Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

ρε γαμημένε,έχεις καταλάβει ότι είσαι unbanned επειδή μάλλον εκείνη την ημέρα ο νοβλε ερωτεύτηκε.

 

μην μας τα κανεις τσουρέκια,έχουμε σοβαρότερα πράγματα να κάνουμε απο το να ασχολούμαστε με εσένα και τα ζωα σου.

εγώ δεν έχω. Ακόμα ψάχνω l2 server ο πικραμένος

 

EXILE ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

καλά εσύ περίμενε να δεις μέλλον.... Εδώ καλά καλά συμπεριφορά δεν έχεις τι το πεδεύεις το θέμα.?

Τουλάχιστον έχω σωστή ορθογραφία, σε αντίθεση με εσένα πήγα σχολείο, και έχω αρχίδια και αξιοπρέπεια. Και δεν δέχομαι απειλές από σκουπίδια.

Το γλείψιμο δεν έκανε ποτέ ανθρώπους αλλά ρουφιάνους.

Link to comment
Share on other sites

άμα αφήσεις και τίποτα έχει καλώς, εσύ παίζει το πρωί για πρωινό να βαράς μια χημειοθεραπεία για να μπορέσεις να αναπνεύσεις απ τη χαζομάρα

 

Καλά με τέτοια μυαλά είσαι ακόμα??? χαχαχαχαχαχαχα ρε μαζευτείτε λέω εγώ γιατί δεν σας βλέπω καλά

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον έχω σωστή ορθογραφία, σε αντίθεση με εσένα πήγα σχολείο, και έχω αρχίδια και αξιοπρέπεια. Και δεν δέχομαι απειλές από σκουπίδια.

Το γλείψιμο δεν έκανε ποτέ ανθρώπους αλλά ρουφιάνους.

 

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΧΕΣΑΙ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ! ΚΑΛΑ? ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ

Link to comment
Share on other sites

Ade exile pane sto gkomenaki sou..

 

5h3Mu.jpg

 

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΓΕΝΗΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΓΑΡΙΔΑΚΙ

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΧΕΣΑΙ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ! ΚΑΛΑ? ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ

παρθενοπη

 

οκ.

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν έχω. Ακόμα ψάχνω l2 server ο πικραμένος

 

EXILE ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ

Μαλάκα σοβαρά είσαι χαζός ρε, δεν υπάρχουν l2 servers.Παίξε official !
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΓΕΝΗΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΓΑΡΙΔΑΚΙ

Τώρα σοβαρά γιατί κοροϊδεύεις τον εαυτό σου; Αφού γκόμενα δεν έχεις και το ξέρεις

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΧΕΣΑΙ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ! ΚΑΛΑ? ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ

Αυτά τα κάνει η μητέρα σου έλα σήκω φύγε χλέμπουρα, άντε μας τα έχεις κάνει τούμπανο, βλέπεις κανείς μας δεν σε γουστάρει γιατί μας ενοχλείς;

Vazelos FB

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα σοβαρά είσαι χαζός ρε, δεν υπάρχουν l2 servers.Παίξε official !

NO! 85level και μετά expexpexp θέλω παρέα,η χαζο clan που είμαι δεν παίζει οπότε

μαλακίζομαι βασικά ρε,δε υπάρχει το πάθος πια :(

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σοβαρά γιατί κοροϊδεύεις τον εαυτό σου; Αφού γκόμενα δεν έχεις και το ξέρειςΑυτά τα κάνει η μητέρα σου έλα σήκω φύγε χλέμπουρα, άντε μας τα έχεις κάνει τούμπανο, βλέπεις κανείς μας δεν σε γουστάρει γιατί μας ενοχλείς;

Vazelos FB

 

ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ. ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΙΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΥΡΝΑΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΤΕ ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΑΘΕΤΕ 2-3 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΞΑΝΑΕΡΧΟΜΑΙ GOST.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...