Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Και εσύ κράζεις το fb κάθε φορά που κάνει αλλαγές, αλλά συνεχίζεις να το χρησιμοποιείς.

 

λσδφξκλσφησδφνξλσδηφξκσδ UFO ERROR ERROR.

 

Τι έκανα εγώ? Ο.ο

 

 

Εγώ μιλάω στο lol και εδώ όπως και ο Fortuna(που έχει κάνει και αρκετά guides στο lol).

 

Τελικά είναι χρήσιμο το φόρουμ η όχι γιατί μπερδεμένα τα λες... η μου φαίνεται? :/

Link to comment
Share on other sites

ποιος σου'πε ότι δεν προσφέρει? αν έχεις 3 χρόνια να παίξεις λ2 ,εσύ δεν έχεις να προσφέρεις σε αυτό κι έτσι σίγουρα ούτε αυτό σε σένα.

κάθε μέρα νέα τοπικ στα marketplace ,private servers all day long , στο req dev help ζητάνε help newbies όπως ήμασταν όλοι,share l2jmodifications γεμάτο πιο πολύ από κάθε άλλο φόρουμ.

σίγουρα όχι όπως παλιά που όλοι παίζανε l2 αλλά δεν είναι dead εφόσον ο maxtor έχει κέρδος ακόμα από αυτό.

 

 

τέλος κι αυτή η καραμέλα.

 

 

Και υπάρχει το lol section που είναι ζωντανό μέρα παρά μέρα από εσένα κυρίως και άλλους :P

 

καλά είναι για μένα  :)

μάλλον είσαι moderator και σε άλλο forum, και έκανες post στο λάθος.
Link to comment
Share on other sites

Το forum είναι επιεικώς για τον πούτσο, εκτός αν θεωρείται σοβαρό activity τα παιδάκια που δε ξέρουν να ανοίγουν eclipse και τα άλλα παιδάκια που ανοίγουν server που κλείνουν σε 1 βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία μιλάω με τον Νικόλουδο και το Φορτούνα και τυχαίνουμε τον καρκίνο τον ίδιο στο ΛΟΛ,ποτέ δεν τους έβρισα.

 

Δεν ξέρω πως κρατήθηκα.  :poker face:

Link to comment
Share on other sites

ποιος σου'πε ότι δεν προσφέρει? αν έχεις 3 χρόνια να παίξεις λ2 ,εσύ δεν έχεις να προσφέρεις σε αυτό κι έτσι σίγουρα ούτε αυτό σε σένα.

κάθε μέρα νέα τοπικ στα marketplace ,private servers all day long , στο req dev help ζητάνε help newbies όπως ήμασταν όλοι,share l2jmodifications γεμάτο πιο πολύ από κάθε άλλο φόρουμ.

σίγουρα όχι όπως παλιά που όλοι παίζανε l2 αλλά δεν είναι dead εφόσον ο maxtor έχει κέρδος ακόμα από αυτό.

τέλος κι αυτή η καραμέλα.

 

 

Και υπάρχει το lol section που είναι ζωντανό μέρα παρά μέρα από εσένα κυρίως και άλλους :P

 

καλά είναι για μένα  :)

 

Έστω πως έτσι είναι. Πιστεύεις πως οι περισσότεροι εδώ γίνονται mod επειδή θέλουν να βοηθήσουν το forum; Οι περισσότεροι σκατά τα κάνουν και τους κράζουν όλοι.

 

Ε και το μουνί της μάνας σου μου άρεσε πιο πολύ πριν σε γεννήσει αλλά δεν έκανα σελίδα στο fb για αυτό.

 

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΤΙ ΣΟΥ ΠΑΑΑΑΑΑ!

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία μιλάω με τον Νικόλουδο και το Φορτούνα και τυχαίνουμε τον καρκίνο τον ίδιο στο ΛΟΛ,ποτέ δεν τους έβρισα.

 

Δεν ξέρω πως κρατήθηκα.  :poker face:

Δε σου πάει η καρδιά γιατί γελάμε πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Το forum είναι επιεικώς για τον πούτσο, εκτός αν θεωρείται σοβαρό activity τα παιδάκια που δε ξέρουν να ανοίγουν eclipse και τα άλλα παιδάκια που ανοίγουν server που κλείνουν σε 1 βδομάδα.

 

Αυτά τα λέμε και τα ξαναλέμε εδώ και πολλά χρονιά έτσι είναι! Αν θες να το αλλάξεις κάνεις κάτι για αυτό αν δεν... άπλα κράζεις....

 

Δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις φίλε...

Link to comment
Share on other sites

Έστω πως έτσι είναι. Πιστεύεις πως οι περισσότεροι εδώ γίνονται mod επειδή θέλουν να βοηθήσουν το forum; Οι περισσότεροι σκατά τα κάνουν και τους κράζουν όλοι.

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

true

 

 

o maxtor βγάζει λεφτά οπότε δεν μπορείς να το πεις dead forum,απλό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα λέμε και τα ξαναλέμε εδώ και πολλά χρονιά έτσι είναι! Αν θες να το αλλάξεις κάνεις κάτι για αυτό αν δεν... άπλα κράζεις....

 

Δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις φίλε...

Εμείς μπορούμε να τα αλλάξουμε μόνοι μας; Να σου θυμίσω πόσες αλλαγές έχουν γίνει στο staff τα τελευταία χρόνια γιατί υποτίθεται σύμφωνα με τον μεγάλο ότι φταίει το staff που το forum είναι νεκρό;
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία μιλάω με τον Νικόλουδο και το Φορτούνα και τυχαίνουμε τον καρκίνο τον ίδιο στο ΛΟΛ,ποτέ δεν τους έβρισα.

 

Δεν ξέρω πως κρατήθηκα.  :poker face:

 

Αφού και τις 2 φορές που μπήκαμε skype ήμουν σερί και δε μπορούσα να μιλήσω :/

 

Έκανα typos στον προφορικό λόγο.

Link to comment
Share on other sites

You will get unban only if you change your attitude . For now I won't change your ban time .

 

Don't open new topic . If you want something to say just pm me .

και καταλήγουμε εδώ.

 

 

από εκεί και πέρα, κακό δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα typos στον προφορικό λόγο.

ούτε ο γατάκηςς με την τυρίλα στο στόμα δεν κάνει τέτοια

 

dafuq

Link to comment
Share on other sites

true

 

 

o maxtor βγάζει λεφτά οπότε δεν μπορείς να το πεις dead forum,απλό.

 

Δεν είπα πουθενά ότι είναι νεκρό το forum.

Link to comment
Share on other sites

από το 2010 λέμε ότι το φόρουμ είναι dead αλλά από τότε έχει βάλει άλλες 2-3 χιλιάδες στη τσέπη του ο μάξτορ σίγουρα

ότι είναι ψιλό για τον πούτσο το λες αλλά όχι dead. NONONONONO!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...