Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Εσύ κάτσε να το παίζεις ιστορία σαν μπλέ σκυλί που τα γουστάρει όλα έτοιμα στο πιάτο  και άμα περιμένεις κόσμο να σε εμπιστεφτεί σαν Global Moderator να χέσω την θέση που βρίσκεσαι τώρα.......

αν είχες κάνει ποτέ τα μισά απο όσα έχω κάνει θα είχε γυρίσει ανάποδα το μυαλό σου.

Ο λόγος που είμαι global είναι για να στέλνω στον αγύριστο αποβράσματα σαν εσένα.

Δεν ζήτησα ποτέ εμπιστοσύνη απο κανένα, δεν έχω βγάλει λεφτά απο εδώ, δεν έχω πουλήσει τίποτα και προπάντως είμαι σε αυτή τη θέση για να με μισούν.

Link to comment
Share on other sites

αν είχες κάνει ποτέ τα μισά απο όσα έχω κάνει θα είχε γυρίσει ανάποδα το μυαλό σου.

Ο λόγος που είμαι global είναι για να στέλνω στον αγύριστο αποβράσματα σαν εσένα.

Δεν ζήτησα ποτέ εμπιστοσύνη απο κανένα, δεν έχω βγάλει λεφτά απο εδώ, δεν έχω πουλήσει τίποτα και προπάντως είμαι σε αυτή τη θέση για να με μισούν.

Λίγα με τον Τσε Γκεβάρα του mxc!

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι κανείς δεν αξίζει τη θέση του και μόνο με gold τον Exile θα πάμε μπροστά παιδιά, deal with it.

 

 

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΣΤΑ @@ ΜΟΥ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΕΝΟΣ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩΣ ΣΟΒΑΡΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ;)

 

ofcourse deal with it :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΣΤΑ @@ ΜΟΥ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΕΝΟΣ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩΣ ΣΟΒΑΡΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ;)

 

ofcourse deal with it :happyforever:

Δε μου απάντησες τελικά αν κοίταξες το thread στο report section. Όντως κοπρόσκυλο.

 

Πες μου ειλικρινά δεν έχεις βαρεθεί; Κάθε φορά το ίδιο πράγμα κάνεις ένα account γλείφεις μπάλες και όταν παίρνεις πούλο το παίζεις επαναστάτης...

Link to comment
Share on other sites

Δώσε και διαγραφή του ποστ =) χαχαχαχαχαχα βλέπω δεν αξίζει ούτε να το παραδεχθείτε.... πολύ καλά πάμε....

 

Μάξτορ κρίμα ρε φίλε και περίμενα να έχεις σοβαρά άτομα στο team ΣΟΥ όχι βρέφοι....

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν κατάλαβες ποιος είναι;

Δεν προσπάθησα είναι η αλήθεια, ο Ντάρκ; 

Και επίσης ο άλλος φίλτατος InTheEnd τι απέγινε; 

Link to comment
Share on other sites

Δώσε και διαγραφή του ποστ =) χαχαχαχαχαχα βλέπω δεν αξίζει ούτε να το παραδεχθείτε.... πολύ καλά πάμε....

 

Μάξτορ κρίμα ρε φίλε και περίμενα να έχεις σοβαρά άτομα στο team ΣΟΥ όχι βρέφοι....

Γεια σου ρε ενήλικα 

Link to comment
Share on other sites

16 user(s) are reading this topic

13 members, 2 guests, 1 anonymous users

 

εδω και ώρα προσπαθώ να καταλάβω....για ποιον λόγο γίνεται όλη η κουβέντα αυτη.

 

Link to comment
Share on other sites

Δώσε και διαγραφή του ποστ =) χαχαχαχαχαχα βλέπω δεν αξίζει ούτε να το παραδεχθείτε.... πολύ καλά πάμε....

 

Μάξτορ κρίμα ρε φίλε και περίμενα να έχεις σοβαρά άτομα στο team ΣΟΥ όχι βρέφοι....

Μάθε ορθογραφία ρε βλάκα ή γράφε greeklish. ΒΡΕΦΗ ΡΕ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑ ΒΡΕΦΗ.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε και διαγραφή του ποστ =) χαχαχαχαχαχα βλέπω δεν αξίζει ούτε να το παραδεχθείτε.... πολύ καλά πάμε....

 

Μάξτορ κρίμα ρε φίλε και περίμενα να έχεις σοβαρά άτομα στο team ΣΟΥ όχι βρέφοι....

 

το τελευταίο mod action για deleted reply έγινε Today, 09:58 PM

 

ναρκωτικά much;

Link to comment
Share on other sites

Δε μου απάντησες τελικά αν κοίταξες το thread στο report section. Όντως κοπρόσκυλο.

 

Πες μου ειλικρινά δεν έχεις βαρεθεί; Κάθε φορά το ίδιο πράγμα κάνεις ένα account γλείφεις μπάλες και όταν παίρνεις πούλο το παίζεις επαναστάτης...

 

 

ποιός γλύφει ποιόν; για πες μου μια ποιος γλύφει ποιόν... και άμα το βρεις σφύρα μου

Link to comment
Share on other sites

το τελευταίο mod action για deleted reply έγινε Today, 09:58 PM

 

ναρκωτικά much;

Όχι απλά είναι πολύ mad και δε ξέρει τι λέει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...