Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

δε πειράζει,εσύ θα λες οτι οι teammates σου ειναι κακοί

 

 

dask tactics

 

Δε συνηθίζω να λέω τέτοια πράματα και συχνά με νοιάζει περισσότερο το τι έκανα εγώ παρά το τι έκαναν οι συμπαίκτες γιατί σίγουρα δεν έπαιξα αρκετά καλά για να χάσουμε όσο ζώα και να ήταν οι συμπαίκτες μου. ΑΛΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΟΥΤΑΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΑΤΟΜΑ ΜΕ TRISTANA ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ "ΕΝΕΜΥ ΤΕΑΜ PROTECTS THEIR ADC AND YOU DON'T"

 

Το άλλο που ο Jarvan μας έκανε ping για recall ενώ είχαμε πάρει Ace δε θα το σχολιάσω μιας και το βλέπω πολύ συχνά...

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει μαλάκες έχω τερματίσει την Elise. Είμαι ο δε χάνω, ο πάω μόνο ευθεία, ο τα βλέπω όλα κόκκινα, ο μόνιμα θολωμένος.

 

Ούτε με εντομοκτόνο δε με κάνουν counter.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

Δε συνηθίζω να λέω τέτοια πράματα και συχνά με νοιάζει περισσότερο το τι έκανα εγώ παρά το τι έκαναν οι συμπαίκτες γιατί σίγουρα δεν έπαιξα αρκετά καλά για να χάσουμε όσο ζώα και να ήταν οι συμπαίκτες μου. ΑΛΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΟΥΤΑΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΑΤΟΜΑ ΜΕ TRISTANA ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ "ΕΝΕΜΥ ΤΕΑΜ PROTECTS THEIR ADC AND YOU DON'T"

 

Το άλλο που ο Jarvan μας έκανε ping για recall ενώ είχαμε πάρει Ace δε θα το σχολιάσω μιας και το βλέπω πολύ συχνά...

Εγώ πάω καρφί να χάσω και 3o promo series, δεν ψήνονται να πάρουν support τα polski last picks.
Link to comment
Share on other sites

Δε συνηθίζω να λέω τέτοια πράματα και συχνά με νοιάζει περισσότερο το τι έκανα εγώ παρά το τι έκαναν οι συμπαίκτες γιατί σίγουρα δεν έπαιξα αρκετά καλά για να χάσουμε όσο ζώα και να ήταν οι συμπαίκτες μου. ΑΛΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΟΥΤΑΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΑΤΟΜΑ ΜΕ TRISTANA ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ "ΕΝΕΜΥ ΤΕΑΜ PROTECTS THEIR ADC AND YOU DON'T"

 

Το άλλο που ο Jarvan μας έκανε ping για recall ενώ είχαμε πάρει Ace δε θα το σχολιάσω μιας και το βλέπω πολύ συχνά...

ε βεβαια recall,τι θες να σπας τα αντιπαλα turret και να σκεφτονται ολοι "τι μουνι,μονο οσο ειμαστε ψοφιοι μπορει να μας νικησει"
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάω καρφί να χάσω και 3o promo series, δεν ψήνονται να πάρουν support τα polski last picks.

 

Πέτυχα στο last game έναν enemy με PL που έπαιζε Ziggs. Έβγαλα τόσο κόμπλεξ πάνω του που με ρωτούσε αν ήμουν duo με το mid XAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

Στο ένα game που νικήσαμε 4v5 ο άλλος πήρε Orianna και δεν μπήκε ποτέ αλλά ντάξει έπαιξα άρρωστο ζουγκλαδόρο και το κουβάλησα και στο άλλο τώρα που ήταν το πρώτο promo game είχα karthus "support" με full ap που έπαιρνε και όλο το farm από το adc μας. Αυτό δεν μπόρεσα να το κουβαλήσω γιατί feedare κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Πέτυχα στο last game έναν enemy με PL που έπαιζε Ziggs. Έβγαλα τόσο κόμπλεξ πάνω του που με ρωτούσε αν ήμουν duo με το mid XAXAXAXA

Πραγματικά τους μισώ έχω κολλήσει στο γαμημένο Silver V γιατί πρέπει στα promo να με βάζει με ό,τι χειρότερο σκουπίδι υπάρχει.
Link to comment
Share on other sites

Πέτυχα στο last game έναν enemy με PL που έπαιζε Ziggs. Έβγαλα τόσο κόμπλεξ πάνω του που με ρωτούσε αν ήμουν duo με το mid XAXAXAXA

 

http://www.lolking.net/summoner/eune/19423728#history

 

Last game

 

136354503583.gif

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά τους μισώ έχω κολλήσει στο γαμημένο Silver V γιατί πρέπει στα promo να με βάζει με ό,τι χειρότερο σκουπίδι υπάρχει.

 

Γενικά το 90 % όσων βάζουν PL, RU, GR, BG, RO κτλπ στο name τους είναι παιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το 90 % όσων βάζουν PL, RU, GR, BG, RO κτλπ στο name τους είναι παιδάκια.

Μα γαμώ την παναγία τους αν δε θέλουν να παίξουν support να το πουν να πάρω εγώ γαμώ τη μάνα τους δε χρειάζεται να τρολλάρουν.
Link to comment
Share on other sites

Μα γαμώ την παναγία τους αν δε θέλουν να παίξουν support να το πουν να πάρω εγώ γαμώ τη μάνα τους δε χρειάζεται να τρολλάρουν.

εχω ξεχασει ποσο καλη επικοινωνια υπαρχει στα silver divisions του east
Link to comment
Share on other sites

εχω ξεχασει ποσο καλη επικοινωνια υπαρχει στα silver divisions του east

Τους μισώ ρε μαλάκα να πεθάνουν αργά και βασανιστικά.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...