Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Και τι με νοιάζουν αυτά που λέτε, Αν εσείς αυτό το θεωρείτε γλήψιμο τότε τα μυαλά σας έχουν πρόβλημα. Δεν θέλετε να έχετε ενεργό φόρουμ δηλαδή; θέλετε να μείνετε 3 και ο κούκος; κάντε όλο το φόρουμ μπλοκ/μπαν και μείνετε εσείς και ο Μαξτορ...

Δεν είναι γλείψιμο να στέλνεις καλημέρες σε όλο το staff λες και είσαι γκόμενα μας;

Link to comment
Share on other sites

πιστεύεις δηλαδή ότι αν ήσουν gold θα έκανες περισσότερα και γι αυτό το forum θα είχε περισσότερο κόσμο;

δεν εχει να κανει με ποιος ειναι gold global και πιπες εχει να κανει με συμπεριφορες...

 

Και δυστυχως αν δεν αλλαξουν δεν παμε παραπερα...

Link to comment
Share on other sites

πιστεύεις δηλαδή ότι αν ήσουν gold θα έκανες περισσότερα και γι αυτό το forum θα είχε περισσότερο κόσμο;

 

 

εγώ φίλε έχω άκρες για οτιδήποτε θέλεις και από σοβαρότερα άτομα... όχι σαν αυτά εδώ τα άτομα που τα θεωρείτε σοβαρά με την κάθε μαλακία που τους κατεβαίνει στο μισό μυαλό που έχουν ελεύθερο..... Αλλά και που στα λέω εσένα τι να σε νοιάζουν... Σάμπος νοιάστηκες για τίποτα άλλο;

Link to comment
Share on other sites

εγώ φίλε έχω άκρες για οτιδήποτε θέλεις και από σοβαρότερα άτομα... όχι σαν αυτά εδώ τα άτομα που τα θεωρείτε σοβαρά με την κάθε μαλακία που τους κατεβαίνει στο μισό μυαλό που έχουν ελεύθερο..... Αλλά και που στα λέω εσένα τι να σε νοιάζουν... Σάμπος νοιάστηκες για τίποτα άλλο;

ΕΛΑ ΡΕ ΨΑΓΜΕΝΕ ΤΥΠΕ!

 

Πάρτε εδώ παιδί ρε μαλάκες χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι γλείψιμο να στέλνεις καλημέρες σε όλο το staff λες και είσαι γκόμενα μας;

 

 

Εγώ είμαι από οικογένεια δεν είμαι παιδί του δρόμου για να τους γράφω στα @@ μου... Είτε το γουστάρετε είτε όχι εγώ είμαι κοινονικό άτομο και γουστάρω να λέω καλημέρες σε όλους... Αν αυτός είναι λόγος γλυψήματος τότε πρέπει να είσαι πολύ βλάκας για να το πιστεύεις αυτό το πράγμα

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΡΕ ΨΑΓΜΕΝΕ ΤΥΠΕ!

 

Πάρτε εδώ παιδί ρε μαλάκες χαχαχαχαχαχα

 

μην ειρονεύεσαι ;)  θα πάθεις τίποτα από την πολύ ειρωνία που πουλάς....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι από οικογένεια δεν είμαι παιδί του δρόμου για να τους γράφω στα @@ μου... Είτε το γουστάρετε είτε όχι εγώ είμαι κοινονικό άτομο και γουστάρω να λέω καλημέρες σε όλους... Αν αυτός είναι λόγος γλυψήματος τότε πρέπει να είσαι πολύ βλάκας για να το πιστεύεις αυτό το πράγμα

Ναι εμείς όντως είμαστε αλήτες που την πίνουμε όλη μέρα και βιάζουμε κοριτσάκια... Τότε ρε καραγκιόζη να στέλνεις καλημέρες σε όλους όχι μόνο στο staff αφού το κάνεις λόγω κοινωνικότητας. Άντε βρωμιάρη, ύπουλε σιχαμερέ, αηδιαστικέ.

Link to comment
Share on other sites

μην ειρονεύεσαι ;)  θα πάθεις τίποτα από την πολύ ειρωνία που πουλάς....

Απλόχερα τη δίνω.

Link to comment
Share on other sites

εγώ φίλε έχω άκρες για οτιδήποτε θέλεις και από σοβαρότερα άτομα... όχι σαν αυτά εδώ τα άτομα που τα θεωρείτε σοβαρά με την κάθε μαλακία που τους κατεβαίνει στο μισό μυαλό που έχουν ελεύθερο..... Αλλά και που στα λέω εσένα τι να σε νοιάζουν... Σάμπος νοιάστηκες για τίποτα άλλο;

Εφόσον έχεις άκρες γιατί συνεχίζεις και είσαι εδώ πέρα και δεν κάνεις καριέρα σε πιο σοβαρά φορουμ με τις ίδιες ασχολίες; Τι σε τραβάει στο maxcheaters και συνεχίζεις και μπαίνεις και κράζεις τα ίδια και τα ίδια;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη που δε σας λέω καλημέρα, καληνύχτα και του χρόνου με υγειά γιατί δεν είμαι κοινωνικός και δεν είμαι από σπίτι. 

 

Ρε μαλάκα σοβαρά τώρα ήρθες να το παίξεις γαμπρός σε gamign forum με όλους μας να είμαστε (σχεδόν όλοι δηλαδή) str8? 

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις άκρες γιατί συνεχίζεις και είσαι εδώ πέρα και δεν κάνεις καριέρα σε πιο σοβαρά φορουμ με τις ίδιες ασχολίες; Τι σε τραβάει στο maxcheaters και συνεχίζεις και μπαίνεις και κράζεις τα ίδια και τα ίδια;

Ε το παιδί ρε μαλάκα για μας το κάνει επειδή μας νοιάζεται!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...