Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

δεν ξέρω, δεν ξέρω.

το θέμα είναι πως έχει ωραία mods, φαίνεται απλό στο edit σε σχέση με το smf που τρώω ένα error και πρέπει να αλλάξω 102 files στο sources και μετά να ξαναφάω άλλα 50 για να μου σπάσει τα νεύρα

 

συν ότι έχει reputation system, awards και πολλά άλλα ωραία πράγματα

και ο ventic ακριβώς τα ίδια έλεγε,πραγματικά.

 

αλλα σου λέω,μετά το μετάνιωσε γιατί δεν έχει καμία σχέση με το smf.Και θα δεις,που σε κανέναν δεν θα αρέσει,γιατι τόσα χρόνια έχουν συνηθήσει αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Απλά στο "Βlack Water" να βάλουμε δικό μας logo, κράτα αυτό που έχουμε να το κάνει recolor o snoopi στο photoshop για να ταιριάζει.

 

Και το site θα είναι το γνωστό ή θα το αλλάξεις όπως είπαμε σε ξέρεις τι;

Link to comment
Share on other sites

θα κάνω ένα τεστ forum να το δοκιμάσουμε μόλις κάνει την μεταφορά στα files και γίνονται αυτόματα update γιατί έχω αλλάξει το index πάνω απο μία ώρα και δεν έχει αλλάξει ακόμα

Link to comment
Share on other sites

και ο ventic ακριβώς τα ίδια έλεγε,πραγματικά.

 

αλλα σου λέω,μετά το μετάνιωσε γιατί δεν έχει καμία σχέση με το smf.Και θα δεις,που σε κανέναν δεν θα αρέσει,γιατι τόσα χρόνια έχουν συνηθήσει αλλιώς.

Και όταν είσαι μωρό φοράς πάνες, ακόμα χέζεσαι;
Link to comment
Share on other sites

θα κάνω ένα τεστ forum να το δοκιμάσουμε μόλις κάνει την μεταφορά στα files και γίνονται αυτόματα update γιατί έχω αλλάξει το index πάνω απο μία ώρα και δεν έχει αλλάξει ακόμα

Πω πότε επιτέλους;
Link to comment
Share on other sites

Και όταν είσαι μωρό φοράς πάνες, ακόμα χέζεσαι;

θέλω να δω την αντίδραση σου όταν το δεις.

 

πριν απο λίγο είπες οτι δεν ξέρεις τι ειναι καν αυτη η πλατφόρμα,πως μπορεις και έχεις και γνώμη;

Link to comment
Share on other sites

θέλω να δω την αντίδραση σου όταν το δεις.

 

πριν απο λίγο είπες οτι δεν ξέρεις τι ειναι καν αυτη η πλατφόρμα,πως μπορεις και έχεις και γνώμη;

Το είδα, λολ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω facebook ρε κακομοίρη Νίκο,μόνο το Leonidas FromSparta και το Aχμέντ Χρυσαυγίτης για να παίρνω μέρος σε διαγωνισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...