Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Έλα νικολούδε ξεκόλλα να χαρείς!

Θα χαρώ αν κάποια στιγμή σου κοπούν και τα δύο χέρια από τη ρίζα και δε ξαναποστάρεις προς το παρόν οπότε απόλαυσε το ποιοτικό μου κράξιμο.
Link to comment
Share on other sites

Θα χαρώ αν κάποια στιγμή σου κοπούν και τα δύο χέρια από τη ρίζα και δε ξαναποστάρεις προς το παρόν οπότε απόλαυσε το ποιοτικό μου κράξιμο.

 

Ναι και έτσι είσαι αντράκι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ποιο πολύ μου φαίνεσαι για πουστάρα παρά για αντράκι 8)

Link to comment
Share on other sites

πως άρχισε όλο αυτό;

απο που;

 

ένα link.

 

ξαναλέω μην μπεις στον κόπο... αλλά αφού θες να χαρείς τόσο πολύ ψάξε να το βρεις 8), δεν είναι δύσκολο να ψάξεις και λίγο

Link to comment
Share on other sites

πως άρχισε όλο αυτό;

απο που;

 

ένα link.

Τα έχουν στο report, μπορείες να δίνεις καρμα κάθε 1 ώρα όμως μόνο κρίμα. Θα θες να με πας +34.
Link to comment
Share on other sites

Ναι και έτσι είσαι αντράκι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ποιο πολύ μου φαίνεσαι για πουστάρα παρά για αντράκι 8)

Μη νομίζεις οι πούστηδες αντράκια γαμάνε δε γαμιούνται.
Link to comment
Share on other sites

Τα έχουν στο report, μπορείες να δίνεις καρμα κάθε 1 ώρα όμως μόνο κρίμα. Θα θες να με πας +34.

Εγώ λέω να ξεκινήσω από τώρα να σου δίνω.
Link to comment
Share on other sites

κάποιος να κάνει ένα permanent ban τον exille. χωρίς λόγο. γιατί έτσι

 

και ένα έρανο να περάσει απο ψυχιατρική γνωμάτευση

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του ότι αν ήμουν πούστης δε θα άφηνα έγκυο την Βάσω.

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρώτα την πρώτα αν είναι για τα μούτρα σου και μετά έλα να μου πεις χαχαχαχαχαχαχαχα Nice story 8)

Link to comment
Share on other sites

κάποιος να κάνει ένα permanent ban τον exille. χωρίς λόγο. γιατί έτσι

 

και ένα έρανο να περάσει απο ψυχιατρική γνωμάτευση

 

ναι σίγουρα! χαχαχαχα ρε τους τρελούς εδώ μέσα χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρώτα την πρώτα αν είναι για τα μούτρα σου και μετά έλα να μου πεις χαχαχαχαχαχαχαχα Nice story 8)

Εντάξει χαίρομαι που το επιβεβαίωσες και εσύ ότι είσαι ο Ραφαήλ. Επίσης της είπα να σου πει ότι το παιδί είναι δικό σου.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...