Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ο λόγος που είσαι εδώ είναι το σπαμ section?

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί μερική κράζεται το φόρουμ και είστε ακόμη εδώ... Ο.ο

Το λες αυτό στο άτομο που κρατάει ζωντανό το lol section, ενδιαφέρον.
Link to comment
Share on other sites

Α και Justice ,όπως σου είχα πει κάνε rename φίλε.

 

Και όχι δεν το δέχομαι από εσάς να μου την λέτε για την συμπεριφορά μου,πότε μου δεν έβρισα όπως εσείς.

 

Που έβρισα; Το τι κάνω το κρίνει μονο ο Maxtor . Επίσης σέβομαι την γνωμη όλων των staffer και άμα ήταν μονο ένας που ήθελε να φάτε μπαν δεν θα τρώγατε . Επίσης είχα κάνει suggest για να σας μειωθεί η ποινή αλλά τουλάχιστον στον math ( δεν ξέρω αν είσαι εσυ ή κάποιος άλλος ) .

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκας είναι

 

Ηρέμησε σισσυ..... χάνεις το δίκιο σου έτσι.

 

Αν είχαν πρόθεση να σε κάνουν un-ban τώρα την χαλάς από μόνο σου...

Link to comment
Share on other sites

Που έβρισα; Το τι κάνω το κρίνει μονο ο Maxtor . Επίσης σέβομαι την γνωμη όλων των staffer και άμα ήταν μονο ένας που ήθελε να φάτε μπαν δεν θα τρώγατε . Επίσης είχα κάνει suggest για να σας μειωθεί η ποινή αλλά τουλάχιστον στον math ( δεν ξέρω αν είσαι εσυ ή κάποιος άλλος ) .

Ρε μαλάκα ειδικά για τον matthew το perma είναι υπερβολικό.
Link to comment
Share on other sites

Το λες αυτό στο άτομο που κρατάει ζωντανό το lol section, ενδιαφέρον.

 

Συγνώμη που σε έθιξα φίλε.... άλλα έτσι φαίνεται από τα λεγόμενα σου.

 

Αν κάνω λάθος διορθοσεμε ....

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που είσαι εδώ είναι το σπαμ section?

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί μερική κράζεται το φόρουμ και είστε ακόμη εδώ... Ο.ο

 

Και εσύ κράζεις το fb κάθε φορά που κάνει αλλαγές, αλλά συνεχίζεις να το χρησιμοποιείς.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που σε έθιξα φίλε.... άλλα έτσι φαίνεται από τα λεγόμενα σου.

 

Αν κάνω λάθος διορθοσεμε ....

Εγώ μιλάω στο lol και εδώ όπως και ο Fortuna(που έχει κάνει και αρκετά guides στο lol).
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν ακόμα γλύφτες σε αυτό το forum ενώ ο μέσος όρος ηλικίας είναι πλέον 18-20. Τόσα λίγα πράγματα έχουν καταφέρει στη ζωή τους που το θεωρούν τόσο σημαντικό το να έχουν μια "αξιοπρεπή" θέση σε ένα forum που δεν προσφέρει τίποτα πια;

ποιος σου'πε ότι δεν προσφέρει? αν έχεις 3 χρόνια να παίξεις λ2 ,εσύ δεν έχεις να προσφέρεις σε αυτό κι έτσι σίγουρα ούτε αυτό σε σένα.

κάθε μέρα νέα τοπικ στα marketplace ,private servers all day long , στο req dev help ζητάνε help newbies όπως ήμασταν όλοι,share l2jmodifications γεμάτο πιο πολύ από κάθε άλλο φόρουμ.

σίγουρα όχι όπως παλιά που όλοι παίζανε l2 αλλά δεν είναι dead εφόσον ο maxtor έχει κέρδος ακόμα από αυτό.

τέλος κι αυτή η καραμέλα.

 

 

Και υπάρχει το lol section που είναι ζωντανό μέρα παρά μέρα από εσένα κυρίως και άλλους :P

 

καλά είναι για μένα  :)

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ κράζεις το fb κάθε φορά που κάνει αλλαγές, αλλά συνεχίζεις να το χρησιμοποιείς.

Ε και το μουνί της μάνας σου μου άρεσε πιο πολύ πριν σε γεννήσει αλλά δεν έκανα σελίδα στο fb για αυτό.

 

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΤΙ ΣΟΥ ΠΑΑΑΑΑΑ!

Link to comment
Share on other sites

Το χα δει αυτό σε μία σελίδα στο fb που κλαιγόταν για το timeline ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Ε και το μουνί της μάνας σου μου άρεσε πιο πολύ πριν σε γεννήσει αλλά δεν έκανα σελίδα στο fb για αυτό.

 

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΤΙ ΣΟΥ ΠΑΑΑΑΑΑ!

 

 

:LOL: to eida kai afto

Link to comment
Share on other sites

Που έβρισα; Το τι κάνω το κρίνει μονο ο Maxtor . Επίσης σέβομαι την γνωμη όλων των staffer και άμα ήταν μονο ένας που ήθελε να φάτε μπαν δεν θα τρώγατε . Επίσης είχα κάνει suggest για να σας μειωθεί η ποινή αλλά τουλάχιστον στον math ( δεν ξέρω αν είσαι εσυ ή κάποιος άλλος ) .

Ρε μαλάκα ο Ματθαίος είμαι ναι,γενικά για τους staffers μιλάω και όχι για εσένα συγκεκριμένα. Είπα στα αρχίδια μου το ΒΑΝ αλλά να το κάνετε σε όλους και όχι σε συγκεκριμένα άτομα,ειρωνικός ήμουν ,και με το παραπάνω, αλλά ποτέ δεν έβρισα. Και δεν ανέχομαι να τρόω ΒΑΝ από κάποιους που λένε πολύ χειρότερα και είναι staffers.

Αφού τους μισούς staffers τους έχω block,λες να ψήφιζαν όχι?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...