Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Προτρέχεις...

 

Δεν ξεχώρισα κανένα topic. Έγινε post και το έκανα lock μετά από report. Αν ήταν ή δεν ήταν post μέσα στο thread του stalone δεν το γνωρίζω.

 

Σου ξαναλέω το topic του stalone ήταν sticky. Τα sticky είναι δουλειά του Maxtor επομένως αν έχεις κανένα παράπονο μπορείς να του το πεις.

Σου ξαναλέω δεν κατηγορώ εσένα, το post ήταν στο thread του Stalone και το ξέρεις και εσύ ντάξει σου πα το ξέρω δε φταις εσύ αλλά ήταν γελοίο αυτό που έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να απολογηθεί κανείς! ξεκολάτε με αυτό το θέμα.! Απλά θα μπορούσε να γίνει lock εφόσον υπάρχουν μέρες μπροστά μας μέχρι το grand opening.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει lock από τη στιγμή που ο Stalone τον έχει του χεριού του. Οι κανόνες θα εφαρμόζονται για αυτούς που δε μας τα σκάνε για ads/stickies και γι'αυτούς που δεν μας απειλούν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει lock από τη στιγμή που ο Stalone τον έχει του χεριού του. Οι κανόνες θα εφαρμόζονται για αυτούς που δε μας τα σκάνε για ads/stickies και γι'αυτούς που δεν μας απειλούν.

 

Εφόσον δεν το βλέπει ο Νίκος, γιατί κάθεσαι και χαλιέσαι..; Και που μιλάμε εμείς αυτήν την στιγμή δεν θα αλλάξει κάτι..

Link to comment
Share on other sites

Είπα γιατί. 

 

 

 

Εφόσον δεν το βλέπει ο Νίκος, γιατί κάθεσαι και χαλιέσαι..; Και που μιλάμε εμείς αυτήν την στιγμή δεν θα αλλάξει κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και τα βλέπει, είσαι τόσο αφελής και νομίζεις ότι δε ξέρει τι γίνεται; Και αν δε τα βλέπει αυτός τον ενημερώνουν άλλοι απλά το μόνο που τον νοιάζει είναι πως θα λιγδώσει το αντεράκι του οπότε δε τον νοιάζει και πολύ αν θα διαμαρτυρηθεί κάποιος. Μόνο με απειλές καταλαβαίνει όπως φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ, ΕΝΝΟΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ  :lol:

Ρε μαλάκα μπαίνω μία φορά τη μέρα και κοιτάω έτσι κάποια recent posts, απλά αυτό ήταν πολύ φανερό δηλαδή 29/8 είχε γίνει το topic και ο server άνοιγε 26/9. Έκλεισε για τον ίδιο λόγο το topic του bnb και όχι μόνο(και καλά έκανε) και άφησε το topic του tales ανοιχτό. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να απολογηθεί κανείς! ξεκολάτε με αυτό το θέμα.! Απλά θα μπορούσε να γίνει lock εφόσον υπάρχουν μέρες μπροστά μας μέχρι το grand opening.

Γαμώ τη Μπαναγία σου πια, δεν βαρέθηκες;

Link to comment
Share on other sites

Είχα ξαναρωτήσει αλλά δε μου απαντήσατε. Ο μεγιστάνας ο xdem γιατί έφαγε ban;

Link to comment
Share on other sites

Είχα ξαναρωτήσει αλλά δε μου απαντήσατε. Ο μεγιστάνας ο xdem γιατί έφαγε ban;

 

Απ'όσο ξέρω έφαγε από κάποιον global Mod. Για λόγους επιθετιτκότητας....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...