Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

oxi re file, edw o alos o poustis to paizei gkomena 1 xrono, den sevastike tipota. iparxoune oria. ipame ligo trol ala oxi kai mpourdelo

 

emena den me enoxlh... kalo pedi fenetai, makari na vrei ena pedi na kanei tin zwh tou to palikari.  :happyforever:

 

Giati ti sou ekane esena kai kaneis rage? 

Link to comment
Share on other sites

emena den me enoxlh... kalo pedi fenetai, makari na vrei ena pedi na kanei tin zwh tou to palikari.  :happyforever:

 

Giati ti sou ekane esena kai kaneis rage? 

 

 

ti rage re mlka pou to vlepeis to rage, apla gelaw me tin parti tou

Link to comment
Share on other sites

Vari peponi mas vgikes xdem. Papse na asxolise me tous alous kai koita ton eayto sou.  :dat:

 

 

enw esy pou sxoliases xoris kan na anafer9ei kaneis se sena, ase mas re mlka cobra. se forum eimai, giati na kitaw tin parti mou

 

egw eixa 3igi9ei swsta apenanti tou, epeze me fatsoules smilies kai tsimpoukia kai apo pisw me ekane report stous mod o karagkiozis, oti milage me ton sp oli nixta skype kai varage malakia me tis istories tou den ta leei omos xaxaxax owned, kai to arxisa olo afto sto gost, giati 9elw na er9ei na mou apantisei o idios. apo periergia na dw ti 9a pei

Edited by xdem
Link to comment
Share on other sites

enw esy pou sxoliases xoris kan na anafer9ei kaneis se sena, ase mas re mlka cobra. se forum eimai, giati na kitaw tin parti mou

 

 

Eisai vlakas twra... tin mia les gt sxoliazeis xwrhs na se anaferoun, kai tin alli les se forum eimai giati na kitaw tin party mou. Kai kaneis to idio.... agori mou eisai sto ypogio mazi me ton ventic  :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Eisai vlakas twra... tin mia les gt sxoliazeis xwrhs na se anaferoun, kai tin alli les se forum eimai giati na kitaw tin party mou. Kai kaneis to idio.... agori mou eisai sto ypogio mazi me ton ventic  :happyforever:

den vgazei noima, pame pali

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...