Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

evale proofs kai sto ''report scammers'' kanto ban to allo to skoupidi  :dat:

den proseksa ti egine tsakonomuna gia tin duleia  :not bad:

apla to eida k skalwsa gt to tittle leei sold k piga na to kanw report gia lock mexri pu eida to last reply

Link to comment
Share on other sites

den proseksa ti egine tsakonomuna gia tin duleia  :not bad:

apla to eida k skalwsa gt to tittle leei sold k piga na to kanw report gia lock mexri pu eida to last reply

 

exei ksana scammarei o allos re apla ton ksebanaran an thimame kala epidi edose ta lefta pisw

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω απ τα βαθη της ψυχης μου για το δραμα που μου προσφερατε πρωι πρωι 10-12 σελιδες πιο πριν . Ηταν η εγγυηση για να ξεκινησει καλα η μερα μου.  :gusta: :not bad:

 

επισης θα ηθελα να προσθεσω 2 πραγματα (ξανα).

 

1) σας μισω που κανατε το gost σαν συναξη κυριων που μαζευονται για πλεξιμο με το βελονακι κ κουλουρακια μαζι με το φασκομηλο.

2)η λεξη "γατακια" εγινε πιο maistream βρισια κ απ το "γαμω τη μανα σου κ το πατερα σου"

 

 

ntaksei mikros se ilikia se geniko vathmo dn eime alla genika ne eime anyway ontws isxiun auta pu les stekun apolita!

DafuqDidIJustRead.jpg

 

Kalutero pragma dn uparxei apo tn ksapla k to mxc apo to kinito

Δεν ξερω αν προσπαθεις να γινεις κομματι μιας "e-παρεας" ,αν το κανεις για να σε αποδεχτουν,αν προσπαθεις να γινεις αρεστος,αν οντως κανεις e-licking , η τελος παντων ποιος ειναι ο σκοπος σου ,αλλα πραγματικα παρτο αλλιως γιατι ειναι ΕΜΕΤΙΚΟ οπως το κανεις...Δηλαδη μεχρι να σου δωσω το οκ στο wrd να σου βγαλει το ban ,πως την εβρισκες?μονο με τη ξαπλα?με τους περισσοτερους εγω εχω βγει για καφε κ μπυρες απο εδω μεσα αλλα εσυ ως τσαμπικος πως θα τους δεις απο κοντα?γιατι δενεσαι με μια οθονη αν δεν σκοπευεις να τους δεις face to face?θες πραγματικη βοηθεια απο καποιο ψυχολογο η ψυχιατρο που να ειδικευεται σε αγοραφοβια η για κλειστα ατομα που δυσκολευονται να κανουν παρεες στην πραγματικη τους ζωη...αν παρατηρησεις τα ποστς σου θατο δεις...ειναι ψευτικα κ αρκετες φορες σε αγνοουν γιατι καταλαβαινουν οτι λες μαλακιες(οπως αυτη που κοκκινισα)

 

2307422515_1.jpg

skefteite kati tetoio alla Cme opws leei k o xdem oxi apla kapnizontas!

me noiazei apla na pinw na kapnizw na trww k na exw me kati na asxolithw sto pc :D

(ektos apo merika diastimata pu me pianun oi kales plevres tu eautu mu k vgenw k kamia volta)

θες γιατρο κ εσυ...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...