Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Παιδιά συγνώμη που δε σας λέω καλημέρα, καληνύχτα και του χρόνου με υγειά γιατί δεν είμαι κοινωνικός και δεν είμαι από σπίτι. 

 

Ρε μαλάκα σοβαρά τώρα ήρθες να το παίξεις γαμπρός σε gamign forum με όλους μας να είμαστε (σχεδόν όλοι δηλαδή) str8? 

Εκτός από σένα που προτιμάς το CoD από το CS.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εμείς όντως είμαστε αλήτες που την πίνουμε όλη μέρα και βιάζουμε κοριτσάκια... Τότε ρε καραγκιόζη να στέλνεις καλημέρες σε όλους όχι μόνο στο staff αφού το κάνεις λόγω κοινωνικότητας. Άντε βρωμιάρη, ύπουλε σιχαμερέ, αηδιαστικέ.

 

 

ΚΑΙ τι σε κάνει να πιστεύεις ο,τι γλύφω; χαχααχ δεν έχεις μάθει να καλημερίζεις την ίδια σου την ομάδα; τότε ή ανόριμο πλάσμα θα είσαι ή ένα σκυλί που δεν μπορεί να κάνει τίποτα στην ζωή του από το να προσβάλει αυτούς που δεν γουστάρει...

Link to comment
Share on other sites

ειρωνία; μόνο ειρωνίες πουλάτε εδώ μέσα;

Εγώ πουλάει και τρελίτσα, θέλει λίγκο; 

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις άκρες γιατί συνεχίζεις και είσαι εδώ πέρα και δεν κάνεις καριέρα σε πιο σοβαρά φορουμ με τις ίδιες ασχολίες; Τι σε τραβάει στο maxcheaters και συνεχίζεις και μπαίνεις και κράζεις τα ίδια και τα ίδια;

 

Το ότι είναι ψυχάκιας ο ίδιος ; Δεν ξέρω αν δικαιολογεί μόνο αυτό την κατάστασή του.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ τι σε κάνει να πιστεύεις ο,τι γλύφω; χαχααχ δεν έχεις μάθει να καλημερίζεις την ίδια σου την ομάδα; τότε ή ανόριμο πλάσμα θα είσαι ή ένα σκυλί που δεν μπορεί να κάνει τίποτα στην ζωή του από το να προσβάλει αυτούς που δεν γουστάρει...

Ναι μόνο που εσύ δεν είσαι στην ομάδα. Εκεί είναι το πρόβλημα σιχαμένε γλείφτη, κοίτα να σοβαρευτείς επιτέλους τώρα το 2014.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από σένα που προτιμάς το CoD από το CS.

Εννοείται COD ρε μαλάκα τι συζητάμε τώρα. Είναι σα να μου λες ΦΙΦΑ ή ΠΡΟ! 

Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι ψυχάκιας ο ίδιος ; Δεν ξέρω αν δικαιολογεί μόνο αυτό την κατάστασή του.

Ρε μαλάκα το παιδί πραγματικά χρίζει ψυχιατρικής παρακολούθησης.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις άκρες γιατί συνεχίζεις και είσαι εδώ πέρα και δεν κάνεις καριέρα σε πιο σοβαρά φορουμ με τις ίδιες ασχολίες; Τι σε τραβάει στο maxcheaters και συνεχίζεις και μπαίνεις και κράζεις τα ίδια και τα ίδια;

 

 

Γιατί υποτίθεται εδώ είναι σοβαρό φόρουμ και όχι φόρουμ για μωρά παιδιά... Υποτίθεται ο,τι η ομάδα του φόρουμ είναι σοβαρή και δεν ειρονεύεται κανέναν.... Αλλά εσείς εδώ έχετε μάθει να ειρονεύεστε αυτόν που δεν γουστάρετε και όταν το κάνουμε εμείς σε εσάς αρχίζετε τα παράπωνα και τα ban... φτέμε δηλαδή εμείς μετά που καυγαδίζουμε συνέχεια για τον ίδιο λόγο εφόσον δεν υπάρχει αλλαγή μυαλών κυρίως από την ίδια την ομάδα του φόρουμ;

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται COD ρε μαλάκα τι συζητάμε τώρα. Είναι σα να μου λες ΦΙΦΑ ή ΠΡΟ! 

Προφανώς και FIFA.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υποτίθεται εδώ είναι σοβαρό φόρουμ 

 

Από πότε ; Και εσύ είσαι ο σοβαρός δηλαδή ; 

Edited by Godrics
Link to comment
Share on other sites

Γιατί υποτίθεται εδώ είναι σοβαρό φόρουμ και όχι φόρουμ για μωρά παιδιά... Υποτίθεται ο,τι η ομάδα του φόρουμ είναι σοβαρή και δεν ειρονεύεται κανέναν.... Αλλά εσείς εδώ έχετε μάθει να ειρονεύεστε αυτόν που δεν γουστάρετε και όταν το κάνουμε εμείς σε εσάς αρχίζετε τα παράπωνα και τα ban... φτέμε δηλαδή εμείς μετά που καβγαδίζουμε συνέχεια για τον ίδιο λόγο εφόσον δεν υπάρχει αλλαγή μυαλών κυρίως από την ίδια την ομάδα του φόρουμ;

Καλά εσύ δεν είπες ότι δεν είμαστε σοβαροί και μας βαρέθηκες και δεν ασχολείσαι; Άντε γαμώ τη μαλακία που σε δέρνει πήγαινε να παίξεις αλλού με τα κουβαδάκια σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ δεν είπες ότι δεν είμαστε σοβαροί και μας βαρέθηκες και δεν ασχολείσαι; Άντε γαμώ τη μαλακία που σε δέρνει πήγαινε να παίξεις αλλού με τα κουβαδάκια σου.

 

Είναι σοβαρή αυτή η συμπεριφορά ενώς μέλους; Βλέπεις δεν βρίζω και δεύτερον δεν απάντησα σε εσένα..  Εσύ γιατί πετάγεσαι; Τσιράκι του ED έγινες;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...