Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

spoil: μεχρι στιγμης εχει το καλυτερο application με διαφορα απο ολους. κ εδειξε εξαιρετικα συνεργασιμος μεχρις στιγμης. θα δουμε πως θα παει στη συνεχεια προτου δωσουμε το τελικο οκ

 

//end_of_spoil

Prosopika den me pirazoune ta 300 post kai 3 na eixe aplos na kanh kala thn doulia tou kai auta pou prepi na kanh!
Link to comment
Share on other sites

spoil: μεχρι στιγμης εχει το καλυτερο application με διαφορα απο ολους. κ εδειξε εξαιρετικα συνεργασιμος μεχρις στιγμης. θα δουμε πως θα παει στη συνεχεια προτου δωσουμε το τελικο οκ

 

//end_of_spoil

 

perimenete dwrean ddos protection?

 

Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση. τα κριτηρια ειναι καθαρα θεμα προσωπικοτητας,ιστορικο flame,τρολλιες,σεβασμος κτλ

Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση. τα κριτηρια ειναι καθαρα θεμα προσωπικοτητας,ιστορικο flame,τρολλιες,σεβασμος κτλ

Μπορεις να μοιραστεις μαζι μας την δηλωση του?Πιστευω οτι πρεπει και εμεις να ξερουμε τι εγραψε...

και οσο για το flame ας μην μιλισω για τον devilking... που παντα κανει flames στο marketplace και οταν τν κανουμε dekarma κατα καποιον τροπο περνει fix χωρις να το δικαιουται...

Link to comment
Share on other sites

Einai san na lete GIATI AYTOS K OXI EGW. Eleos

δεν αξηζω να μπω εγω.. ειμαι πολυ νεος ακομα... Υπαρχουν ομως μελοι καλυτερα και που το αξιζουν να μπουν στο staff επιδη σεβονται κανονες και βοηθανε... ο devilking εκτος του να κραξει ολα τα topics στο marketplace δεν εχει προσφερει τιποτα αλλο,...

Link to comment
Share on other sites

είχαν πρόβλημα οι σερβερς της εταιρίας

 

θα το φτιάξουν πολύ σύντομα λένε

Μας έχεις αφήσει ξεκρέμαστους, bad game.
Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση. τα κριτηρια ειναι καθαρα θεμα προσωπικοτητας,ιστορικο flame,τρολλιες,σεβασμος κτλ

 

καλα ολα αυτα.Το ποσο χρονο περναει στο mxc μετραει;Τη βοηθεια που πρεπει να δινει καποιος (ρεπορτσ κ ετσ) μετραει;Μονο στο μαρκετπλασε τον βλεπω εγω να κανει μπισνεσ

 

Δεν εχω κατι με το παιδι απλα λεω...

 

 

Εγω προτεινα τον Devilfenix ο οποιος κανει ρεπορτσ βοηθαει πολυ στο λ2 σεκτιον !

Link to comment
Share on other sites

spoil: μεχρι στιγμης εχει το καλυτερο application με διαφορα απο ολους. κ εδειξε εξαιρετικα συνεργασιμος μεχρις στιγμης. θα δουμε πως θα παει στη συνεχεια προτου δωσουμε το τελικο οκ

 

//end_of_spoil

Και το δικό μου για g mod.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Thank you for your time @MetaMan! I will test it tomorrow. I will let you know if it works.
    • Hi I did a test on the test server (Classic Client) and I think I found it. Go to folder system/SetItemGrp-eu.dat I test for Majestic Leather Armor (ID: 2395) and i put it like this and it seems to work... setitem_group_begin num=39 essential_setitem_id={{2395};{2419;12990};{5775;11449};{5787;11454}} essential_setitem_desc={[No set effect];[No set effect];[P. Atk. of Bow +8%, Max MP +240, Weight Limit +5759, Resistance to Stun +50%, DEX+1, and CON-1.]} additional_setitem_id={} additional_setitem_desc={} unk1=0 unk2=0 enchant_setitem_condition={{6;[Increases M. Def. and Evasion when all set items are enchanted to 6 or above.]};{7;[Increases 0.5% More M. Def. and Evasion when all set items are enchanted to 7 or above.]}} setitem_group_end
    • Good afternoon, dear users!   We've got YOU covered with all the top deals on the market + instructions and hot discounts! At the moment, a large replenishment of accounts of various services eu, uk, us, es has arrived.   ├ EU, ES, UK, US ├ Advcash (Volet) / Personal, business / Visa, Mastercard ├ Blackcatcard / Personal, business / Mastercard ├ BBVA ES / Personal / Visa ├ Bankera / Personal / Visa ├ Bilderlings / Personal / Mastercard ├ Brighty app / Personal ├ Bitsa / Personal / Visa ├ Bybit / Personal / Mastercard ├ Cryptopay / Personal ├ Ebay.com / Seller / US, EU / New ├ Finci / Personal ├ Gate / Personal / Visa ├ gekkard / Personal / Mastercard ├ Grey / Personal ├ Imagenpay / Personal / Mastercard ├ ICard / Personal ├ ING Bank / Personal ├ Mistertango / Business ├ N26 / Personal ├ PayPal / Personal, business ├ Payset / Business ├ Payoneer / Personal, business ├ Revolut / Personal, business ├ Stripe / Business ├ Wallester / Business / 300 virtual cards VISA for free ├ Wise / Personal, business ├ Wittix / Personal, business ├ Weststein / Personal ├ Wirex / Personal ├ Whitebit / Personal ├ Wallet Telegram / Personal ├ W1TTY / Personal ├ Zeply / Personal ├ AND MANY OTHERS
    • Okay I'm pretty sure there was already compiled one shared by @wongerlt. Yeah there you go.  
  • Topics

×
×
  • Create New...