Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Και εγώ ας πούμε μ έκανα δώρo ένα tablet xperia και εγώ το άλλαξα και πήρα ipad.

 

:not bad:

a3izoun oi tabletes? i mono mostra?
Link to comment
Share on other sites

μέχρι και το xperia u που κάνει 130 ευρώ και είναι διπύρινο είναι πιο καλό, λολ

κρίμα που δεν έχεις ένα jajajaja
Link to comment
Share on other sites

κρίμα που δεν έχεις ένα jajajaja

έχω το xperia arc που είναι μονοπύρινο και πάλι είναι πιο καλό απο το iPhone λελ

 

και το έχω και 3 χρόνια

Link to comment
Share on other sites

έχει ο αδερφός μου  :happyforever:

Ασχολίαστο. Εξάλλου είσαι μικρός εσύ ακόμα για κινητό.

 

a3izoun oi tabletes? i mono mostra?

Το ipad απλά γαμάει μάνες.

 

 

@ED εγώ έχω το xperia neo V. Γαμηστερό κινητό στην κατηγορία του και επίσης πολύ καλύτερο από όλα τα καινούργια κινητά της ιδιας κατηγορίας που έχουν βγει (Sole και κάτι άλλα δεν τα θυμάμαι)

Link to comment
Share on other sites

μέχρι και το xperia u που κάνει 130 ευρώ και είναι διπύρινο είναι πιο καλό, λολ

Επανέλαβε το μερικές φορές να το πιστέψεις. Θα επαναλάβω κάτι που έχω πει πολλές φορές και δε λέτε να το βάλετε στο κεφάλι σας(όποιος έχει ασχοληθεί και έχει δουλέψει και με android και με iOS θα συμφωνήσει), τη γαμημένη διαφορά δε την κάνει το hardware στα smartphone την ίδια καλή δουλειά θα κάνει ένας διπύρηνος στα 1,2 που έχει το 5 την ίδια και το S4 με τον τετραπύρηνο τι διάολο έχει για τον απλούστατο λόγο του ότι ο γαμημένος 4πύρηνος ΔΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ γιατί δεν υπάρχει εφαρμογή να τον αξιοποιεί στα φουλ! Και από τη στιγμή που το iOS είναι κάτι αιώνες μπροστά από το Android σε όλους τους τομείς ένα iPhone είναι καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

και ειδικά η κάμερα του iPhone πόσο μάπα; τις προάλλες βγάλαμε κάτι φωτογραφίες στο envy και όλες βγήκαν κοκκινισμένες απο τα φωτορυθμικά, και βγάλαμε με το δικό μου και φαίνεται λες και είναι χωρίς φωτορυθμικα & σαν να ήταν μέρα

Link to comment
Share on other sites

έχω το xperia arc που είναι μονοπύρινο και πάλι είναι πιο καλό απο το iPhone λελ

 

και το έχω και 3 χρόνια

μου χάλασε πάνω στο 3μηνο....και δεν είναι πιο καλό από κανένα iPhone.

 

η Κάμερα χαίρω πολύ. Η σόνυ έχεις τις καλύτερες/.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...