Opening 11/09/2012

Link to comment
Share on other sites

LOLOOLLLLLLLLL WTF !

Kalhspera,Prota apo ola 8elw na diefrkiniso auto,Pos egw oute Bika pote se afton ton server Oute ton varesa pote.

Kai ean ton eixa varesi dn fovame na to po .

Meta 8elw na po to allo,pos dn kanw attack kapio server gia na pari ta protections mou.

Opios me kani me ekane pm Idi exo 11 Customers.Ta PC mou einai full so ? Apla nmz pos exi mini afto to o kOzA kai o D3athLegend Varane olous tous server,kai ''katigorite'' Xoris apodi3is h kati allo.

Opos sou eipa k pio pano Pos ean Varousa dn fovomouna na to po.

Euxaristo.

Link to comment
Share on other sites

loqe πήγαινε πούλα τις π@π@...ς σου αλλού. Για να σε κατηγορώ κάτι ξέρω. Μην περιμένεις όμως να σου ζητήσω και τα ρέστα. Έκανες ότι έκανες, κάνεις ότι κάνεις δεν με ενδιαφέρει. Ότι είχα να πω το είπα, από δω και πέρα μίλα όσο θες. Λυπάμαι μόνο τον κάθε κακομοίρη που μπλέκει μαζί σου...

Link to comment
Share on other sites

loqe πήγαινε πούλα τις π@π@...ς σου αλλού. Για να σε κατηγορώ κάτι ξέρω. Μην περιμένεις όμως να σου ζητήσω και τα ρέστα. Έκανες ότι έκανες, κάνεις ότι κάνεις δεν με ενδιαφέρει. Ότι είχα να πω το είπα, από δω και πέρα μίλα όσο θες. Λυπάμαι μόνο τον κάθε κακομοίρη που μπλέκει μαζί σου...

RE ARWSTO PLAZMA !!!!

SOU LEW POS STA ARXIDIA MOU GIA TON KA8E SERVER KAI DN FOVAME NA TO PO EAN EIXA VARESI EGW TON SERVER H TON KA8E SERVER KAI TO KA8E TI MALAKIZMENO PLAZMA POU KINITI STO PLANITI KATALAVETO OPIOS MALAKAS KAI NA EICE POU DN MOU ETROGE TO ARISTERO MOUA RXIDI GIA TON SERVER SOU !!!!

 

 

 

Sorry gia ososus to vlepoune alla exo tedo8i.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα koza,king,d3ath φταίνε

 

Έλα μωρέ.... ο ίδιος νικόλα μπείκες μέσα και μας λάγγαρες για κάποια δευτερόλεπτα!!!!

Δηλαδή τι ήθελες να αποδείξεις? ε?

Μου ζητούσες σαν το γυφτάκι έναν Gm Char, μου έλεγες να αγοράσω από εσένα Anti-DDos και όχι από KoZa. Και πως ο κοζα σου έδειξε το μήνυμα που του έστειλα....

Πως και καλά αυτό εμένα με συμφέρει... Και τι καταλαβαίνεις που χτυπάς έναν server?

Χαλάσαμε λεφτά, νομίζεις μας περισσεύουν? ε?

Και εφόσον εκείνη την ώρα με απειλούσες εσύ, γιατί συγκεκριμένα εκείνη την ώρα πέσαμε?

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ.... ο ίδιος νικόλα μπείκες μέσα και μας λάγγαρες για κάποια δευτερόλεπτα!!!!

Δηλαδή τι ήθελες να αποδείξεις? ε?

Μου ζητούσες σαν το γυφτάκι έναν Gm Char, μου έλεγες να αγοράσω από εσένα Anti-DDos και όχι από KoZa. Και πως ο κοζα σου έδειξε το μήνυμα που του έστειλα....

Πως και καλά αυτό εμένα με συμφέρει... Και τι καταλαβαίνεις που χτυπάς έναν server?

Χαλάσαμε λεφτά, νομίζεις μας περισσεύουν? ε?

Και εφόσον εκείνη την ώρα με απειλούσες εσύ, γιατί συγκεκριμένα εκείνη την ώρα πέσαμε?

εγω στο ειπα οτι τεσταρα, μετα δεν χτυπησα εγω και μην λες για τον gm,σου ειπα και μερικα πραματα που θα κρυβετε πισω απο αυτο...
Link to comment
Share on other sites

εγω στο ειπα οτι τεσταρα, μετα δεν χτυπησα εγω και μην λες για τον gm,σου ειπα και μερικα πραματα που θα κρυβετε πισω απο αυτο...

Τι? Θα κρύβεται το ότι έτσι θα βλέπεις ποιος μας χτυπάει και θα του μπλοκάρεις το Internet στο σπίτι?

Άραξε ρε μεγάλε... το ότι μέσα δεν σε υποβίβασα όπως σου άξιζε, μην νομίζεις πως το πίστεψα κι'όλλας!!!!

 

Είστε οι περισσότεροι εδώ μέσα πολύ μαλάκες, και πολύ μικροί για να σκεφτείτε το οτιδήποτε..... Ο Server θα συκώνεται και θα πέφτει, με 5/10/50/100/300 άτομα.

Γιατί από τόσα, μας φτάσατε στα λιγότερα..... Χτυπήστε κάντε ότι θέλετε, λεφτά τώρα για προστασία δεν έχουμε και το λέμε, όμως θα τα βρούμε, και θα τα πούμε μετά εντός η εκτός maxcheater!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί με κάνατε να μιλήσω σαν ένα 13άχρονο βλαμμένο που πουλάει μαγκιά πίσω στην γαμημένη οθόνη που βλέπω τώρα.... γιατί με κάνατε να δει ένας βλάκας εδώ στο maxcheater τα νεύρα που βγάζω.....

Όχι ρε πούστιδες, κρατούσα χαμηλό προφίλ αλλά άντε και γαμηθείτε το φινάλε.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί με κάνατε να μιλήσω σαν ένα 13άχρονο βλαμμένο που πουλάει μαγκιά πίσω στην γαμημένη οθόνη που βλέπω τώρα.... γιατί με κάνατε να δει ένας βλάκας εδώ στο maxcheater τα νεύρα που βγάζω.....

Όχι ρε πούστιδες, κρατούσα χαμηλό προφίλ αλλά άντε και γαμηθείτε το φινάλε.....

 

 

 

Κράτα την ψυχραιμία σου , μην πέφτεις στο επίπεδό τους!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock