Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

τι κάνεις ρε πουστόνεο; :D

χοχο,σπουδαζω ρε τι να κανω..και ψαχνω δουλεια.εσυ τι κανεις;

Link to comment
Share on other sites

και εγω περιμενω να κατεβει απο τον θεο,με τοσες αιτησεις που εκανα.το αλλο το μαλακιστηρι τι κανει;

Link to comment
Share on other sites

και εγω περιμενω να κατεβει απο τον θεο,με τοσες αιτησεις που εκανα.το αλλο το μαλακιστηρι τι κανει;

γάμησέ τα

 

έχει κάτι θέματα με το ίντερνετ λέει, αλλά κατά τα άλλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο τοσα χρονια εδω μεσα,1η φορα σε βλεπω να μιλας για πολιτικη περαν του "θρησκευτικου". :)εχεις ενα Point παντως.

Panta exo "point"... Kai sto arthro pou svistike milousa kai gia politika kai eixa "point" se kammia eikosaria megala minumata... To goyim ta lege "malakies" giati se kathe goyim (gomena) armozei ksuliki kai aima, kai mono sto arseniko armozei logiki...

Link to comment
Share on other sites

1.Oυ κατηγορήσεις τον δούλο του θεού και βιαστή της μάνας σου omgg για την ελλειπή γνώση του της αρχαίας ελληνικής γλώσσας

2.Oυ φονεύσεις μέλος αντίπαλης clan και δεν αφιερώσεις την νίκη στον παντοδύναμο Omgg

3.Oυ αφήσεις αντικείμενο αξίας στην αποθήκη της clan αλλά στο inventory του ημίθεου omgg

4.Τίμα τον πατέρα σου(Εμένα.)

5.Oυ μοιχεύσεις παρά μόνο με ων γένους αρσενικού ωστέ να απολαύσει ο γαμιάς omgg ότι έμεινε(δηλαδή το θηλυκό φύλο.)

6.Ου κλέψεις τον υπέρτατο άρχοντα της clan omgg εκτός αν θες να σε πλακώσει η θεϊκή του οργή.

7.Ουκ επιθυμήσεις την ομορφιά του παντοδύναμου omgg γιατί όσο και να με ζηλέψεις δεν θα την αποκτήσεις.

8.Ου ποιήσεις σε εμένα είδωλο γιατί κανένα άγαλμα δεν μπορεί να αναπαραστήσει την ομορφιά μου.

9.Την ημέρα του Σαββάτου θα αφιερώνεις στον κύριο σου(εμένα) ένα κοντοσούβλι με μπόλικες πατάτες και τζατζίκι φτιαγμένο από γιαούρτι με 2% λιπαρά.

10.Εγώ ειμί ο πατέρας σου.

Αμήν.

 

 

Υπακους τις εντολες η στελνω τον μαδαρα να σε ξεκοιλιασει? Μην σε δω να ξαναανεβασεις αρθρο , την γαμησες.

Link to comment
Share on other sites

1.Oυ κατηγορήσεις τον δούλο του θεού και βιαστή της μάνας σου omgg για την ελλειπή γνώση του της αρχαίας ελληνικής γλώσσας[/size]

 

2.Oυ φονεύσεις μέλος αντίπαλης clan και δεν αφιερώσεις την νίκη στον παντοδύναμο Omgg[/size]

 

3.Oυ αφήσεις αντικείμενο αξίας στην αποθήκη της clan αλλά στο inventory του ημίθεου omgg[/size]

 

4.Τίμα τον πατέρα σου(Εμένα.)[/size]

 

5.Oυ μοιχεύσεις παρά μόνο με ων γένους αρσενικού ωστέ να απολαύσει ο γαμιάς omgg ότι έμεινε(δηλαδή το θηλυκό φύλο.)[/size]

 

6.Ου κλέψεις τον υπέρτατο άρχοντα της clan omgg εκτός αν θες να σε πλακώσει η θεϊκή του οργή.[/size]

 

7.Ουκ επιθυμήσεις την ομορφιά του παντοδύναμου omgg γιατί όσο και να με ζηλέψεις δεν θα την αποκτήσεις.[/size]

 

8.Ου ποιήσεις σε εμένα είδωλο γιατί κανένα άγαλμα δεν μπορεί να αναπαραστήσει την ομορφιά μου.[/size]

 

9.Την ημέρα του Σαββάτου θα αφιερώνεις στον κύριο σου(εμένα) ένα κοντοσούβλι με μπόλικες πατάτες και τζατζίκι φτιαγμένο από γιαούρτι με 2% λιπαρά.[/size]

 

10.Εγώ ειμί ο πατέρας σου.[/size]

 

Αμήν.[/size]

 

 

Υπακους τις εντολες η στελνω τον μαδαρα να σε ξεκοιλιασει? Μην σε δω να ξαναανεβασεις αρθρο , την γαμησες.[/size]

R3SP3CT THE L0RD

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock